Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość hilnini
Widzisz odpowiada jej bo nie ma innego wyjścia, ale widać nie chce w tym trwać skoro prosi o pomoc innych ludzi? Widocznie facet jej grozi i jeśli zrobi jakiś krok, który może mu się nie spodobać zabije ją. I tak jej już grozi więc nie dziwię się, że nie podejmuje pewnych kroków skoro ma jakby pistolet przyłożony z tyłu głowy. Tobie nic do tego, ale inni nie są tacy obojętni i jeśli ktoś potrzebuje pomocy to trzeba tej pomocy udzielić. Obserwujemy ją tylko dwa tygodnie. Sądzę, że na to potrzeba miesięcy by do czegoś w ogóle dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
skoro można na tym zarobić to czemu ci tu sceptycy nie zaczną tak zarabiać? przecież skoro to takie proste to czemu się meczą, chodzado roboty, odprowadzają składki itd? nie łatwiej legnąć przed komputerem i poudawać i na tym jeszcze zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
to, że wy byście chcieli na wszystkim zbijać kasę nie znaczy, że każdy ma w głowie widok dolarów i tylko o to chodzi. Dla kasy może zrobić wiele, ale nie 5 lat żyć w odosobnieniu, śpiąc na podłodze, praktycznie nie ruszając się. Marnując życie i młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
i czy dziewczyna ma problemy z policją i chipa w kostce, czy ma schizofrenię lub inną chorobę psychiczną ewidentnie sobie z tym wszystkim nie razi. I uważam, że nawet jeśli rzeczywiście możemy tylko tyle jak o tym gadać i nabijać liczbę wyświetleń to powinniśmy to robić, bo to nas nic nie kosztuje, a może jeśli zyska popularność to co ona robi t w Korei wreszcie się tym zainteresują. Lub w innym państwie i ktoś zechce jej pomóc, otoczyć opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8i58587- myslisz że kazdy posunał by sie do czegos takiego zeby zarobic ? no walsnie nie kazdy, a ona moze sobie uknula walsnie taki nicny plan na zbicie majatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
no ale dlaczego by nie? dlaczego nie wywalisz mebli, nie położysz się na podłodze i nie wymyslisz traumatycznej historii swojego życia? własnie dlatego że dobrze wiesz że na tym się jednak nie zarobi. dlatego ani ja ani ty nie pakujemy się w cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8i58587- no jak to dlaczego ? bo nie mam zrytego beretu i nie chcę żeby ludzie postrzegali mnie za wariatkę, mega nie lubię bałaganu i siedzenia w miejscu i choć bym nie wiem jakie miała mieć z tego kokosy to w zyciu bym się do tego nie posunęła, już bym wolała iść kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anke*
najbardziej upiorna rzecz jaką w życiu widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
aha czyli już teraz to nie jest osoba która przemyslnie wybrała sobie sposób zarabiania a wariatka? hmm ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
dlatego też mało prawdopodobne jest by ktoś był tak zachłanny kasy by to zrobić i to w taki sposób. Naprawdę niewielki odsetek ludzi na świecie byłby do tego zdolny właśnie z takich powodów jakie wymieniasz. Dlatego tez sądze, że teoaria ze zbijaniem kasy jest nie trafiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
no ja już tu na poprzedniej stronie pisałam że nikt normalny tak by się nie zgodził żyć. dlatego wątek "robi to dla kasy" moim zdaniem jest kompletnie nie trafiony bo po pierwsze nikt czegoś takiego nie wytrzyma na dłuższą metę a po drugie z tych reklam są grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
i zwróćcie uwagę jak śpi, nogi uniesione, złączone w kolanach. albo nie śpi albo co może jest bardziej prawdopodobne ma zaburzenia snu przez co nie ma bezwładu sennego. a z kolei to procentuję zmęczeniem przez cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam ze jest wariatką tylko ze ludzie ją posterzegają w ten sposób. Po drugie to tylko takie domysły i wymysly wiec nie poniecaj się az za nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nk na pewno ma tyle tych groszy z reklam ile na wszytskich pustyniach piasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
