Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Jak zajebiście pisze się samej z sobą :P Idę właśnie odpalić sokowirówkę :) Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ale żeś sie rozpisała ;)Dzis mie mam nic odbitego na twarzy ale za to mam zapuchniete oczy bo zasnełam o 3 😭 Co do tej diety witariańskiej to napewno sobie pozniej obejrze na spokojnie te filmiki,ktore wkleiłas.Mnie od lat tez męcza zatoki i żadne metody oczyszczania ich nie działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chank-ka musiałam na chwile odejść od komp bo moje maluchy jak na zawołanie obydwie się za przeproszeniem zesrały ;) Kurcze,naprawde mnie ta dieta zainteresowala po tym co piszesz.Maluchy wiecznie choruja anajbardziej 4latka,ktora od wrzesnia chodzi do przedszkola.Antybiotyków w ciagu pol rou miała 4 bo jak nie zapalenie gardła to angina 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poseł jadąc samochodem potrącił 2 pieszych na przejściu. Przychodzi do znajomego prokuratora i pyta: - Co z tym zrobimy? Prokurator po chwili odpowiada: - Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki 8 lat za próbę ucieczki z miejsca wypadku. Dwaj kumple oglądają wyścig Formuły 1 w W. Trochę popili i przysnęli. Nagle jeden się budzi i szturcha drugiego - Patrz, Benedykt XVI. - A Kubica który? Przychodzi pacjentka do lekarza: - Panie doktorze, kiepsko się czuję, pewnie to grypa. - Lekarz ją zbadał i mówi: - Taaa, grypa, ósmy tydzień. Do szkoły jazdy przychodzi staruszek: - Chciałem zapisać się na kurs prowadzenia autobusów. - Nie za późno? - Nie, byłem u lekarza na badaniach, żeby sobie przedłużyć prawo jazdy na moje auto. I on mi powiedział, że w tym wieku to najlepiej autobusem. Starszy, głuchawy pan z zadowoloną miną pyta lekarza: - Jak pan powiedział, doktorze? Wyglądam jak arystokrata? - Nie. Powiedziałem, że wygląda to na raka prostaty. Dwóch dżentelmenów na przyjęciu: - Tamta brunetka w zielonej sukni - mówi wolno jeden, upijając łyk z kielicha trzymanego w ręku - jest wyjątkowo szkaradna... - Hmmm - odpowiada drugi i także wolno wypija łyk - tak się składa, że to moja żona... Pierwszy upija kolejny łyk: - Ale w porównaniu z moją żoną jest piękna... Wiera, dlaczego ty sobie nie ogolisz cipusi?! - Anton, przy twojej pensji to jedyne futro, na jakie mogę sobie pozwolić. Koleś wchodzi do baru, podchodzi do barmana i mówi: „Barman, załóżmy się. Stawiam 300 dolarów, że uda mi się naszczać do tamtej szklanki i nie uronić ani kropli. Barman patrzy na szklankę. Stoi jakieś 3 metry stąd. Patrzy i mówi: „Mówisz, że stawiasz 300 dolarów, że naszczasz stojąc tutaj do tamtej szklanki i nie uronisz ani kropli? Klient patrzy na niego i mówi: „Właśnie tak. Barman mówi: „Umowa stoi. Koleś na to: „Do roboty. Wyciąga swój interes. Myśli o szklance. Myśli o szklance. Myśli o fiucie. Fiut, szklanka, fiut, szklanka, fiut, szklanka, fiut, szklanka. I wtedy wypuszcza strumień. Szcza po całym barze. Szcza na ladę. Szcza na stołki, na podłogę, na telefon. Na barmana! Szcza wszędzie z wyjątkiem yebanej szklanki! Barman się śmieje. Jest bogatszy o 300 dolarów. Szczyny ciekną mu po twarzy. Mówi: „Ty poyebany idioto! Nalałeś wszędzie z wyjątkiem szklanki! Wisisz mi 300 dolarów, puta. Koleś na to: Daj mi chwilkę. Odchodzi od lady. Paru facetów gra tam w bilard. Podchodzi do nich. Wraca do lady. Mówi: Masz. 300 dolarów. Barman na to: Czego się cieszysz? Straciłeś 300 dolarów, idioto! Koleś mówi: Widzisz tamtych facetów? Założyłem się o 500 dolarów z każdym, że naszczam ci na ladę, na podłogę, na telefon i naszczam na ciebie, a ty nie tylko się nie wkurzysz, ale jeszcze będziesz się z tego cieszył. Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło. -- Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować. Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka. -- Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia -- nic nie widzę, drugiego dnia -- nic nie widzę, trzeciego dnia -- widzę -- gotuje jajko. Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka. -- Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia -- nic nie widzę, drugiego dnia -- nic nie widzę, trzeciego dnia widzę -- pierze majtki. Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka. -- Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia -- nic nie widzę, drugiego dnia -- nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko. Dwie babcie oglądają walkę bokserską w tv. Po serii ciosów jeden z zawodników pada na deski. Sędzia zaczyna liczyć, tłum szaleje! Wstanie?! Nie wstanie?! Wstanie?! Nie wstanie?! - Nie wstanie - komentuje jedna z babć - znam chama z tramwaju. Wnuczek zabrał babcie na przejażdżkę motocyklem. Co jakiś czas sygnalizuje ręką zamiar skrętu. - Trzymaj jak należy tę kierownicę - zdenerwowała się wreszcie babcia. - Jak zacznie padać, to ci powiem! TO na poprawe nastroju na cały dzień ;)Zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przyszłam znów :D Juz po soczku. Anna- większość dzieci które poszły do przedszkola chorują, a to za sparwą tego że w takich miejscach bardzo łatwo zarazają się pasozytami. Nie wiem czy jesteś w temacie :P bo dla osoby która słyszy o tym pierwszy raz moze to być wywodem wariata :) 95% ludzi ma w sobie robale i nie zdają sobie z tego sprawy. dzieci są narazone najbardziej, bo jak wiadomo, wsadzają ręce wszędzie tam gdzie nie trzeba, a do tego kochają zajadać się słodyczami. większość chorób przedszkolnych jest wałśnie przez pasozyty i nie mówię tutaj tylko o owsiakch które monza zobaczyc gołym okiem ale o innych mieszkancach naszego ciała którch nie wyczaisz tak ławto. Objawy sa takie że trudno je skojarzyc akurat z roblami, bo mozna je podciagnać pod wiele innych chorób. Lekazrze najczsciej nie lecza przyczyny a zleczaja objawy :-o czesto też badania pod katem pasozytów nie wykazuja ze one sa, nawet ludzie powtarzaja po 10 razy i nic a pozniej znajduja dowody na to ze maja robala. Lecza sie dostepnymi bez recepty srodkami i w kale jest wysyp pasozytów. Anna odstaw nabiał, cukier, biała maką i zajadaj się czosnkiem a zobaczysz ze z zaokami bedzie lepiej. Kup sobie liść oliwny, tabletki z oregano i jak nie lubisz świeżego czosnku to kup sobie taki w tabletkach. linka zielona też świetnie sciąga toksyny, a można ja stosować wewnętrznie i zewnetrznie. Ja maseczki robie tylko i wylczanie z glinki zielonej, dodaje do niej olej winogronowy bo z olejem działa przciwzmarczkowo :P Glinką możńa okładać całe ciało, poczytaj sobie o glince. Do tego można kupić Glinkę w wiaderkach 1,5 kg. o do zatok to poczytaj sobie o ssaniu oleju :) poczytaj sobie http://www.apetyt-na-zdrowie.pl/oleje/ssanie-oleju-kuracja-olejem-slonecznikowym.html Świetnie sciaga toksyny z całego organizmu. Ja pierwsze co zauważyłam to, to że wybieliły mi się zbęby od tego oleju. Chciaż poczatki nie były łatwe bo miałam odruch wymiotny ale po pewnym czasie przyzwyczaiłam sie i jest lepiej. Kurde sorki za literówki i że tak piszę bez ładu i składu, mam nadzieję że się doczytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj też sobie o zapperach, bardzo przydatne urządzenie i zwykle nie wierzyłam w takie cuda na kiju ale to jest sprawdzone i wiem że działa :P A ciebie co tam na dowcipy wzięło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się leczyć w naturalny sposób bo lekarze tylko na wszystko antybiotyki walą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś powiedzieć czy to okazało się prowokacją, bo doszłam do 2 strony i dalej nie chce mi się czytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka o pasozytach TY mi juz lepiej nic nie pisz bo był taki okres ze duzo o tym czytalama i miałam takie schizy ze szok! Pozniej,na spokojnie o wszystkim o czym tutaj pisalaś-poczytam. Co do zatok to chce tez spróbować parówek z cebuli-zalewa sie wrzatkiem posiekana cebulę i wdycha pod przykryciem.Kolezanka mowila ze jak to robila,to po jakims czasie zaczely jej wszystkie brudy z zatok schodzić i ma spokój.Slyszalas o tym? Co do ssania oleju słonecznikowego to przeczytalam teraz ze trzeba nim plukac jamę ustna około 15 minut!O Matko,czy to jest wykonalne???Ja sobie tego nie wyobrazam.I jeszcze nie mozna tego polknąć.Dla mnie to kosmos 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba aż tak długo, ja trzymam krócej bo tak długo bym nie dała rady :-o Ja próbowałam tej cebuli i innych cudów na kiju ale jak nie odstawisz tego z czego jest choroba zatok to ci nic nie pomoże. Nabiał i cukier i biała maka to jest to co te bakterię lubią najbardziej, jak nie odetniesz im pożywienia to ich nie zabijesz. Ten liść oliwny i tabletki z oregano to taki naturalny antybiotyk i świetnie radzi sobie z gronkowcem i innym dziadostwem które w nas siedzą, przy chorobie zatok sparwdza się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pasozytów to normlaka, trzeba dzieci odrobaczac 4 razy do roku i spokój, żadnych choróbsk. Koleżanek dzieci jak tylko poszły do przedszkoli to też choróbsko od razu, biegały po lekarzach, a oni na wszystko antybiotyki :-o Doradziłam im wyciąg z czarnego orzecha z piołunem i goździkiem taka naleweczka, do tego sok z marchewki