Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanert

Kuracja Power Acai Slim czyli Jagody Acai

Polecane posty

Gość gość
Te wszystkie cuda na odchudzanie sprzedawane w internecie to tylko wyludzanie kasy od osob szukajacych pomocy w pobycie sie zbednej wagi.Tak jest z jagodkami , zielona kawa czy forever slim.Pozytywne opine pisza tylko ludzie wynajec**przez sprzedajacych by zachecic potencjalnego klienta do zakupu. Przetestowalam je wszystkie I dzis Wiem,ze za kase ktora na nie wydalam kupilabym dobry sprzet sportowy np. ORBITEK i z pewnoscia kilogramow by ubylo. Te preparaty to sciema,wiec nie dawajcie sie nabrac jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1123
Witam wszystkich. Ja również dałam się nabrać a waga jaka była taka jest. Jak naczytałam się tylu pozytywów na stronie producenta to zgłupiałam i jetem chudsza ale o straconą kasę. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabidz
witam ... tak czytam i czytam i myślę... ehhh warto ? czy może nie ? fakt FAKTEM zamówiłam dziś jagody ze strony acaipower.net .... odrobina nadwagi mi doskwiera niemożliwie, skusiłam się, ale jeśli nie pomoże a stracę te 145zł to zażądam zwrotu gotówki i autentycznie zacznę spalać tkankę aktywnie fizycznie :D masakra co my kobiety się mamy ... z tymi KG-mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent1
Dziewczyny nie dawajcie sie naciągać, te wszystkie stronki z odchudzającymi, powiększającymi sa robione z Komorów badź Panamy. jest to tylko po to zeby zarobic niezle na potrzebujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem co jest sprawdzone...THERMAL PRO ALE OD CYBERA Z IMPERIUM SPORTU. trochę kosztuje bo jakieś 170 zł ale kuracja 110 % działa. od stycznia 2011 stosuję co jakiś czas jak mi się przytyje. Stosuję to z thermal speed czy jakoś tak (to już tańsze o wiele) W połączeniu z Thermalem Pro daje takiego kopa że szok. Thermal zawiera efedrynę dlatego nie chce się jeść i podnosi temperaturę ciała, a do podniesienia temp. o zaledwie 1 stopień organizm potrzebuje w h... kalorii. do tego codziennie rowerek z 8 km lub bieg (no bo bez ruchu to mniej schudniemy i dłużej to potrwa) więc tak: 9:30 - 1 kaps. thermal i 1 kaps. speed + zjeść kanapkę 11:30 - j.w. 13-14 - j.w. ale bez kanapki, potem obiad koło 15 i na tym koniec żarcia Więcej nie brać bo łapy latają i nie można spać. kolejne dni tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia S
Witam wszystkich, właśnie wczoraj połknęłam ostatnią tableteczkę ACAI. Efekt? pół kg więcej niż miesiąc temu, więc stwierdzam że NIE DZIAŁA a ja zostałam bez płaszczyka bo wydałam kasę na tableteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania tabletki acai power wczoraj mi przyszły oryginalnie zapakowane, ale nie będę ich zażywać bo właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży:)! i szukam kogoś kto je odkupi nawet taniej bo na zwrot nie mam szans. Zakupiłam je z tej strony: www.acaipower.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalam sie w sklepie te jagody nie sa na odchudzanie..mieszkam za granica one tutaj w kazdym bio sklepie sa.tak ze was nie odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za ile byś je chciała odsprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to jeszcze aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina09
probowalam tych jagod i nic nawet grama nie schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile się pisze I mówi się o tym że te "cudo" preparaty nic nie dają,a gdy nawet nieliczne z nich I pomagają w zrzuceniu nadwagi to kosztem zdrowia!mimo tego zawsze się znajdzie leń I poleći na łatwizne,zamiast zacząć ćwiczyć I zdrowo się odżywiać woli faszerować się byle czym,często nieskutecznym I szkodliwym gównem,dającym jedynie zaspokajająca sumnienie nadzieję że po zjedzeniu kolejnego łakomstwa kalorie wyparują.też kiedyś byłam tak naiwna I wierzyłam w te cuda.całe szczęśćie do czasu.od paru lat regularnie ćwiczę,nie obżeram się,jem zdrowo i małymi porcjami.zrzuciłam naprawde sporo.jestem pewńą siebie szczupłą I zgrabną dziewczyną I już nigdy nie pozwolę sobie być zakładniczką własnych słabośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo
Jedno wielkie kłamstwo! Koleżanki to biorą i jedynie od tego tyją! Nie polecam, bo to nie odchudza tylko podgrubia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://www.jagody-acai.com/ jest opisane dosyć dokładnie jak to działa. Ja myślę, że ani nie pomaga, ani nie szkodzi. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaj
Kupilam acai power 6 opakowan za 419zl. Po miesiacu przytylam 2 kilo! Nie dziala. A liczylam kalorie, jadlam 5 razy dziennie, zeby przyspieszyc metabolizm. Same zdrowe rzeczy i nic. Chodzilam na szybkie spacery. Po miesiacu waga wyzsza i wiecej cm w biodrach. Beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hocico
Śmieszą mnie takie opinie, gdzie jakiś mądraliński wypisuje głupoty typu "od samych tabletek nie schudniecie, musicie ćwiczyć, jeść mniej"...Sęk w tym, że takie suplementy g*wno dają, a chudną ludzie od tych ćwiczeń i zmiany diety, a tylko im się wydaje że od tabletek! Tabletki na odchudzanie to jedna wielka ściema, na każdym opakowaniu piszą jedno że "należy połączyć to z aktywnym trybem życia i dietą", robiąc ludziom wodę z mózgu! Bo taki idiota pomyśli, że to te tabsy i pójdzie po kolejne opakowanie i wyda kasę na taki syf - zupełnie niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetówka
