Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość nie na temat.
Całkiem niedaleko od naszej głośnej i zadymionej stolicy można spotkać ciszę, zieleń, czyste powietrze oraz masę atrakcyjnych turystycznie miejsc zamków, kościołów, skansenów, ośrodków wodnych i jeździeckich. Kiedy zapytamy przeciętnego warszawiaka o podanie miejsc, w których można odpocząć od miejskiego zgiełku, na palcach jednej ręki wymieni Łazienki Królewskie, park Ujazdowski, las Kabacki czy park Skaryszewski. Schodki zaczynają się dopiero wtedy, gdy przychodzi do wyliczenia miejsc poza miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladacz to ja biorę Twoje :P:P:P Fanka- ktoś mi całkiem obcy nie jest w stanie mnie obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
ta fanka to naioł nie dajcie sie nabic w butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
aniol suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
podgladacz mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
bede dla niego kocica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
i mi kurwa myszka padła by to chuj strzelił :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
nie, on mnie bedzie wyprowadzal na smyczy, bede jego neiwolnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
bede wyprowadzala tylko jednego jego kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz- To nas załatwiłeś :( W życiu mnie nikt tak jeszcze nie wystawił :-o Przylecieliśmy, skierowaliśmy się na taxi...mówię do pana taksówkarza -do podglądacza proszę :) taksówkarz pyta -pani a skąd ja mam wiedzieć o jakiego podglądacza pani chodzi. To ja mówię -no do podglądacza chipi, może to panu pomoże w czymś... chodzi z kotem na sznurku :) Co się pan taksówkarz uśmiał to jego. Nam do śmiechu nie było :( To mówię - To do Łazienek proszę :) ...tak sobie siedzimy w tych łazienkach z wiewiórkami na ramieniu, oskubały nas już z wszystkiego co mieliśmy, nawet moją organiczną marchewkę im dałam :( trochę kręciły nosem na tę marchewkę :( nie wiem czy dlatego że Irlandzka czy że taka to z niej organiczna ale wzięły. Mniejsza z tym wszystkim. Podglądacz my tutaj marzniemy, upałów jeszcze nie ma :) Już nawet nie wspomnę i policji która nas zaczepiła :( ...mężowie się przysnęło i chrapał na pół Wawy aaa opowiem Ci jak już po nas przyjdziesz :P Tak to jest zaufać komuś na kafeterii. Podglądacz !!! wstawaj !!! ile można spać :( Wodę grzej na zieloną herbatkę z miodkiem bo przychodź po nas z Balbim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooooł 🖐️ I znowu jak mnie nie było to pisaliscie sobie jak dwa gołąbeczki😭 Cos senna ostatnio jestem.Czyzby przesilenie wiosenne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🖐️ :) Jeszcze pan taksówkarz powiedział z lekkim uśmieszkiem :) -pani kochana , wie pani ilu tutaj podglądaczy w Warszawie mamy ? podglądaczy, ekscybicionistów, zboczeńców, pedofilów i innych wariatów :( A ja dalej na tej ławce siedzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×