Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość adadadadada
na bank poszła do kibelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
gdzie ona jest? patrze na 3 kamerach i jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddddddddddddddddddddddd
Jeny dajcie jej tez trochę prywatności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadada
a jak na 3 kamerce?ja mam tylko 2:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdthdf
2i3 kamera pokazuja to samo tylko z innej perspektywy.pewniem poszla sie umyc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha aha ha aha aah ah
"jeny dajcie troche prywatnosci" buahahahahahah buahahahahahahahah buaahaahahhahahahahaha to ona porozstawiała sobie po domu kamerki a nie my jej to jakij prywatności do chuuuuuja , chciała być podglądana to jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahahah jaki debil z Ciebie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadada
gdzie mozna sprawdzić ile ludzi w tej chwili ją"podgląda"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha aha ha aha aah ah
kartony się poruszyły !!!!!!!!:o Hanka wreszcie sie wydostaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadada
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddddddddddddddddddddddd
ha aha ha aha aah ah ------->Po pierwsze nie ona porozstawiała tylko pan P więc najpierw zainteresuj się historią a nie pierrdolisz Lepiej weź się za swoje życie noł lajfie :classic_cool: Pewnie jakiś pedofil.Najlepiej to byście chcieli żeby kamere miała w klopie i ja podglądac jak się myje,sra itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasfsddA
mnie ciekawi co bedzie dalej bo musi się coś wydarzyć w koncu znudzi nas oglądanie śpiącej królewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha aha ha aha aah ah
ty pokemonie zajeebanyy ona sama to porozstawiala albo wszyscy sie kurrrwa mieszacie w zeznaniach bujda na kółkach wy tepe cwele:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadada
Muszę mieć dokładne dane na temat tego ile osób teraz to ogląda.Dokładne.Bardzo dokładne.Tylko wtedy dojdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadada
do tego jakim jesteś głupolem podszywcu jeden asio mi stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasoprzestrzennick
Idę spać.Gdybym się nie obudził do napisów końcowych to najwyżej mi opowiecie jak się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ustreami aktualnie 30 widzow... odwiedzilo jej progil jakies 60 tys na ustreamie nie wiem ile na tych 2 kamerach ale sporoo napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadada
Sio mi stąd podszywy!Nieprzeszkadzać mi jak robie se dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł_Stróź
ooo taaa ooo taaa idzie idzie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdthdf
torebke postawila na podlodze w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoeitośwe
O ja!!!! Widzieliście to!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnijcie się!!!!
Jesteście w ukrytej kamerze:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktury Vat,Druki Zus
"Ciągnik rolniczy, potocznie traktor pojazd używany do przemieszczania pojazdów, maszyn i urządzeń nie posiadających własnego napędu (np. przyczep), do napędu maszyn i urządzeń nieposiadających własnego silnika za pośrednictwem wałka odbioru mocy (WOM), koła pasowego (obecnie praktycznie nie występuje) lub złączy hydrauliki zewnętrznej. Maszyny i urządzenia współpracujące z ciągnikiem można montować przy użyciu trójpunktowego układu zawieszenia (TUZ), w większości maszyn znajdującego się z tyłu maszyny, w nowoczesnych maszynach często występuje on również z przodu. Ciągnik rolniczy znajduje, jak nazwa wskazuje, zastosowanie przede wszystkim w rolnictwie, do prac polowych oraz transportowych, stąd wynikają niektóre jego cechy charakterystyczne, jak na przykład dobre własności poruszania się w terenie, niewielki nacisk jednostkowy na glebę, zwrotność, a przede wszystkim uniwersalność."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photo plazdykon
"Hey sister, go sister, soul sister, go sister Hey sister, go sister, soul sister, go sister Hey sister, go sister, soul sister, go sister Hey sister, go sister, soul sister, go sister Gitchi gitchi yaya dada Gitchi gitchi yaya here Mocha chocolata, yaya Where d'you think you're sleeping tonight? Oh Voulez-vous coucher avec moi, ce soir? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? Now come on and share all your deep fantasies I'm asking, not telling you, please Show me all night you can do me right Take me where I wanna be (And I'll be singing) Gitchi gitchi yaya dada Gitchi gitchi yaya here Mocha chocolata, yaya Where d'you think you're sleeping tonight? Oh Voulez-vous coucher avec moi, ce soir? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? Oh Mocha chocolata, ha Cliche, cet soir Wrong, wrong, that's right Bring it on, daddy, it's the bedroom fight Gonna head for your drawers, and pull em off fast Gotta keep up if you think you can last Gonna get wet, are you ready yet? On your marks, get set Voulez-vous coucher avec moi, ce soir? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? Oh Voulez-vous coucher avec moi, ce soir? Voulez-vous coucher avec moi? (Oh) Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? (Avec moi, avec moi) Voulez-vous coucher avec moi, ce soir? Voulez-vous coucher avec moi? (Avec moi, avec moi) Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? (Where d'you think you're sleeping tonight?) Oh Voulez-vous coucher avec moi, ce soir? (He-hey le soir, hey) Voulez-vous coucher avec moi? (coucher, coucher) Voulez-vous coucher avec moi? (Yeah) Voulez-vous coucher avec moi? Oh Voulez-vous coucher avec moi, ce soir? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi? Voulez-vous coucher avec moi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrbt
co ma ta piosenka do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
przypatrzcie sie dobrze w kamerze 3 nad czarnym ubraniem jest jakas postać ??????????????????? dziwna taka przezroczysta ale ma oczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddddddddddddddddddddddd
ha aha ha aha aah ah-----> Widać twoją inteligencje :D Więcej wyzwisk w jednym zdaniu niz mądrośći :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
malaga23 "przypatrzcie sie dobrze w kamerze 3 nad czarnym ubraniem jest jakas postać ??????????????????? dziwna taka przezroczysta ale ma oczy .." Hahahaha :D O, ja pierdolę :D Wam odbija już normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperium Wiedzy
DOPA (LEWODOPA, L-DOPA, L-3,4- dihydroksyfenyloalanina) - naturalny aminokwas, amina katecholowa, powstała w procesie hydroksylacji tyrozyny, na skutek reakcji prowadzonej przez hydroksylazę tyrozynową. Jest prekursorem dopaminy, powodującym zwiększenie stężenia tego neuroprzekaźnika w mózgu. Jest metabolitem pośrednim w szlaku syntezy adrenaliny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×