Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Hej ludzie spokój
Gdzie jest creepy Helenka i Maryjeta.Chce się zapytać Je o coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Mianowicie o to czy myją cipkę codziennie czy tak co 6 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 23
22:19 Anioł-nie wychodzi ci twoja upośledza prowokacja:classic_cool: Ludzie dokładnie obserwują sprawę i wyciągają wnioski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Deklu idź do obory zamiast się podszywać.Świnki czekają żebyś je przytulił na dobranoc-czyli to co lubisz buraku najbardziej. Mam pytanie do Maryjeta. i Creepy Helenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest maly przelom od kilku dniowej obserwacji zauwazylem dopiero teraz!! ze cos pisze na klawiaturze?? mysle ze znowu cos pisze do bloga... moze odpisuje komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Jednak mam inne pytanie- Wolicie robić kupę czy siusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 23
Właśnie słucham "Bogini Sexu" i strasznie się podnieciłam tą sytuacją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie ze pisze bez kartek?bo zawsze pisala zaslaniajac klawiature kartkami. Szkoda mi czasu na wpatrywanie sie w nia, robie inne rzeczy na kompie i zagladam do niej co pare minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Mermaid
Ok.Bo nie mogę teraz oglądać.Co ona aktualnie robi?Czy pisze coś na swoim tym blogu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 23
Anioł_Stróż Daga 23 to ty gotujesz dania dla cyganow z kupy?? Nie.Nie gotuje dla Ciebie i twoich bliskich.Powinieneś wiedzieć chyba lepiej na jakiej stałówce się zaopatrujecie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 23
Za to wiem kto je miesza głową w garze.Nie ma od niego lepszych w tym Fachu.To chip-chan-fan:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
jestem pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
Musiałam sobie wymasować tzipkę ogórkiem-to zalecenia lekarza na nietrzymanie moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 23
A ja jej w tym pomagałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Maryjetta.Czy nie miałaś kiedyś tu czarnego nicka.Tzn pod czarnym nickiem nie występowałaś tu jako Maryjetta.Kiedyś bodaj rozmawiałem z taka bardzo fajna dziewczyna.:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
podszywie zal mi cie pewnie trzepiesz pod to co piszesz.....widzisz,ja nie musze tego robic bo mam sie czym zaspokoic w porownaniu do ciebie ;/ szkoda mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
ja od dawna pisze z tego nicka....oprocz tego mam tez 2 zaczernione... ale aktualnie tylko z 1 zaczernionego korzystam ;) ale sie nie ujawnie a o czym my pisali jesli juz jestesmy w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
Dziś rano obudziłam się wstrząśnięta przez to że śniło mi się że mam chuja między oczami po dłuższych obserwacjach to nie był sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
A creepy Helenkę też pozdrawiam.Wydało mi się że na paranormalnym ona pisała:)Ale nieważne. Jak się zapatrujecie na ta sprawę w ogóle?Mi się wydaje że ta osoba jednak może jakieś paranoiczne zaburzenia. Często tak jest że do urojeń osoby takie czasem włączaja jakieś służby itd itp nie twierdzę że takowe mogą nie mieć tzw ciemnej strony.Różne rzeczy się dzieją. Ale tu to wydaje mi się że podejrzenia o coś z psychika są zasadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Wiesz nie przypomnę sobie teraz.Ale to jakiś wątek był o sprawach męsko-damskich na ktorym też dużo było wtrętów odnośnie książek i sporo osób było co czytało dzieląc się swymi spostrzeżeniami.Ja już zapomniałem pod jakim nickiem byłem. Ale miałem wrażenie że rozmawialiśmy choć mogę się mylić.Ps a może to było coś o paranormalnych zjawiskach?Trudno przypomnieć sobie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Lou Bitch from clam
Nie polecam masażu ogórkiem,chyba że wiąże się on z jednoznacznie z radykalnym wzmocnieniem mięśni Kegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creepy Helenka
Do "Hej ludzie spokój". Też tak myślę. To albo schizofrenia, albo przynajmniej choroba afektywna dwubiegunowa. Najgorsze jest to, że ludzie z jej otoczenia tolerują to wszystko - kamerki etc. Jej by się przydała wizyta u psychiatry i porządne leki. A jak się okaże, że to jakiś długoterminowy performance to się zdziwię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Von Tomb rider
22:49 [zgłoś do usunięcia] gdfzie aniol :D:D:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie gdzie Aniol
gdzie glowny gospodarz tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Ja np na te sprawę to napiszę Ci Creepy Helenka że wpadlem przed świętami. Było coś na Wykopie. Mnie jak na ten moment wystarczy wersja o psychicznych zaburzeniach jeśli do de facto jest jedna osoba. Przykładowo-standardowa obserwacja psychiatryczna w postępowaniu karnym jaka można stosownie do potrzeb przedłużyć trwa trzy-cztery miesiące.Chodzi o sprawców przestępstw.Poza rzadkimi wypadkami to jeśli przeprowadza się ja w określonych warunkach-czas ten da odpowiedź na to co jest gra,kreacja a co efektem choroby bądź przychopatii. Tu mimo wszystko tego nie da się zweryfikować. Poprzez kontakt ze światem zewnętrznym może ona jednak cały czas czerpać siłę do tworzenia swojej kreacji.Jeśli jednak to gra to i tak musi ona być wynikiem zaburzeń osobowośći."Człowiek o normalnie ukształtowanej osobowośći nie mógłby tak długo ciągnać czegoś takiego"chyba ze za kasę tylko kto i po co miałbym za to płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creepy Helenka
Spokój Też mnie tu przywiodło dzięki Wykopowi. :) Ale patrząc na to, jak bardzo nas w to wciągnęło to dziwię się bardzo, że wykopano ten temat tak niewiele (relatywnie) razy. Weszłam dzisiaj na Wykop spodziewając się, że podbili do np. 1000, ale nie. Stracili zainteresowanie. Może doszło do nich wcześniej coś, czego my nie zauważyliśmy? Typu, że to jakaś straszna ściema. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Ale.Coś wam napiszę.Otóż mam jeszcze na boku pewna hipoteze.Ona nie jest w świetle pewnych faktów łatwiejsza do przyjęcia jak ta o chorobie ale napewno może być bardziej realna w porównaniu z tymi wszystkimi metafizycznymi czy totalnie spiskowymi wokół jakich zdaje się sama bohaterka tego zamieszania się kręcić.Otóż hipoteza ta zakłada iż to jest eksperyment ale nie w takim sensie jak inni myślą.[w jakimś typowo spiskowym]. Ten eksperyment wiąże się z tym iż dziewczyna ta w rzeczywistości studiuje przykładowo nauki medyczne,psychologię lub idzie szlakiem jakiejś specjalizacji naukowo-medycznej odnośnie psychiatrii a to co robi jest częścio jej bazy do pracy naukowej.Np doktorskiej.Być może to Ona bada ludzi i ich odbior co do osób chorych psychicznie. Być może swą kreację oparła na pozbieranych przez siebie jakichś typowych objawach klinicznych które obserwowała u pacjentów.Grę ułatwia jej sen w jaki uciekać może nadmiernie zmożona grą a pomagają jej w tym wbrew pozorom regularnie zażywane leki nasenne.Pytanie tylko czemu przedmiotem tego eksperymentu są reakcje ludzi kontaktujących się z nią w świecie wirtualnym?Któż to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×