Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Anioł tHE BEST!!!
Zastanowiłem sie nad tym i jednak doszedłem do wniosku że bardzo tego chce.Chce by A.Stróż podał mi swego korniszonka do buzi.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie czary mary, że anna zuzanna się sklonowała i oznajmia nam to pod każdym mozliwym nickiem. Komp mógł jej siąść,a pewnie, ale pewnie od innego gówna. Hmm a gdzie nasza Chipi na posłaniu jej nie ma, a wstążka nie rozciągnięta. I jakoś tak mało dokładnie przyłożyła kartony do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę na camerę numer 3 może zaraz się wyłoni z tajemniczych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildon.
13:40 Anioł tHE BEST!!! ale jej pocisles obserwuje cie masz bardzo ostry cięty jezyk i nie pie**olisz sie w tancu ale to nie bez powodu bo jak czyta sie takie kretynki to az zal patrzec taaa a wczoraj tego Twojego "tancerza"Anioła to styrali chyba dziewięć i pół razy.Aż w końcu poszedł spać i to w nocy[co mu jako stróżowi nocnemu sie raczej nie zdarza]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawić na 10
[zgłoś do usunięcia] julk44 ja właśnie sprawdziłam chipke stroną http://www.skan.bezpiecznypc.pl/index.php i faktycznie wychodzi na to że koreanka jest czysta... w takim razie skąd ten syf na wielu komputerach i to właściwie u wszystkich w podobnym czasie ? Jakieś k**wa czary mary Dlatego, że ludzie żyli w nieświadomości. Zasyfiony system nie zawsze daje znać o sobie. Można mieć wirusy i nawet o tym nie wiedzieć bo one sobie działają "z ukrycia". Wystarczyło, że taka jedna podniosła alarm i ludzie zaczęli skanować różnymi antywirusami również tymi online i coś się znalazło. Tylko to "coś" mogło już siedzieć na kompie od dłuższego czasu a dopiero teraz zostało wykryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosz nawet jesli to co z tego, co ci zrobi ten wirus, zawsze moje komputery skanowalam raz na rok i byly zawszone jak stary kundel roznymi wirusami,ale wszytsko dzialalo, wiec co mnie obchodzi ze komp ma jakiegos ukrytego wirusa, blagam.... Kamerki mi nie dzialaja w pracy buu, ide bede potem sayonara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to znaczy, ze kibel nie jest za tymi drzwiami tam jest jakis inny pokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawić na 10 tyle że ja też miałam problem z komputerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawić na 10
julka nie chce mi się za bardzo tłumaczyć - średnio raz na tydzień przyłazi do mnie ktoś żeby mu coś sprawdzić bo wirusy, bo coś tam. I czasem jest tak że wyczyszczę komuś komputer a on za 2 dni przyłazi znowu z mega syfem. Ludzie ogólnie o system nie dbają, nie czytają - nie rozumieją komunikatów i bezwiednie klikaja "o.k." zamiast cancel, klikają byle co i byle gdzie i włażą na podejrzane strony, ściągają różne podejrzane pliki, pendrive wciskają do 10 róznych komputerów i przenoszą sobie syfy - mozliwosci jest 1000 i jak się nie myśli to niestety tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave 5
hanna zuzanna jestem z Tobą!W pięknym stylu im pojechałaś! ha ha!:classic_cool:Aż nie wiedza co mają z rękami zrobić to je w dopkach trzymają!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy new age!!
Jest!Wychodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hip-hop-o!-tam!
Jest!Wróciła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawić na 10
14:16 [zgłoś do usunięcia] hilnini W kibelku była, ale wróciła mieląc coś w buzi. [zgłoś do usunięcia] hilnini ale to znaczy, ze kibel nie jest za tymi drzwiami tam jest jakis inny pokoj. Ja miałam inne skojażenie po przeczytaniu tego - nie, że tam jest inny pokój a że zjadła coś z kibelka i to nie była pasta do zębów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawić na 10
* skojarzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawić na 10 tyle że to nie o mnie to co napisałeś, nie ściągam syfu, nie klikam wszędzie ok zamiasc cancel, nie włażę na podejrzane strony. Na tyle głupia nie jestem, potrafię bezpiecznie korzystać z komputera. Nie zamierzam się spierać czy to przez kamerki czy też nie wrąbał mi się syf, bo ta rozmowa donikąd nie prowadzi. Prawda jest taka, że wchodzę na sprawdzone strony i nigdy wcześniej problemów nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
kurna ciagle piszecie o jakiejs trzeciej kamerce, gdzie ta 3 ja ma dostep tylko do dwóch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
ruchliwa dzisiaj, łazi cos robi gdzis wychodzi, moze sie rozkreca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
EE kurde przecież ornetuje sie w temacie i nie wpadłem tutaj nagle przed chwilką wiec sie nie nerwuj. W tych linkach nie ma zadnej kamery, a w trzeciem linku error.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
hiliini- podrzucisz link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
dzieki. Ten głos to jest podłozony po co ? to jest jej glos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to, że ona tam opowiada swoją historię nawet to zostało już przetłumaczone. A głos jest podłożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
zajebiscie tutaj widac :) dlaczego ja tego wczesniej nie widziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawić na 10
julka ale sama napisałaś, że sprawdziłaś koreankę i jest czysta więc wychodzi na to, że gdzie indziej syf złapałaś a to, że podejrzewasz, że to u niej wzięło się stąd, że ta cała anna czy jak je tam zrobiła nagonę na tę stronę. Więcej wiary w siebie i swoją wiedzę. Ja tam czasem zaglądam i komp czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdldseav
a dlaczego na tej 3 kam zmienila sie liczba wszystkich wizyt? wczoraj bylo kilka tys a dzis raptem 88.to sie jakos resetuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukahaya
Ona miała w swoim czasie 16 kamerek na chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... napiszę tak: podejrzewałam że to u niej złapałam jeszcze zanim anna zrobiła nagonkę :) ale ok, never mind :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×