Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość leonidka
Dokladnie ma go od lat! Na filmiku sprzed 2 lat wisi on nad lozkiem i sznureczek jest przelozony przez ucho. Z daleka moze to wygladac jak przypieta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
http://blog.naver.com/qewwer?Redirect=Log&logNo=80142166942 wiecie co obejrzalam ten flimik przed chwila i w pewnych momentach u niej gaslo swiatlo. I jakos dziwnie jej twarz wygladala bez jej przestraszylam sie. On trwa 3 minuty tylko. o masakra ale mi serce wali nie wiem moze tylk oto moje odczucia, ale cos dziwnego w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
na tej stronie jest kilka filmikow:0 eh to nie wiem jak powiedziec o ktory mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
ten ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
wiecie co czuje ze zwariowalam:( za duzo czasu spedzam z chin chan zaczynam sie jej bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej te zbieranie wlosow to jest raczej natrectwo, widzieliscie jak je teraz zbierala - niby wkladala, ale ta foliowke tak rzuca ze te wszytskie wlosy spokojnie moga z niej wyleciec, gdyby naprawde chciala je zbierac nie dopuscilaby do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
aha kilka razy w jej blogu przewija się imię Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuaasasssa
chip-chan-fun mam pytanie moge zadać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plyneee
wszyscy zachoeujrmy przez te chinska cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym twoim filmiku gorzej wyglada godzina okolo 16.28 - ona spi, laptop lezy na ziemi,a za chwile ma laptop ma kolanach i dalej spi,majac wlosy na twarzy jak w tych japonskich horrorach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ten pokój z łóżkiem to ten sam co teraz tylko syf zrobiła, ta sama umywalka i układ. No chyba nie wierzycie w jakiegoś czipa ? na bank ona ma nierówno pod sufitem albo chce zrobić szum, ale i tak ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi i chp fan
mam pytanie może powiecie nam coś o Was???zaczynacie mnie bardziej interesować jak ona:) chciałabym wiedzieć m cz k i ile latek np:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonidka
Ten filmin z misiem jest tutaj http://afreeca.com/asdsfs drugi filmik po prawej. W ogole na tych filmikach ona jest ladnie ubrana i uczesana. Ma inne fryzury i ciuchy. A teraz wyglada duzo gorzej, nawet jak wychodzi nie ma fryzury i te ciuchy jakies takie niedopasowane, natomiast sprzed 2 lat wyglada na taka dobrze, ze smakiem ubrana dziewczyne. Mogloby to tez oznaczac postepujaca chorobe. Mogloby tez oznaczac udreczenie. No nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie oglądam te jej filmy wstecz, jestem w marcu 2011 i wtedy normalnie siedziała przy biurku na fotelu tyle że spała też ciągle przed laptopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limangogogogogo
nie wiem kto jest bardziej jebniety, ona czy wy, ale stawiam na to drugie, bo ta dziewczyna jest po prostu chora lub, jak wiekszosc japonskich/koreanskich dzieci wmawia sobie ze jest wybrancem losu i ze jakas tajemna siła rodem z hentai każe jej siedziec 24h na dobe w mieszkaniu, którego pewnie ta sama sila zabronila jej sprzatac, a siebie samą umyc czy ubrac w normalne ciuchy. jej sie nie dziwie, ale wam owszem, nie macie co robić? :o chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na filmie z lipca 2010, czyli sprzed półtora roku normalnie siedzi przy stoliku, jest ładnie ubrana i ma związane włosy no i ...ma łóżko. Co ciekawe wydaje się, że jest to to samo mieszkanie co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
ona blog prowadzi od 2007 roku. I juz w 2007 roku pojawia się pan P. Myslę, że jak na bajkę to troszkę za dlugo by to trwało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×