Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość hilnini
powiększyłam obraz i zauważyłam pluszaka. Nie chodzi o wywarte nasze wrażenie na widok miśka, ale o to, że skoro być może ma bliską osobę, to daje nam to troszkę inny obraz jej osoby. Do tej pory przypuszczaliśmy, że jest zupełnie sama nie ma nikogo bliskiego jest samotna, rodzice zmarli. A misia raczej sama by sobie nie kupiła.. pisała też trochę smsów. Więc jest osoba, która mogłaby pomóc jej wyjść z tego bagna, zorientowałaby się, że jest chora, pomogła się wyleczyć. Jeśli Chipi rzeczywiście cierpi na chorobę psychiczną. Raczej bliska osoba nie pozostawiłaby jej samej sobie. Więc problem może rzeczywiście istnieć i nawet we dwoje nie potrafią sobie z tym poradzić bo jednak to nie jest prosta zagadka. Jeśli ma tego chipa to nie mam pojęcia jakby można było jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
Moim zdaniem każdy nowy szczegół u niej w domu to jakaś nowa informacja dla nas, myślę, że sobie nie kupiła go sama, a skoro dostała to właśnie znaczy, że ktoś jednak o niej myśli, że nie jest sama.Dlatego nie uważam żeby jakakolwiek kamera tam była bez sensu, raczej jest ich za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
ten leżący tam pluszak daje nam też do myślenia, bo jeśli to prezent dla niej, to dziwne, że leży tak na podłodze koło drzwi ... zazwyczaj osoby obdarowane misiem traktują go trochę w inny sposób. Możliwe też, że misia ona kupiła komuś, co też oznacza, że ma kogoś bliskiego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
wydaje mi się, że na lewym uchu u miska jest nawet cena (metka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
wczoraj jej jednak dość długo nie było. Dłużej niż zazwyczaj, ale z drugiej strony ten miś to nie jakaś miniaturka jest dość spory dlaczego nie zauważyliśmy jak go wnosi? a może ona ma córkę tylko dla bezpieczeństwa ona nie jest z nią. Córkę/syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,./,nbghjk,ll,mjhgtrgyhujikjmn
jaki kurwa mis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
włąsnie-dlaczego nikt tam nie pojdzie skoro ona jest namierzona? ps moglibyscie podrzucic jeszcze raz link do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
dzieki podgladacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce
ten chip i miec mozliwosc zarabiania na takim ogladaniu mnie :D buuuuu ja bym byla ciekawszejszaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
mam pytanie: od kiedy ona tam siedzi? i co ona wogole robie oprocz spania i klikania? odkrył juz ktos w jakim ona to robi celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
włąsnie-dlaczego nikt tam nie pojdzie skoro ona jest namierzona? nie wiem kto taki ją namierzył możliwe, że jest to również błędny adres, bo nie można dociec kim jest ta dziewczyna, o co tu chodzi, a ktoś odkrył adres? Dziwne. Bardzo dziwne. Jednak jeśli nawet jest ten adres to czemu nikt nie pójdzie? bo ja mam za daleko Ty zapewne też. To jest Korea! nie domek po drugiej stronie ulicy. W Korei ludzie nie wiedzą o niej w tym sensie co my. Wiedzą o niej policjanci i pewnie jeszcze innych wiele osób tych, którzy coś od niej chcą, ale tam raczej nikt nie pisze o niej na forum i zwykli ludzie o niej pojęcia nie mają. Drugą sprawą jest to, że nawet jeśli taka ja bym tam poszła to co niby miałabym zrobić? powiedzieć? załóżmy, że trafia na forum koreańczyk taki przeciętny człowiek i niby co on może zrobić? nic totalnie nic. Bo jesli by tam poszedl to z wlasnej ciekawosci tylko, a nie by jej pomoc, mnie ta dziewczyna w jakis sposob przeraza na pewno nie odwazylabym sie do niej pojsc. raczej ona nie potrzebuje przyjaciela, a pomocy w zwiazku z przesladowca wiec my zwykli ludzie nie mozemy nic zrobic. Chce by naglosnic sprawe my to rozpowszechniamy mowimy o tym wiec coraz wiecej osob o tym wie. Ona wlasnie tego chciala by jak najwiecej ludzi poznalo jej przypadek. Nikogo nie zapraszala do siebie i nie takiej pomocy oczekiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