Jest to nieprawda ani jagody ani urządzenie POWER SLIM nie są skuteczne. Nie daj się zbałamucić, kase daj na co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo serdecznie zapraszam na stronę www.gateway-hit.pl znajdziecie tam urządzenia do masażu doskonałe na cellulit i odchudzanie, urządzenia do pielęgnacji twarzy do użytku w domu nie trzeba płacić za kosmetyczkę :) ultradźwięki do twarzy i ciała doskonałe do wtłaczania preparatów na cellulit czy zmarszczki :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deezoo68
Czy ktokolwiek zadał sobie dość trudu, żeby przeczytać regulamin zamieszczony na stronie gdzie można złożyć zamówienie? Przeczytałem ten: http://www.acaipower.net/ i wynika z niego jedno - ten regulamin ma uwolnić oferenta od niemal wszelkiej odpowiedzialności za cokolwiek. Żadnych adresów, numeru krs czy jakichkolwiek danych żeby można było zidentyfikować firmę/oferenta. Reklamacje i gwarancje? Przeczytajcie jakie trzeba spełnić warunki. Nie wiem czy jagody akai są czy nie są skutecznym (i na ile skutecznym) preparatem a raczej suplementem diety, a po to tutaj zajrzałem - nie chcę być kolejnym naiwnym polakiem mądrzejszym po szkodzie, ale nie zaufam sprzedawcy jeśli nie będę mógł dociec własnych racji jeśli zajdzie taka potrzeba. No rozpisałem się, ale wrócę tu za jakiś czas - kto wie czego jeszcze się dowiem? Pozdrawiam i zachęcam innych - niech podzielą się własnymi doświadczeniami w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŚCIEMA ŚCIEMA ŚCIEMA otrzymał ktoś zwrot pieniędzy bo ja będę się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagody Acai to jedna wielka ściema.Żadnych efektów po nich nie ma .Jestem zawiedziona a o zwrocie gotówki od tej firmy nie wspomnę bo dużo by było pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwany lis
Dzięki za wasze wypowiedzi. Zamówiłem Acai Power w mega super promocji za 96zł i jeszcze miła pani wcisnęła mi za 57zł drugie opakowanie. Na moje szczęście wybrałem przesyłkę pobraniową bo też kosztuje 0zł. I gdyby nie ten wątek na który trafiłem już po potwierdzeniu tel. zamówienia to pewnie dziś miałbym ponad 150zł mniej w kieszeni. Właściwie przysługę wyrządziła mi też kobieta, która zadzwoniła bo to ona, pośród bełkotu marketingowego i socjotechniki, zasiała mi wątpliwość z pewnego powodu, którego nie zdradzę, żeby jej nie wsypać. Zacząłem natychmiastowo węszyć i w efekcie... natychmiast anulowałem zamówienie. A kurierowi który dzwonił na drugi dzień powiedziałem, żeby mi tej przesyłki nie przywoził. Owoce o dźwięcznej nazwie Akai to owszem, bardzo zdrowy produkt, faktycznie silny antyutleniacz, oczyszczacz organizmu (m.in. dlatego że zawiera dużo błonnika) i... tyle. Równie dobrze możecie wciągać codziennie wyciąg z czegokolwiek i wmawiać sobie, że chudniecie. I wiecie co? Faktycznie tak będzie w wielu przypadkach. Ale w życiu nie uwierzę w żadne "20kg mniej po kilku miesiącach" od samych tabletek. Może w 5kg bym uwierzył, ale 20kg to musi już być wysiłek niestety, kilometry spacerów codziennie, intensywny rower, itd. Od siedzenia na tyłku tłuszczyk się nie spali nawet po Acai Power :) Postanowiłem napisać to wszystko bo mam żal do sprzedawców Acai Power. Ta ich strona to tylko zwykła komercja i zero empatii dla ludzi otyłych. Kolejne cwaniaczki próbujące zarobić na cudzym nieszczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbig16
Nie dajcie się na to nabrać!!! To placebo które wysyła jakaś firma z... wysp Samoa. Używałem tego przez miesiąc, w dodatku ograniczałem się w jedzeniu deserów (zamiast tego jabłka) i nie schudłem ani grama! Tylko prawdziwa dieta i ruch (w Auschwitz nie było grubych...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie. Ta firma to oszuści. Żadnych nazwisk, miejsc itp. Zakupiłem promocyjnie 6 opakowań i dałem się nabić w butelkę. 5 oszukańczych opakowań nadal posiadami i napewno ich nie dotknę. Oszuści z Akai Power nie chcą oddać pieniędzy pomimo gwarancji 100% satysfakcji WIELKIE OSZUSTWO i takich prawo nie ściga - Skladam zawiadomienie i opisuję to gdzie się tylko da aby inni nie dali się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWiście chodzi o acaipower.net - NIEUCZCIWOŚĆ tak powinni nazwać swoją firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię jagody acai, jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to może poczytać ten artykuł chudzianka.pl/jagody-acai-na-odchudzanie-recenzja/ są tam wszystkie niezbędne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli komuś tak smakują to ja z chęcią odstąpie za 1/2 ceny 5 opakowań z 6 które kupiłem, w razie potrzeby telefon podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie tabletki acai power
Chciałabym odkupić tabletki afaik Power. Ktoś chętny? Po miesięcznej kuracji straciłam 5 kg. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 opakowań za 200zł - odbiór osobisty email:bifree@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×