Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwionaona

Sygma bank - karta kredytowa

Polecane posty

Gość GMistrzu
Finanse to rzeczy w których trzeba mieć zaufanie więc szukanie odpowiedzi na forum to dobry pomysł ,faktycznie sporo ludzi dodaje swoją opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon21
Korzystam z karty sygmy dwa lata ,dostałem ją przy zakupie na raty laptopa od tamtego czasu korzystam z niej bardzo często. Podoba mi się pomysł z punktami na nagrody ,wymieniłem już nie raz na coś fajnego co i tak miałem kupić. Rabaty w wielu sklepach także się przydają szczególnie kiedy zbliżają się jakieś okazje jak święta czy urodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merve
ja się w sumie najbardziej połakomiłam na te rabaty które oferują do różnych sklepów :D mąż niezbyt zadowolony, no ale jak tu nie korzystać z promocji na świetne ciuchy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłeczqqa
Do jakich sklepów rabaty? Jakieś duże czy śmieszne 5% jak zwykle w takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merve
do niektórych 5%, ale do niektórych np 100 zł, 20%, także nieźle, a sklepy to różnie np. euro rtv agd, wittchen, douglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te sklepy się zmieniają? Czy ta zniżka jest stała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merve
pojawiają się nowi partnerzy, ale chyba za krótko mam tą kartę żeby powiedzieć z jaką częstotliwością :) ale można korzystać wielokrotnie w czasie trwania promo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieniają się partnerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Raifaisen Bank - zwrot części wydatków z karty - można rozlożyć zakupy na 10 rat 0% - prestiżowa karta do konta - łatwy dostęp do pieniędzy Chcesz bonus za założenie karty? Napisz do mnie allinoneshop@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
co jakiś czas wchodzą nowi partnerzy do, trzeba na bieżąco monitorować kto dołączył. ja widzę na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy jak grono partnerów się poszerzyło, więc warto mieć taką kartę w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie ma darmowych ofert kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,ze są takie opcje. Własnie dlatego Sygma bank wypada na ich tle blado ponieważ karta jest płatna.Darmowe karty mają" city handlowy bank zachodni wbk alior bank ing bank śląski getin bank Zreszta aktualne porównanie jest na tej stronie: http://www.postawnaswoim.pl/ranking-kart-kredytowych/ - warto jest się zorientować ponieważ co jakiś czas banki puszczają takie okazje, albo karty drożeją. Dlatego warto jest sobie porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a karta kredytowa z nest banku? ma ktoś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikadK
Jeśli chodzi o karty kredytowe to nie sugerowałabym się tylko bankiem, a raczej regulaminem :) Warto sobie zrobić research i sprawdzić zestawienia dotyczące kart kredytowych jak np tutaj: https://financer.com/pl/karty-kredytowe/ Ja ostatnio musiałam np. zrezygnować z karty firmowej kredytowej w ing bo okazało się, że mogę nią płacić jedynie przy zakupach, a np już nie mogę realizować z tej karty przelewów dla pracowników. Porażka jakaś! Oczywiście zgłosiłam to obsłudze i bez szemrania mogłam zamknąć kartę, chociaż w regulaminie napisali, że musiałabym zapłacić karę. Na szczęście nic mi nie doliczyli, ale co się odenerwowałam to moje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×