bo marchewka paralizuje układ nerwowy robala u wylatuje wszystko wiadomą drogą. dzieci nie chorują a jak tylko coś się dzieje to robią odrobaczanko i znów spokój, więc nie ma tutaj ani trochu przsady bo to normlanie ze takie rzeczy nie tylko sa na około ale i w nas. Ja tez mam schizy przez robale no ale cóż takie zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie za porady-napewno zastosuje sie do tego co tu napisalas bo mam juz dosyc moich zatok i wiecznie zakatarzonych dzieci. Teraz uciekam bo mąż sie w koncu obudził po wczorajszym spozyciu ;) Później tu zajrzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też powinno już tutaj nie być a siedzę sobie w najlepsze :P Anna 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych sposobach na robaki u dzieci to chetnie z Toba pozniej popiszę-wypytam sie Ciebie dokladnie co i jak :)Moja 4latka jest bardzo chudziutka,waży tylko 14 kilo :(Lekarka ciagle mi mowi ze ona malo wazy ale nic mi nie mowi co mam robic w tym kierunku,zeby przytyla.Córka ma uczulenie na mleko i chociaz mleka nie pije,je jogurty i nabial-niby to moze.Moze to od tego ona nie tyje?Moze zacznę ją leczyć innymi metodami,takimi o jakich Ty piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo kurde typowe to uczulenie na mleko :) Lekarze w większości wciskają ludziom że mają jakieś alergie pokarmowe a zwykle to są właśnie robaki. Moja znajoma ma córeczkę. Jak tylko posłała dziecko do przedszkola zaczęły jej dziwne plamki wyskakiwać, lekarze twierdzili że to skaza białkowa :) noo ale przecież jak to skaza ? od urodzenia nic a nagle skaza :) I tak sobie żyła z tą informacją że Kamilka ma skazę. Odrobaczyła ją i po skazie :) Znaleźć lekarza z prawdziwego zdarzenia graniczy z cudem. Można dziecko odrobaczyć tak jak napisałam tą nalewką ziołową bo jest skuteczna ale najlepszy będzie ten zapper bo będzie służył latami, nie trzeba wydawać kasy na ziółka i inne pierdołki. Zappery też mają częstotliwość na zatoki i inne choroby. Zapper to takie urządzenie które ma takie napięcie prądu które działa na robala, zabija wszystko co niedobre w naszym organizmie. Zacznij dziewczynkom podawać soki z marchewki z jabłuszkiem bo sama marchewka może im nie wchodzić, a jabłkiem będzie słodsze. Nie podawaj słodyczy, wiem ze trudno małemu dziecku odmówić słodkiego ale możesz zamienić na suszone owoce, ja daje dziewczynkom daktyle są bardzo słodkie, rodzynki i orzechy. Chrupki zamień na popcorn. Popcorn podobno ma tyle samo przeciwutleniaczy co owoce i warzywa. Dobro dzieci najwazniejsze więc trzeba wprowadzać zmiany dla nich :P anna ja chyba dzisiaj nie pojdę z tego forum :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asawrfx
ej a widziesliscie tego goscia co jej przynosi paczki ? Bo ja dzis widzialam jak mu otwierala drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l,koijuhygtf
co wy tam niby widzicie u mnie od rana jest to samo , zadnej dziewczyny nie widac tak jakby stało w miejscu widac tylko kawalek zasyfionego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon_ Zawodowiec
gowno tam widzimy nasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon_ Zawodowiec
chanka masz rację z pasozytami, ludzie nawet nie wiedzą jakim wielkim to jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - zabijesz mnie :-o Możesz mnie uznać za wscibską krowę i nie wiem co tam jeszcze za debilkę :P:P:P Wyszperałam Cię na nk :P:P:P Masz takie piękne, słodziutkie dzieciaczki :) tak mi się podobają :D Jesteś zła ? :( Mogę Cię zaprosić do znajomych ? zwykle nie zapraszam nikogo kogo nie znam ale Ty to co innego :D Przynajmniej będę mogła Ci napisać coś czego tutaj nie chce pisać. Kiedyś się wstydziłaś przyznać że masz 4 córeczki bo ludzie Cię tutaj wyzywali itd Ja też nie mieszczę się w sterotypach i napiszę ci dlaczego. Ludzie przez to często patrzą na mnie jak na kosmitkę. Ludzie wszędzie doszukują się sensacji, kochają plotkować o innych a swoich błędów nie widzą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka dlaczego nie mieścisz się w stereotypach? ;) Zaintrygowałyście mnie dziewczyny, pierwszy raz żałuję, że nie mam nk :( anna zuzanna ani trochę nie widać po Tobie, że masz 4 dzieciaczki, wiem, wiem, kieruję się stereotypami, przepraszam ale jeszcze jestem pod wrażeniem wczorajszym zdjęć na imprezce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka osz Ty szperaczko :PJak TY mnie znalazłaś?;)Pewnie ze mozesz mnie dodac do znajomych ;)Czekam na zaproszenie ;) podgladacz dziekuję za komplement;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×