Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość fan chan
podglądacz chipi, co kupileś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan chan
to nie źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
hej, co tam w sprawie chipi? Wiecie o niej cos wiecej? Czy to juz forum towarzyskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
i co z nia teraz bedzie??? umrze wkoncu na wizji czy nie?? ile juz ona tam koczuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
podgladacz to ty na tej fotce i twoj kot??????? masz zone a jak nie to gdzies ty sie uchowal???? no moj typ w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
to kochaj mnie a ja bede gotowac ci i kotu twojemu obiady i sniadania!!! zebys zupek nie musial jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
hmmm no to nie wiem? a moze lody ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
a moze wlasnie sie zakochalam i chciala bym isc z toba na kawe albo na spacer??? moze tracisz i odbierasz mi szanse na poznanie swojej drugiej polowy gwiazdy czy jakos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
mozesz zabrac kota nawet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak podgladacz nie ma pewnosci czy to nie.prowoko chodz.z.drugiej.strony kobieta gotujaca.to skaaarb ile bym dal!!!!.za taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
ej prowo to to nie jest poza tym co zlego jest w tym ze bym chciala go poznac, mowie poprostu jak jest. Zreszta ta kafeteria to takie dosc specyficzne miejsce gdzie siedzi masa indywiduów ktorych z pewnych przczyczyn takich a nie innych nie mozemy poznac w realnym swiecie. Ja jestem w 100% realna i jesli bys chcial lub moze powiem inaczej odważył sie zaryzykowac.. Moze wszystko moglo by sie potoczyc inaczej i dla mnie i dla Ciebie. Tak dlugo sam. I co jak umrzesz zostawisz kota w pustym mieszkaniu? Jak mowi poetka tego sie kotu nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz widze ze masz fankę ;) A mnie boli pęcherz 😭Jak mnie wkurza to sikanie non stop po kropelce 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
A czytam Cie juz jakis czas ale nie odwazylam sie napisac! Ale teraz mi wszystko jedno!!! Kto nie ryzykuje nie wygrywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
anna zuzanna lec do apteki po furagin nasciemniaj ze recepte przyniesiesz pozniej a jak ci nie dadza to kup urosept i bo to bez recepty jest, albo usiadz na garnek z parowka ze wszystkich ziol jakie mozesz znalezc w apteczce taki wiesz parujacy to ci ulzy, babcia mi tak zawsze robila i pomagalo ale tylko doraznie najlepiej lec z rana po recepte na furagin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam furagin i juz wzięłam 2 tabl.Co do nasiadowek to chyba sobie takie zrobię bo piecze jak cholera 😭Dzięki serdeczne za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
Ide spac :) a Ty podgladaczu sie zastanow moze mieszkamy 3 ulice od siebie, moze jest dla nas szansa tylko trzeba jej troche pomoc... Dobranoc wszytkim a Tobie anno zycze powrotu do zdrowia szybkiego zapalenie pecharza to chyba najpodlejsza choroba jak grasuje na tym swiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasdasdadasdas
a ta dziewczyna nadal jest w tej kamerce ? czy już nie ? jesli tak to można linka ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
no co za typ!! wez sie z cieplym mlekiem pomasturbuj!!! bo chyba ci brakuje!!! i odwal sie od mojego przyszlego bylego bo ja mam mein coona i jak bys sie z nim spotkal w ciemniej alejce to bys od razu zmienil zdanie!!! o ile wiesz co to mein coon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×