tak, są grosze.zarabiałaś keidykolwiek poprzez wstawianie reklam na swoją stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
No ale się chociaż położyła a nie tak na siedząco tylko. A przebrała się czy dalej ma tą koszulę w kratkę i ciemne spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zarzbialam i gowno miałam, a sasiad zarabiał i ma kasy jak błota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja olałam a sadiad sie wybebeszał. Dobra ja zmykam do pracy. bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
gówno miałaś bo kolejny raz pisze - na tym osoba prywatna nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
a dlaczego olałas? ja się tym zajmuję do dziś i jakby człowiekowi przyszło życ za to to by trzeba było paść z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa909
Wy na prawdę jestescie tacy naiwni że aż żal :O Jedna z was napisała że gówno miała z zarabiania przez internet a miałaś miliardy wejśc na bloga ????? wątpię po 2 poczytajcie sobie o e-biznesie ludzie wymyślając strony które mają dużo wejsc świetnie zarabiają własciciel nk , pudelka itd. też był kiedyś osobą prywatną .... Moje zdanie na temat tej kobiety jest takie że to leń i próżniak który cały dzień nic nie robi oprócz jedzenia , picia i siedzenia przy kompie takie są fakty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8i58587-skoro tak kieiepsko na tym zarabiasz to po co w tym siedzisz, bo nie rozumiem ? Ja się skupiłam na czymś innym dlatego olałam tamto, na przysłowiowy chleb zarabiam czymś zupełnie innym, ale temat stron nie jest mi obcy, ja na tym co prawda znam się powierzchownie ale mój mąż w tym temacie orientuje się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaaaaaaa909- czytaj ze zrozumieniem ! chodzi o dobrze prosperującą witrynę i tylko na takiej można zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo i z kafeterią było
na początku zero dochodów a teraz zbijają majątek na w zasadzie za nic. Zawsze pierwsi, którzy coś wymyslą zarabiają najwięcej. Jakby kazdy z was teraz kręcił filmiki robiąc to co ta Koreanka to gówno byście mieli. Ona na pewno ma nie tylko wpływy z reklam ale i na tym zainteresowaniu może nieźle wyjśc i zostac milionerką a wy bedziecie dalej przegrywac swoje zycie i harowac do starosci w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
przez 5 lat juz by sie czegos dorobila. A jak widac nic nie robi nawet sobie nowych mebli czy sprzetu komputerowego od 5 lat nie zmienila. Nie wydaje tej kasy, te same ciuchy. Tak nie zachowuje sie osoba majaca miliony na koncie. Ja wierze tylko w dwie opcje. Z chipem i z tym, ze sobie to uroila, ale ona sama wierzy w to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa909
a jeszcze jedno mnie rozpierd**a dziewczynie nawet dupy się nie chcę sprzed komputera ruszyć żeby śmieci po żarciu do kosza wynieść a wy jej chcecie pomagać ????????? ok ja wszystko rozumiem i wcale nie jestem bez serca jakby było widać że dzieje jej się krzywda że nie ma dostępu do świata itd... ale ona siedzi sobie w najlepsze przed komputerkiem ( bardzo dobrej jakości ) okryta kocykiem , czasem sobie coś przez komórkę napiszę .. jest czyściutka (widać to po włosach) codziennie inne ubranie ... spi sobie całe dnie ..wychodzi sobie z mieszkania kiedy chce a wy jej chcecie pomagać ?????????????? w czym jej chcecie pomagać ?????? jak jej jest zajebiście dobrze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa909
jakie 5 lat ? to jej wersja !!!!!! zaczeła się nagrywać bodajże od sierpnia .... 4 miesiące za cene milardów wejść na bloga to bardzo mało !!!! zresztą cały czas nie jest nagrywana widać praktycznie tylko tyle ile siedzi przed kompem i zlew z którego jak wiadmo nie korzysta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×