Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Get the Rhytm!!
07:47 chipi chyba odlaczyla 3 kam No właśnie.Tam w kółko coś się dzieje.Albo obraz zamula albo nie odświeża albo coś się odłącza.W dodatku laska wychodzi poza dom i zasadniczo sprawia wrażenie pomimo wszystko samodzielnej.Te podejrzenia odnośnie tego,że to "projekt"albo jakieś zaburzenia psychiczne są najbliższe prawdzie w tym układzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
Straszy mnie ona, jak sie czasem tak gwałtownie, albo nie.. tak niespodziewanie poruszy.. przed chwila na krzesle podskoczylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu nie mam obrazu z 2 kamery 😭 a chciałam porównać z tym laptopem :classic_cool: ale wydaje mi się że to jest tylko takie ujęcie że wszystkiego nie widać. Przecież jak ona się na trzeciej przekręci to na 2 też widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
BUDZI SIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87uj87
ona od wczoraj spi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona890
jakbys mial depresje to tez nie mialbys nic innego do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
falszywy alarm.. tylko sie przekrecila tak na prosto.. a juz myslalam ze sie rozciaga zeby wstac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
ja wam mowie ona zaraz wstanie!! caly czas glowa teraz kreci!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha123456 wiesz czemu nie ma laptopa? spójrz na drugą kamerkę, na dole po lewej jest róg materaca i z tego miejsca jest trzecie ujęcie na którym widać laptopa. Z kamery 2 jest zupełnie inne ujęcie które obcina broszury... aczkolwiek w prawym dolnym rogu masz kawałek broszury która jest na 3 kamerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
note avec profonde no niby ale.. ale i tak mi to dziwinie wyglada.. Boze!! jak ona teraz lezy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
note avec profonde kiedy to napewno jakis podstep.. :D gdyby ja uprowadzili.. to czemu niby sobie swobodnie wychodzi gdzies.. albo zwyczajnie ma laptopa, gdzie zawsze moze do kogos napisac czy cos.. a po IP zawsze mogliby ja namierzyc i uratowac... to jest dziwne.... ale schizujace i fajne... :D wiem jestem nienormalna,... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w korei
buahahaha ale z was debile! po pierwsze to nie jest jedna dziewczyna ale zmieniaja sie po drugie kazda z was by tak polezala tylkiem do gory za pieniadze jaki oni zbieraja na takich ciotach jak wy chyba tylko w polsce wierzy ktos jeszcze w to,ze ta dziewczyna jest chora albo porwana buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
kurwa co za pacany ty pewnie tez nic bys nie zrobil.. jak oczywiscie wiekszosc z nas.. a tez tu siedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co że ona wstała na chwile o godzinie 8 rano swojego czasu i teraz do 18.40 ciągle spi ?? :O bez przesady... to chyba nie na moje nerwy 😭 idę zrobić sobie kawę, krzyczcie jakby wstała :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczowskie
gdzie wy macie 3obraz :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecieżżżż
to totalna ściema:(ale ludzie tacy są doszukują sie nie wiadomo czego ktoś puścił plote i teraz krąży po necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest ?1
wieczor spi rano spi w poludnie spi przeciez to jest niemozliwe zeby tak non stop spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
kurcze.. kilka godzin ja obserwuje a tu dom trzeba sprzatac!! jak sie obudzi to piszcie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@@#####
ona mnie juz wkurwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×