Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

alleluja wstałam!! Chipi mnie wykańcza przez nią śpię do 13, a w nocy czuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hilnini to zupełnie jak ja :D tyle że ja po nocach czytam książki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa ludzie,ogladajcie sobie tego babsztyla ile wlezie.Widocznie nie macie nic ciekwszego w swoim zyciu do roboty :O Spadam bo nie bede kładła się na dywanie zeby znizyć sie do Waszego poziomu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna zuzanna- swój poziom zaprezentowałaś nam właśnie w tym komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna ottaaaa jestem zly i szczery i mówie to co myśle czasem bezposredniosc boli a bez powodu nie wyzywam bo jestem wrazliwy na tego typu plebs jak ty i nie lubie jak ktos sieje lament i nie potrzebnie spamuje nie dbalas o laptopa to tak jest nie ma mozliwosci zarazenia sie czymkolwiek przez kamerki jedynie co mozesz wyskoczyc to reklama po koreanski we flaschu czy inne tego typu strony to i tak zazwyczaj blokuje nam firefox Pomysl czasem trzydziesto latko jak cos napiszesz nie potrzebny nam tu zament i twoj femrnet.. z kazdą pierdołą w laptopie? latasz do serwisu? Pogratulowac proponuje zakupic jakąś ksiazke uzytkowania komputera jak i windowsa xp czy jaki tam inny masz.. biała sukO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna Ty też widze nie masz nic ciekawego do roboty. Żegnamy nie będziemy tesknic 🖐️ ale pewnie i tak nie wytrzymasz i znowu tu jutro przyleziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre:D moze i ma i zamiast z ludzikami z kasztanow woli rozmawiac z nami:D Ona tu jeszcze wróci, jestem pewna :D Hilnini, juz umiesz mowic po koreansku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł tHE BEST!!!
ale jej pocisles obserwuje cie masz bardzo ostry cięty jezyk i nie pierdolisz sie w tancu ale to nie bez powodu bo jak czyta sie takie kretynki to az zal patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie rozwala jak ktoś pisze "ja mam 34 lata bla bla bla" i o czym ma to niby świadczyć że co że niby inteligentniejsza jesteś zuzka od młodszych od siebie czy co ? bo nie rozumiem po co podkreślać swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróci, wróci już pewnie czyta co piszemy i nią rzuca z nerwów i przyjdzie żeby nam dokopać :] Pewnie miesza tam teraz w garach i czasu nie ma. Zuzka tylko z nerwów zupki nie przesól, bo wiesz ? :P:P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :P Anioł_Stróż założe się CZARNY HUJU ze stróżujesz gdzies na jakimś parkingu i tak zawziecie walczysz o ten temat bo gdyby on zniknał-nie miałbys nic do roboty :O Z laptopem nie biegam do serwisu non stop.Zanioslam go bo jest na gwarancji i nie chcialam nic sama robić. I pamnietaj dziadzie pierdolony że nie pozwole aby mnie obrażano.ja nikogo nie wyzwałam ale po tym co o mnie napisałes nie bedę kurwa siedziała cicho. W sumie po ca ja ruszam gówno?Zeby bardziej smierdziało??? A do pozostałych-ten pajac się nudzi i dlatego chce zebyscie razem z nim ogladali te bezsensowne obrazy na kamerce.Pewnie juz ze trzy razy wgrwał Windowsa ale sie nie przyzna bo byscie zrezygnowali z ogladania i co on wtedy,biedny Aniołek zrobi?Zanudzi się na smierć :) Poczekajcie i Wasz sprzecik niedlugo zacznie zamulać,ściagac robaki az w końcu padnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...później będzie kolejny temat na kafe..."bo zupa była za słona" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka no i widzisz jaka jestes przewidywalna-czytam :) Tak sie sklada ze nie mam w pracy nic ciekawego obecnie do roboty to siedze i czytam,czytam,czytam :) Ale zaraz zmykam,bo 14ta sie zbliża :P Zajrze tutaj jak wróce do domu,żeby zobaczyć czy przybyło jeszcze wiecej błaznów oglądających ten szajs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Zuzanna- i po się tak denerwować ? w twoim wieku z twoją "inteligencją" powinnaś mieć dystans do takich zaczepek czyż nie ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie teraz ciągle włączają się
jakieś koreańskie strony(na stacjonarnym niestety piszę z laptopa), same otwierają mi się reklamy jakichś koreańskich samochodów a także komunikaty po angielsku o błędach etc kiedy próbuje włączyć jakąkolwiek stronę i to może kur... wa zbieg okoliczności? stało mi się tak po tym jak oglądałam tę Koreankę, nie no to na pewno nie ma z tym żadnego związku nie ma co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właczja ci sie kurde skoro siedzisz na stronie koranskiej to automatycznie masz podłozone pod nos to co cie moze zainteresowac, na allegro jak przegladasz jakies przedmioty to na stronie głownej tez ci sie wyswietla rzeczy jakie mogły by cie zaintersowac lub te ktore przegladałes zeby cie przyciagnac, ło jezu ludzie to sie doszukaja dziury w całym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka nie pozwole nazywac się suką.I dziewię się Wam ze prowadzicie dialogi z kimś tak wulgarnym jak Anioł.Dla mnie facet,który wyzywa w necie kobiete od suk,nie jest napewno fajnym kompanem do rozmów,nawet w necie.Tak napisac moze tylko jakis stary,obleśny typ,który nie ma szczescia do kobiet i cała swoja frustrację wylewa na Bogu ducha winne kobiety nazywajac je sukami :OSorry ale z kims takim to ja nawet bym słowa nie zamieniła :OAle to Wasza sprawa z kim rozmawiacie.Widocznie odpowiada Wam towarzystwo wulgarnego dziada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre:D moze i ma i zamiast z ludzikami z kasztanow woli rozmawiac z nami:D Ona tu jeszcze wróci, jestem pewna :D Hilnini, juz umiesz mowic po koreansku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie jest mi wygodnie ale tak jak Wy sie nudzicie i ogladacie cała dobe Koreankę,tak ja sie teraz nudze i pisze z Wami :) Dobra spadam,bo dalsza konwersacja do niczego nie prowadzi. Miłego ogladania(wbrew pozorom potrafie byc miła) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×