Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwionaona

Sygma bank - karta kredytowa

Polecane posty

Gość Mateusz00
Przepraszam ,że się wyrażę przypadkiem się nie obraź ale taki komentarz chyba sam za siebie mówi kto jest debilem... Nawet jeśli komuś nie odpowiadała by oferta nie czytałby tego nie odzywałby się ignorował to po co syfić na jakiś bank i w dodatku obrażać innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tego nie rozumiem, mnie szkoda by było czasu aby krytykować wypowiedzi innych, ale na forum każdy może się wypowiadać a my nie mamy na to wpływu. Uważam, że jeśli jesteśmy z czegoś zadowoleni to powinniśmy o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No bo po to są fora po to by wyrażać swoją opinię jednak powinno się to robić z głową a nie co po niektórzy obrażając innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda jeśli korzystam z danej usługi i chce się podzielić swoją opinią na jej temat to po prostu to robię, chcę napisać to co myślę na temat tego co znam, to chyba całkiem normalna reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Niestety niektórym się miesza ,ale szkoda dla nich czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co też każdemu z osobna wyjaśnia dlaczego warto korzystac z usług sygma banku, jak ktoś będzie chciał skorzystac to sam dotrze do informacji i sprawdzi opinie na temat sygma banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Najlepiej by każdy się po prostu przekonał i ocenił ale póki zamiast robć będzie mówił to nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda najlepiej samemu coś przetestować dopiero później wydawać opinie,a często ludzie nigdy nie korzystali a oceniają i to jest najgorsze bo wprowadzają innych w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No bywa ale co zrobić raczej nikt się tego kogoś nie posłucha odrazu widać jak nie ma pjęcia o czym mówi w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale zawsze można poczytać i samemu później sprawdzić te informacje, nikt nikogo na siłę do niczego nie namawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba rozumieć co się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fakt niektórzy maja problem z czytaniem umów ze zrozumieniem, a później obwiniają bank o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Dokładnie ale trudno nie będziemy chyba rozmawiali o tym nie ma sensu się przejmować takimi ludźmi tylko się im statysfakcje daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adell i mateusz to jedna osoba pod roznym nikiem,pewnie pracownik banku tego,bez sensu te posty,jakis belkot,masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Rozumiem ,że pan lub pani widocznie jest na poziomie gimnazjum skoro nie potrafi sprawdzić numeru IP i stwierdzić ,że jest on zupełnie inny niestety ,ale adel a ja to nie ta sama osoba ,jeśli ktoś ma takie oskarżenia to proszę najpierw poprzeć je faktami a nie swoimi domysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
dokładnie wystarczy porównać nr IP żeby wiedzieć czy to ta sama osoba, ale niektórym po prostu nie ma co tłumaczyć rzeczy oczywistych. Ja również poproszę o fakty, a tak na marginesie to rozumiem, że jak ktoś ma zdanie na temat danej usługi to nie może o niej tutaj oficjalnie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
I tak czasem bywa ale nie ma co kto mądry sam wie jak należy postąpić tak czy siak warto spróbować z sygmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bank daje sporo możliwości i możemy korzystać z gamy profitów jakie oferuje sygma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie czym denerwowac. Wiele bankow a takze innych firm wysyla ot tak karte kredytowa do klientow ktorzy kiedys mieli z ta firma kontakt. Te karty to rodzaj reklamy - sa bezwartosciowe do momentu ich "aktywowania" czy to telefonicznie czy przez internet. Podczas takiej aktywacji podajesz swoje dane, numer konta, przyjmujesz "haczykiem" do wiadomosci warunki tej umowy - dopiero wtedy karta jest zdatna do uzytku. Jezeli tego nie zrobisz - karta jest bezwartosciowym smieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Dlatego po prostu wystarczy czytać umowy słuchać i myśleć nic więcej tyle starczy niestety mało ludzi teraz czyta umowy z tego co widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul_ita
ja mam kartę kredytową w sygma bank właśnie i uważam, że jest to naprawdę dobry wybór. Mogę korzystać z wielu rabatów a przy tym brać także udział w programie lojalnościowym, który zebrane punkty pozwala wymienić na nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kartę sygma banku to rzeczywiście mają jedną z najlepszych ofert na rynku, nie mają konkurencji jeśli chodzi o swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
To fakt trzeba im przyznać a ta karta kredytowa to już znak rozpoznawczy sygmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością karta kredytowa sygma banku jest niepowtarzalna z bardzo dobrą ofertą na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Jestem tylko ciekawy dlaczego żaden inny bank tego nie robi ,może to się nie opłaca ,widać ,że niewiele banków jak sygma dba o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem takie podejście to bardzo fajny krok w kierunku klienta, im bank bardziej otwarty na klienta tym większe zaufanie do takiego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałośni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Skoro pan pani taka mądra mądry to może warto zaprezentować co się ma do powiedzenia ale poprzeć argumentami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie lubią krytykować innych, bo sami nie potrafią podać swoich argumentów, a krytykowac najłatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Nawet nie chodzi o to krytyka ważna rzecz ,ale niech będzie poparta jakimiś sensownymi argumentami ,chyba że ktoś rzeczywiście lubi tylko krytykować choć nie widzę w tym sensu. Forum jest o wyrażaniu swojej opinii ,ja właśnie wyrażam swoją opinie ,pozytywną ,jak ktoś wyraża negatywną opinie też powinien podać argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×