Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

WIEM ŻE ONA CHCE ZROBIĆ KOŁO SIEBIE SZUM I TYLE BO W TA HISTORYJKĘ Z CZIPEM NIE WIERZĘ ALE I TAK CIEKAWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Jak nie sztuczne to co moze chcesz powiedziec, ze tam jest wieczny dzien. Jak jest noc to chyba oczywiste, ze sztuczne swiatlo ksiezyc tak jasno nei swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
ja wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
ciekawi mnie z czego ona żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZECIEŻ PISZĘ ŻE WYGLĄDA MI TO NA ŚWIATŁO DZIENNE A NIE NA SZTUCZNE Z ŻARÓWKI CZY TAM INNEGO OŚWIETLENIA !!!! SKORO JEST NOC TO DLACZEGO JEST SWAITŁO DZIENNE O TO MI CHODZIŁO BARANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBRAZ JEST PUSZCZANY WIELE RAZY Z RÓZNYCH SYTAUACJI A WY SIE NAKREACACIE ZE NA ZYWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
ma niebieskie skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUMEKSU DO STOP TO MOGŁABY UZYWAĆ I OBCIAC PAZNIOKCIE PRZECIEZ I TAK SIE NUDZI :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogląda ktoś z was to cały czas ? przecież ona chyba się myje tak ? jej włosy nie wyglądaja na tłuste i nieświeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdcvbbhjk,
kocham moja chipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
też mnie to zastanawiało, włosy ma czyste, więc kiedyś musi je myć. A tak w ogóle to w jakim ona jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameryka wielu osobom kojarzy się tylko z USA, to typowy bład ale nie istotne. Na wszystkie pytania odpowiedzi już były, tak, chip cały czas ma sztuczne światło w mieszkaniu, non stop włączone, żyje ze spadku po rodzicach (jej wersja) lub z renty, bo jest chora (w Korei system rent jest całkiem na poziomie). No i jeszcze jedno dla tych co ciągle gadają o wielkim Kimie... To jest Korea Płn, a chip mieszka w Korei Płd, zresztą w Płn. nie mają internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
a wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmider jak nie wiem
pojebana jakaś i tyle :[ dlaczego nikt tam nie pójdzie skoro namieorzona jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmider jak nie wiem
dlaczego nie ma łóżka i leżyw na jakimś gównie niewygodnym ? na bank nie filmuje sie od sierpnia bo dopiero tydzien temu zrobioó sie o niej głosno/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież są dostępne filmy i zdjęcia z ostatnich miesięcy jak się filmuje, a głośno tydzień temu to się na kafe zrobiło dopiero Wiek szacowany jest na około 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmider jak nie wiem
na wszytskich forach na jakich byłem watki sa załozene okolo tydzien temu tak do połtora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
co ona chce osiągnąć przez to siedzenie i kamerowanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Ja uwazam, że w Polsce glosno zrobilo sie o niej wlasnie tydzien temu. Jedyne źródła informacji o niej to na paranornalnych, na kafeterii i na wykopie. Inne polskie fora czy strony o niej nie piszą. A wszystkie tematy w Polsce pojawiły się przed świętami czyli troszkę ponad tydzień temu. Wcześniej tylko pisali na 4chan. Ale to tez przeciez żadne pewne źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmider jak nie wiem
i na forum MYCORK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej by w TV pokazali gęby
oglądających te pierdoły. Jeden nie wie gdzie leży Ameryka, inny widzi ruszające się kartony, a jeszcze inni spędzają Sylwestra, patrząc na ona spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
zauważyliście pluszowego misia na pierwszej kamerze?Wcześniej go tam nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
ja sensu pierwszej kamery w ogóle nie rozumiem, więc i ten miś mnie nie dziwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
w tv nie pokażą jak i możecie zapomnieć, że uwaga się tym zainteresuje. To jest program zajmujący się typowo polskimi problemami w społeczeństwie, zwierzaki, biedota, maltretowanie dzieci. Ciekawe czy ona w ogóle przeczytała e-maila od ludzi czy kliknęła odpowiedz bez zagłębiania się w treść i wkleiła przygotowaną odpowiedź. Jeśli sama radzi wrzucać tekst w translator to sama pewnie też jest w stanie to zrobić tłumacząc sobie z polskiego na koreański czy z angielskiego. Widzieliście ten e-mail? w wiekszosci to polacy do niej pisali. Pewnie zlewa to co ktos do niej pisze chodzi tylko o popularnosc. A a na wyswietleniach w filmie jest napisane 25 current i 5918 total views czyli 25 osob oglada obecnie, a ta wieksza liczba swiadczy o oglonej liczbie wyswietlen? bo jesli oglada ja obecnie 25 osob to smiem twierdzic, ze sa to tylko Polacy zgomadzeni na paranormal i kafeterii. Wiec w sumie niewiele osiagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie było go a teraz jest
zaraz zaraz.... wydedukowałem, że go kupiła albo dostała od kogoś i nie robi na mnie to takiego wrażenia jak na Tobie. No, może u Ciebie od dziesięcioleci w pokoju nic się nie zmienia, więc dlatego tak na to reagujesz żałośnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
hej, hej Ameryka dokładnie wiem gdzie leży. Chyba Cie przygrzało! napisalam, ze nie skojarzylam, ze Kanada jest w Ameryce. A zreszta to tak jakby ktos stwierdzil, ze byl w Europie, a ktos by po prostu sprecyzowal ze to chodzi o Polsce. Tak jak ktos napisal, ze chodzi o Ameryka to ja powiedzialam, ze mowa byla o Kanadzie. Nie zaglebilam sie w tym momencie w mape. I mam prawo nie znac geografii topografie Polski znam doskonale, i jestem dobra w wielu innych dziedzinach wiec glabem mozesz siebie nazwac. Mnie interesuje to wiec tu jestem. Ciebie nie wiec dziwie sie, ze maltretujesz sie czytajac nasze wypociny i wchodzac na temat, ktory ponoc lata Ci kolo tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
A ja nie widzę żadnego misia, ale jeśli się on tam pojawił to nie jest to takie normalne i można coś wywnioskować.. może miała urodziny i dostała, a to znaczy, że jednak bliska osoba jakaś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
siedzi na podłodze pod słuchawką (miś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×