Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
widzieliscie ? ona w masce wychodzi na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza cipi
jezu ale z was idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
stara baba. widać czasami jej twarz jest mega zniszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
coś koło tego, ale czasami mam wraznie ze z 40 ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
Marcelina Szpak- co ci gdzie puiszcza na upstrimie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
pewnie sobie tam w jakies gierki gra i ma wszystko gdzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyhyabtrqv6
dajcie linka bo Jej nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
kurrrr ja pierrrr bo ocipieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputery jeszcze Wam nie padły?Nie?To tylko kwestia czasu.Ja swój juz odebrałam z naprawy po tym jak padł mi nowy system w laptopie po 3-dniowym ogladaniu kamerek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna - na kazdej stronie bedziesz opowiadala historie jak to odebralas swoj laptop z naprawy??????:O wez skoncz bo to nudne sie robi, sama sobie wkrecilas........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
Padają wam laptopy bo na redtube siedzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju jak ludzie sobie wkręcają schizy. Komputery im się psują odkąd oglądają na kamerkach koreankę :] Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuchmalykolorowycały
wiecie ile pod skórą człowieka jest pasożytów? Witam wszystkich, nie chcę nikogo przestraszyć, zresztą do niedawna sama w to nie wierzyłam. Otórz w jakiejś książce o medycynie niekonwancjonalnej przeczytałam iż organizm ludziki to ogromne siedlisko pasożytów. Nie mówię tu o pasożytach żerujących w jelitach ludzkich lecz pod skórą. Jest prosty sposób aby się o tym przekonać- i się ich pozbyć. już piszę jak: Po kąpieli lub po wyjściu spod prysznica. nałoż- z początki na policzki, okolice uszu i np brzuch; papkę zrobioną z mączki cukru i wody. taką masęwmasuj w ciało i na chwilę pozostaw- dosłownie 1-2 minuty. Następnie nie zmywaj tylko dotknij natartych miejsc ręką i pocieraj. Pod rękami poczujesz tarkę. Staraj się to złuszczyć- pojawią się białe ciągnące nitki- to są te pasożyty. Giną one po wyjściu na zewnątrz skóry. Kurację powtarzaj co 2 tygodnie. gwarantuję że będziecie się lepiej czuli, skóra się dotleni, i wygładzi (chociaż zaraz po zabiegu będzie ona porowata- bo pasożyty będą ciągle wychodzić) . Bardzo jest to pomocne przy leczeniu skóry z trądzikiem, ale też do cery mieszanej czy suchej. możecie ten zabieg przeprowadzić na całym ciele. Serio będziecie sie lepiej czuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,będę na kazdej stronie pisała Wam o moim zepsutym laptopie.Napewno jest to ciekawsze od tego o czym Wy piszecie.Dorosli ludzie a dzien w dzien gapią sie na obcą babę.Zeby ona jeszcze cos ciekawego robiła-to bym zrozumiała.Wasze zycie pewnie jest tak nudne jak jej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za koreańskie (chyba) odgłosy słyszane podczas oglądania z tej kamerki? http://www.ustream.tv/channel/1mil-reward-for-corrupt-korean-cop-p#utm_campaign Pytam, bo nie jestem jeszcze wystarczająco zagłębiona w temat. To nagrany głos tej Chipi czy ona słucha non stop jakiegoś radia? A jakiś czas temu widziałam tam jakiś fragment filmu lub programu, tak jakby puściła przez chwilę to co sama ogląda na lapku. Chyba zaraz zaśnie, bo oczy jej się kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna- myślisz że każdy tutaj ogląda ją 24 h ? jeden ogląda więcej drugi mniej. Ja zgladne raz dziennie i tyle, nie widzę sensu gapić się na nią cały czas i odnotowywać każdy ruch, ale jak ktoś ma na to ochotę to przecież jego sprawa. JA tylkoe jestem ciekawa jak to się skończy, ale pewnie będzie tak że odetnie dostęp do kamerek i tyle :) zostaną tylko domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×