Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość hilnini
i w tym poprzednim tez praktykowala rozne sznurki i pudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona na swoim blogu praktycznie codziennie dawala jakies filmiki, pierwszy jak sie przeniosla na podloge jest z pazdziernika ale datowany na czerwiec... ale wtedy spadal pod wielkimi oknami i na skosnej klepce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w końcu odłączy podgląd z kamerki i nikt nic się więcej nie dowie a ciekawa jestem jak się to skończy o ile się skończy. Szkoda że nie znam korańskiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem o co chodzi na tym jej durnym blogu, nie moge przegladac wpisow od 10.10.2011 do czasow terazniejszych, jakby nic nie bylo,a wczesniej widzialam,ze byl wpis chyba wczoraj :/ :/ wkurzaja mnie te znaczki w jej jezyku:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
no ten blog jest pochrzaniony ja na slepo klikam, co mi wskoczy to mi wskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo hilnini masz racje i to bylo te ze skosna klepka. Podgladaczu, na pewno ci sie zgadza wysokosc?? jak dla mnie to ona w starych filmikach jest naprawde wysoko, gdzies z 6 pietro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
z maja, a na filmie jak byk 5.12 pewnie ma w kamerce cos źle ustawione. No nic. Na tych filmikach na jej blogu dokladnie mozna zaobserwowac jej zachowanie. Bo patrzec sie w nia na zywo jest ciezko, a tu jak przyspiesza jak na dloni widac wszystko. I widac, ze ona traci przytomnosc moze rzeczywiscie to prze te chorobe cukrzycowa, a wmawia sobie ze to zasluga tego chipa. Ale widac, ze to zasypianie to nie jest zwykly sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, oczywiście że mi się nie zgadza wysokość, źle patrzyłem na opis tych filmików i mi się pochrzaniło, bo kamery jak się okazuje pokazywały inaczej; biję się w piersi - oczywiście jest to inne mieszkanie, pytanie tylko od kiedy mieszka tu gdzie taraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagrywała te filmiki w poprzednim miejscu zamieszkania, ktoś się o tym dowiedział, ze z nią coś nie tego i ją wywalili i musiała zmienić miejsce zamieszkania i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam sily na tę jej strone, nie potrafie sie po niej poruszac i wrocic ze starych wpisow do nowych nawet,wiec ide spac:D Na dzien dzisiejszy mysle ze: ona ma chorobe umyslowa, nie wiem jaka, ale ma manie przesladowcza i do tego natrectwa, ma zjechane zdrowie i mozliwe ze cukrzyce(i sie nie leczy oczywiscie), nagle zapada w stany tych malych spiaczek, wynikajacych z choroby i w koncu kiedys zasnie i sie nie obudzi,a na podloge przeniosla sie,bo wlasnie zasypiala wiec zeby nie spasc jesli zasnie na krzesle,to przeniosla sie na krzeselko podlogowe. Tyle moich realistycznych przemyslen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scx_44-csg-66
Ten Miś mówi coś.Widziałem jak ona z nim rozmawiała i przekazywał jej jakieś informacje.Pokazywał coś na monitorze i coś jej klarował.To jest prawdopodobnie jakiś wytwor dysponujący niezależną inteligencja-prawdopodobnie podstawiony biorobop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja okdrylam prawde
Wiecie co.. Ona z tych chipem może mieć rację, ale w całkowicie innym sensie. Poczytałam trochę w internecie i znalazłam taką informację: "Amerykański urząd FDA przez przyjęcie VeriChip dał zielone światło dla rozwoju technologii mikrochipów. Z jednej strony pozwoli ona na jeszcze lepsze kontrolowanie stanu zdrowia pacjentów, z drugiej jednak stwarza możliwości niekontrolowanej manipulacji człowiekiem, albowiem VeriChip nie jest strzeżony co do zastosowania przez FDA. " z jednej strony piszą o manipulacji człowiekiem, ale może ze względów, że dziewczyna była chora i łatwiej byłoby ją leczyć został jej wszczepiony ten chip w celi kontroli jej stanu zdrowia. Ona się tego przestraszyła, uciekła ze szpitala czy coś w tym stylu mimo wszystko bardzo chora i odwala manianę. Policja chce ja sciagnac na nowo do leczenia, a ona ucieka bo mysli ze chip jej zagraza, a zasypia tez przez chip a nie przez swoja chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Rewelator
Co wy tu piszecie?Na YT to są raptem dwa filmy o niej i to jeszcze trwają od 1 do 4 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola22zślaska
jakos boje sie ogladac tych kamerek nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś dziwnie się czuje patrzac na to :/ pewnie w nicy mi sie bedzie sniła bo sie wkreciałm jak cholera :D Podgladacz -na ktorej stornie na paranormlanych moge znalezc jak była u nie policja bo szukam i szukam i nic ? oczywiscie jak pamietasz, nie zebym wymagała zebys mi szukał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notyfikatortaryf
"VeriChip to pierwszy zaaprobowany przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration - FDA) biochip identyfikacyjny (biochip RFID) przeznaczony do wszczepiania w ludzkie ciało. Został wprowadzony na rynek przez VeriChip Corporation i otrzymał zgodę FDA w 2004 roku." [z wikipedii] A tu fragment raz jeszcze z postu wyżej: "albowiem VeriChip nie jest strzeżony co do zastosowania przez FDA. " Należałoby uściślić pewną kwestię.Mianowicie to jak wygląda sprawa nadzoru i ewentualnych kontroli nad stosowaniem "chipu" a tym co jest napisane.Czyli tym,że FDA wydało administracyjnie zgodę i produkcje i stosowanie tego zgodnie z tego przeznaczeniem. Czy rzeczywiście aprobata co do dopuszczenia tego w obrot wiązać się może z pełna zgodą na manipulowanie tego zastosowaniem?Jak miałby działać takim implant poza jego deklarowanym przeznaczeniem?Co jest celem rzekomego"eksperymentu"z "chip-chan"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosiepaczysz
Boję się tego... To jest przekręt, skąd ona ma to jedzenie? Kiedy się myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×