Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwionaona

Sygma bank - karta kredytowa

Polecane posty

Gość falbanica
skoro jesteś zadowolony z obsługi banku to dlaczego nie mialbyś polecać go innym, skoro można mieć same korzyści z korzystania z usług banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Dokładnie tym bardziej jak ktoś szuka a ja mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
rzeczywisćie jeśłi chodzi o sygma bank to ich karta kredytowa jest naprawdę bardzo korzystna, sporo można dzięki niej zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Duże rabaty i ciekawe nagrody to chyba przyciągnie każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
tym bardziej, że raczej ciężko gdzie indziej liczyć na takie rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Do 55% i to tyle sklepów raczej nigdzie indziej nieznajdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ponad połowę tańsze produkty to raczej niespotykane w żadnym innym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
A lista partnerów jest długa więc jest się z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellak
lista jest coraz dłuższa, bo do programu lojalnościowego przystępują coraz to nowsi klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Trzeba sprawdzać na bierząco bo zapamiętać wszystkich partnerów ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
no tak bo zawsze do puli partnerów mogą dobić nowi, więc warto wiedzieć gdzie można kupować taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Dokładnie ,każda okazja dobra by kupić coś taniej jeśli i tak mam to prędzej czy później kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
wiadomo jak jest możliwość to większośc z nas skorzysta z oferty i kupi tańsze pordukty, ja zawsze korzystam z takich okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chyba szuka i korzysta z takich okazji :) chyba że nie robi mu różnicy bo i tak stać go na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
myślę że jak chodzi o oszczędanie to większość z nas lubi korzystać z takich okazji, ja przynajmniej korzystam z takich okazji dlatego uważam, że posunięcie sygmy w takim kierunku jest bardzokorzystne dla potencjalnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z karty akurat zbieram na cos co musiałbym kupić i tak i tak ,więc ciesze się że po prostu korzystając z karty mogę nieługo mieć to za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
i to jest dobre że wystarczy płacić kartą kredytową żeby zbierać punkty a potem można wymienić je na darmowe upominki, skoro można korzystać z takich profitów to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te rabaty , zdecydowanie najlepsza karta na rynku ,pierwsza moja karta z której jestem tak zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
dobrze, że wybrałeś kartę sygma banku jako swoją pierwszą kartę, bo to dobry wybór mają najkorzystniejsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem już inne chodziło mi o to że pierwsza karta która się sprawdziła :) ale tak cieszę się z mojego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
u mnie było w sumie podobnie najpierw miałam kartę kredytową, która nie miała żadnych szczgólnych dla mnie warunków, po roku korzystania okazało się że muszę zapłacić za ni o czym nie było mowy na samym początku, więc warto przemyśleć dokładnie sprawę zanim zdecydujesz się na konkretną kartę, na rynku jest spory wybór ale trzeba porównywać i sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Moim zdaniem najlepszym sposobem jest się spytać kogoś kto już ma doświadczenie z danym bankiem ,to dobry sposób by mieć pewność co do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
no tak masz rację dobrze jest zapytać znajomych o opinię o banku, ale według mnie trzeba też zachować zdrowy rozsądek i samemu przeanalizować daną ofertę, warto szukać opinii w sieci, ludzie dzielą się opiniami, aj w ten sposób dowiedziałam się o ofercie sygma banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Wiadomo najlepiej przekonać się na własnej skórze ,no najlepszym wyjściem jest chyba poszukanie opinii a potem udanie się do banku i samemu sprawdzenie jak to faktycznie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
najważniejsze jest to aby oferta banku była taka żebyśmy byli z niej zadowoleni, no i aby odzwierciedlały opinie znalezione w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
W tym przypadku się sprawdzają kiedyś jak sam chciałem skorzystać z sygmy to sam po części kierowałem się też opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
no bo w sumie to najprosztsza droga żeby sprawdzi jaka jest jakosc usług danego banku, ludzie na forach są szczerzy i piszą jak są ich doświadczenia wiec nic dziwnego ze takie miejsca są dobry źródłem informacji dla osób które takich opinii poszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
No tak od tego są fora ,sam jak potrzebuję się czegoś dowiedzieć dalej szukam odpowiedzi na forum u kogoś kto ma doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
na forum ludzi ezawsze prawdę napiszą więc często dla mnie osobiście jest to źródło informacji na dany temat, cześto szukam właśnie opinii nt. usług finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×