dalej nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co ona słucha w tym laptopie. Czy to film...Czy ktoś mówi do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
ona chowała coś pod prawą ręką i owijała to kocem, potem widok kamery trzeciej został zmieniony tak żeby tej prawej ręki na dole nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
skoro Koreanczycy o niej wiedza to dlaczego nei zainteresowała się, nią policja? w sumie nie robi nic niezgodnego z prawem ale byc moze jest chora psychicznie i nałezałoby ją zbadac czy nie ejst niebezpieczna dla otoczenia. o jakim przesladowcy mowa skoro ona moze normalnie wychodzic? ze niby czip? i co z tego? jak moze wyjsc na ulice powinna pobiec od rauz na policje albo zawiadomic pierwszwego lepszego przechodnia ze ją porwali. rzseczywiscie ona ma w sobie cos przerazającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
a ktos widzial jak misia przynosi? raczej sama go kupila, bo z cena sie raczej nie daje komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
albo ona jest totalnie psychiczna albo to jakis chwyt reklamowy i dziewczyna robi niezłą kasę a potem bedzie udzielac wywiadów całemu swiatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Tak ciężko zorientować się w temacie??? wiadomo jest od poczatku przeciez że policja właśnie nią się zainteresowała. Ale ona przed policją się własnie ukrywa i ma ją za wroga więc policja nie jest jej sprzymierzeńcem. I nie pomorze jej, bo ona ma policjantow za wroga numer 1. I pisala o tym tez w e-mailu i pisala o tym na blogu i mowi to w swoich nagraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
na bank jest chora psychicznie.pełno kartonow,smieci,ja nawet gdybym była porwana to bym tam posprzątała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
policja u niej była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Ona jest więziona, ale właśnie przez chip. Nie siedzi pod kluczem u swego przesladowcy, ale on ma nad nia te wladze, ze mimo, ze pozwala jej w miare normalnie zyc to ja i tak dzieki temu chipowi kontroluje tak, ze ona jest mu posluszna. On nia steruje za pomoca chipa. Wplywa na jej sen, i nie moze uciec mimo, ze moze wyjsc. Ma ciagle nad nia oko. Ona widocznie mowila wielu osobm o tym, bo skoro twierdzi, ze nikt jej nie wierzy tylko panu P to znaczy, ze probowala juz kogos o tym informowac, ale nic z tego nie wyszlo. ucieka sie wiec do innej formy pomocy przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
na bank jest chora psychicznie.pełno kartonow,smieci,ja nawet gdybym była porwana to bym tam posprzątała. na bank to każdy z nas kiedyś umrze, a tu akurat kartony służą jej do czegoś innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonidka
Po kilku dniach (choc sama sie sobie dziwie) czytania o tej dziewczynie mam taki oto wniosek - odwrótcie role i zastanówcie się, czy ktos byłby w stanie Was tak teroryzowac? No ktos w tej chwili przychodzi do Was i kaze Wam oddac kase i popelnic samobójstwo. Ok moze sie znależć taki psychiczny, ale co zamykacie sie w domu i w taki oto sposob bronicie sie przed taka sytuacja?? Nie sadze. Po drugie te nogi - klasyczny objaw niedokrwienny ze stopa cukrzycową. Być moze dlatego spi w takiej niewygodnej pozycji, bo w tej chorobie mniej boli jak osoba spi w pozycji siedzacej. Jesli stopa cukrzycowa, to tez bardzo juz zaawansowana cukrzyca czyli tez spiaczki cukrzycowe. W zwiazku z tym wg mnie ta dziewczyna moze byc psychicznie chora, albo conajmniej zaburzona, moze jakas fobia spoleczna czy cos w tym guscie, depresja a nie zadfna teoria spiskowa. Tak czy inaczej dobrze by bylo tej dziewczynie jakos pomoc, bo sie wykonczy. Te nogi w takim stanie niedlugo beda do amputacji ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×