Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość do hilnini
Ty pieprzysz jakieś dziwne teorie. Skąd wiesz czy ona się nie dorobiła i dlaczego w ciągu 5 lat ma się dorobic? Kazdy dorabia się tak jak może i tak długo ile to konieczne. Co z tego, że nie ma mebli Tu o to chodzi, bo przecież to, że jest dziwna opieracie również na tym, że jest brak mebli. Jakby miała meble i ubierała się jak każda dziewczyna to byłoby to nudne, a tak jest zainteresowanie. A do ciebie hilnini - czytałam Twoje posty i takiego buraka to dawno nie czytałam. Wydaje ci się, że na wszystko masz wytłumaczenia, tylko, że te wytłumaczenia nie są wytłumaczeniami zdrowego człowieka a takiego półidioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
po pierwsze komputer ma ten sam od lat, w Korei sprzet wcale nie jest drogi zreszta ja tez zarabiajac tylko 1300 zl mam asusa, bo to nie jest jakis wielki wyczyn uzbierac sobie na kompa. A ciuchy to kiedy zmienia? bo ja te koszule w krate widzialam juz w filmikach z 2010 roku a mamy 2012. Chodzi kilka dni w jednym ciuchu, a szafy nie wymieniala od bardzo dawna. Gdyby bylo jej dobrze to by sie przynajmniej usmiechala. Tak nie wygladaja ludzie szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
półidiota pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
jakie 5 lat ? to jej wersja !!!!!! zaczeła się nagrywać bodajże od sierpnia .... 4 miesiące za cene milardów wejść na bloga to bardzo mało !!!! zresztą cały czas nie jest nagrywana widać praktycznie tylko tyle ile siedzi przed kompem i zlew z którego jak wiadmo nie korzysta ... Nie to nie jej wersja. Już w 2007 roku pisała blog, pisała o skorumpowanych gliniarzach i wrzucała filmiki. Mija 5 lat wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Kasiu ta ich
pomoc to takie pisanie o bzdurnej pomocy na forum, bo oni nawet pewnie sąsiadce nigdy nie pomogli wnieść zakupów po schodach, ba nawet pewnie nie wiedzą, że w Polsce głodują dzieci, no ale wypatrzyli jakąś babę z Korei i piszą do niej emaile, wypisują głupoty na blogu. Tak niosą pomoc - tym, którym ona najmniej potrzebna i którzy mieszkają na tyle daleko, by osobiście tak naprawdę nic nie robić. Jakby ta Pani mieszkała za ścianą, to nawet słowa nie pisnęliby na forum. Takie do przegrane dzieci internetu. Wydaje się im, że pomagają, a tak naprawdę tłumaczą tym swoje uzaleznienie od netu i oglądania cudzych życ przez kamerki. No, ale oni sami mają zapewne bujne zycie towarzyskie, szczególnie jak wejdą na Kafeterię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
cały czas się nagrywa znika na 5 minut mozna przypuszczac, że do łazienki. Ale cały czas jest w kadrze, którejś z kamer. Czasem opuszcza mieszkanie, ale co to jest w stosunku do całej dobry, w której jednak jest widoczna na kamerze. I tak od lat. Szczerze mówiąc wolałabym by okazała się, że jest to tak przebiegła i sprytna kobieta co sobie wymyśliła sposób na dorobek życia. Lepiej byłoby to usłyszeć niż to, że siedzi w zamknięciu osoba z obłędem, nagrywa się, prosi o pomoc, a my nie możemy pomóc. Lepiej gdyby okazało się, że nie cierpi oczywiście. A najlepiej byłoby gdyby cokolwiek się wreszcie okazało, prawda została objawiona, a tajemnica okryta. Jaka by ona nie była. Ale bardzo możliwe, że przez kolejne kilka lat niczego się nie dowiemy. Jednak obserwując, analizując prędzej do czegoś dojdziemy niż sucho stwierdzić fakt jest tak i tak. Bo nie wiadomo jak jest okaże się za jakiś czas, a teraz każdy może gdybać i przypuszczać tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
siedzę w tym ponieważ to jest moja praca narzucaona przez mojego pracodawce. i dlatego mówię, że zarobki są śmiesznie małe. jedyną stroną która na tym zarabia to reklamodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hilnini
wiesz, ona na pewno ma więcej niż twoje 1300. Może to tobie potrzebna pomoc, bo ty prawie głodujesz. Do końca życia pewnie z mamusią będziesz pomieszkiwac. No, ale jak się nie chciało uczyć i nie ma pomysłu na zycie, to tak się wegetuje i tak ci ono przeleci między palcami. Ja myślę, że ta Koreanka w porównianiu z Tobą to ma się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
hilnini oto chodzi. jeśli ma kasę a to jej styl na życie to ok, ja nie byłabym zła jakby się okazało że to jedna wielka bujda. gorzej jakby się okazało że to prawda z tym prześladowaniem albo że jest chora, i gdyby doszło do jakiejś tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Poniżanie ludzi tak to jest najlepszy sposób jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia. Poniżyć, zmieszać z błotem, splunąć jeszcze, bo ktoś zarabia mniej niż Ty. Właśnie pokazujesz jaki poziom reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hilnini
ja tylko przywołuję cię do rzeczywistości, bo jeszcze trochę, a teleportujesz się do Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hilnini
poza tym to nie poniżanie, ale cała prawda o Tobie. Ot, życie masz tak nudne, że musisz żyć czyimś życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł garnkowiiiii
do hilnini - obawiam sie ze ty nie masz wcale lepszego siedząc na kafe całymi dniami aby tylko komuś coś 'uswiadomic' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym miała 1300
to szukałabym dodatkowej pracy a nie gapiła się w kamerki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
1300zł to ja tyle za mieszkanie i rachunki płacę... a gdzie jedzenie, ubrania itd. phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym miała 1300
pewnie je takie same zupki co Chipi, a komputer to jej jedna rozrywka. W sumie jej zycie chyba niewiele się rózni od zycia Chipi poza tym, ze musi zapieprzac za marne grosze. Bardzo jej współczuję, ale jak się nie wie nic o Kanadzie to nie ma co się dziwić, że się nie znalazło lepszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co snujecie te smieszne teorie:) i jeszcze sie klocic nie wiadomo czy ma jakis spadek,czy okradla kogos czy rodzice ja nie porzucili mozna snuc w nieskonczonosc prawdy nie znamy obserwowalem drogą Chipi przez ostatnie 45 minut zauwazylem ze spi w pozycji skelonej co przez dluzszy czas jest bardzo meczace.. do tego czesto sie wierciła moze jakies koszmary...godzina odpowiednia do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusssssssssss
a co tej dziwaczce pozostało innego niż gapic się w kamerki. No nic. Zarabia tylko co na jedzenie, pewnie gnieździ się ze starymi, więc siedzi przed pudłem wpatrzona w niego jak obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja.p.
jasna cholera i tu przyszly zasmiecac i sie kłucic,kazdy topik rozpierdo;ą, a jak dam klapsa w goła doope to zobaczycie,won, juz was tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusssssssssss
każdy może tu się wpisywać... Mi najbardziej żal tych co to oglądają :-), szczególni tego jednego przygłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsdhgsd
wcześniej odświeżałam i tylko kartony było widać, dopiero teraz widzę ę coś, to ona leży na podłodze? i jakieś napisy z tyłu, nie wiem o co chodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Od której już tak śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjngfhjkjhghjmk
chipcia spadla z krzesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
Od której ona juz spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaacosss
a cos od 19 jej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×