Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanert

Kuracja Power Acai Slim czyli Jagody Acai

Polecane posty

Gość Hanert
Dostałam zwrot pieniążków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acai.fanka
Próbowaliście soku Mistify z synergy? Tam jest przeszło 50% wyciagu z jagód acai i cena jest nawet ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sułtanka_
ja próbowałam i powiem ci, że jest naprawdę ok, zadna activia tak ci nie zmniejszy wzdęć i nie poprawi trawienia jak to. oni maja jeszcze super chlorofil w b. dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kasiula
ja nie oczekiwałam cudu po tym acai. kupiłam sobie mistify na synergyclub. pije tydzień. czuję sie lekko. na 100% działa na wzdęcia!! inne rzeczy to zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaletka
nom, to mistify jest zupelnie oki. tam tez chlorofil maja dobry i w mozliwej cenie. to sie nazywa phytolife. a w tym mistify to sa i inne jagody tez rzadkie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinn
widziałam ten mistify w cenie ok 120 za butelkę, ale sprzedaja tylko po 3 sztuki za taka cenę (z dostawą wychodzi 355). ale może się skuszę bo moja kumpela też chce spróbować to na spółkę weźmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jagody Acai zamawiałam ze strony http://AcaiBerrySelect.Pl i polecam, bo paczki dochodzą :-) Może jest nieco drożej, ale przynajmniej wiem, że kasa nie wyrzucona w błoto. Stosuję je 3 tydzień. Efekty - poprawa kondycji włosów i paznokci, 3 kg mniej. Jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella81
ja po ciąży nie stosowałam diety jedynie 4-5 posiłków dziennie w małych porcjach dodatkowo jagodę acai, którą zakupiłam ze strony http://acaiberry.info.pl dzięki czemu schudłam 12 kg w 3 miesiące bez efektu jo-jo. polecam takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamawiajcie z grouponu tego, tam jest śmieszna cena. 2x więcej kapsułek można dostać w tej samej cenie: http://www.bodyworld.pl/produkt/swanson-acai-berry-120-kap Co do odchudzania, to nie myślcie, że siedząc przed telewizorem i odżywiając się w mc donaldzie czy jedząc inne świństwa magicznie zrzucicie wagę połykając kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluteniek
acai mistify od synergyclub.pl jest niezłe ale ja uważam, że tam jest najlepszy chlorofil w płynie phytolife. ma fajny mietowy smaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Marchwi
Witajcie! Nikt z was nie pisze o sokach Monavie. Dlaczego? Monavie ma super odżywkę zastępującą posiłki RVL. Soki na bazie owocu acai jej liofilizowana postać więc zachowuje wszystkie składniki odżywcze. A dla tych co piją dużo kawy energetyk który nie powoduje głębokiej hipoglikemii. Jak potrzebujecie szczegółów to jestem do dyspozycji. https://www.facebook.com/adam.marchwinski.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróby.na.allegro
sprzedaja podróbki mistify na allegro, uważajcie. cena jest oczywiście super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaa222
te jagody są fantastyczne. Ja zamówiła Acai Power :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta_Dglugonoga
Stosuje te Acai Power i powiem wam dziewczyny że nie spodziewałam sie niczego, a tu prosze jakie zaskoczenie jak po miesiącu weszłam na wagę! Spadło dobre 8kg :) Jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletaf
to mistify ma poza acai ekstrakty ze skórek winogron concorde i innych. czytałam, że w tych rzeczach jest nawet więcej reduktorów wolnych rodników niż w acai. wiecie coś na tentemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka blondyneczka
ojej dziewczyny, a może jeszcze jakieś super dietki? jakieś jagudki, slimpi, pimpki?:) i koniecznie adresiki internetowe i namiary, gdzie mogę to wszystko zamawiać hurtowo! bo baaaardzo chcę schudnąć! co najmniej o 5-10 kg na dobę...nie wiem, czy dam radę, ale mnie wszystkie przekonałyście, że naprawdę warto!:) super! jestem za! wspaniałe efekty już po godzinie, wypróżnienie życia!!!, ale bommba!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny napiszcie czy można stosować jagody Acai w czasie karmienia piersią, czy to nieprzejdzie do pokarmu i niezaszkodzi mojemu dziecku. Bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniaczka
to wszystko to wielka ściema!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłam (z ich strony acai power) wypróbowałam...i nic...miesiąc czasu się łudziłam....a wręcz.....przytyłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Angli w aptece kosztuja 10-20 funtów i nie służą do odchudzania tylko jako suplement diety witaminowej :) pozdrawiam z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuracja tymi jagodami to jedna wielka ściema, osobiście to przetestowalam i żadnego efektu mało tego przytyłam kilogram przez miesiąc dlatego że wg mnie zaburza przemianę materii i nie chodzi się regularnie do toalety. Dodam tylko że stosowałam je wg zaleceń i dodatkowo 3 razy w tygodniu uprawiam Nordic. Beznadzieja o wiele lepsze sa suplementy z apteki . Zdecydowanie nie polecam a nawet przestrzegam przed wydawaniem pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez okres 6 m-cy schudłam 20 kg, wiec polecam bo warto,. Wiadomo nie obżeralam sie słodyczami i chlebem, ale nie przesadzałam z ograniczeniami. POLECAM bo działają. Raz tylko tak samo udało mi się schudnąć przez 6 m-cy po Meridii- 18 kg, ale niestety juz jest niedozwolona w Polsce w stosowanu, wiec nie mamy wielkiego wyboru w skutecznych środkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czy wy myślicie, że od samego jedzenia tabletek się schudnie? jak czytam komentarze typu "brałam miesiąc i nic" to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Jagody Acai naprawdę są zdrowe i pomagają nie tylko schudnać ale i oczyścić organizm + zawierają dużo cennych składników ALE od samych tabletek nie schudniecie! Zmieńcie nawyki żywieniowe, jedzcie regularnie i mniej + do tego jakiś dobry suplement. Z jagody Acai polecam AcaiBerry900 - do kupienia w promocyjnej cenie na tutabletki.pl/odchudzanie/acai-berry/ , szybka wysyłka, platność w złotówkach i nawet za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna wielka ściema. brałam acai power i nic, wydałam 100zł a kilogramy te same ,nie działaja nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajużmądra
Ściema! dla nastolatek które maja świra na punkcie wygladu i odchudzania! kiedys też kupiłam takie tabletki, suplement, hehe jak chciałam oddać a pisali że można to nie można było znaleźć adresu wysyłki! krętacze i złodzieje! a Wy róbcie co chcecie, wasza kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wielkie oszustwo!!! Ja idiotka dałam się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie! bez pracy nie ma kołaczy! tyłek w troki i na basen, bieżnię czy co tam, a od słodyczy wara! efekt murowany! wystarczy spojrzeć na obłudna gębę tego profesorka co to niby reklamuje te jagódki, jak tak bardzo chcecie zamydlić sobie oczy, to nazbieram wam w lesie i sprzedam, bo jak się płaci to efekt musi być, taka mentalność niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wielkie oszustwo, takim hienom powinno się natychmiast zabronić wprowadzania w błąd poprzez zakaz sprzedaży i emitowania celowanie kłamliwych artykułów, używałam przez miesiąc kompletne oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci ktorzy zamowili paczke niech juz zaczną cwiczyc bo inaczej nie schudną:) paczka i tak nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka90000
To jest jedna wielka ściema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój ten preparat jest nic nie warty, po 30 dniach nic nie schudłam i straciłam 145zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×