Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

wyglądam jak plastik

Polecane posty

Gość minus 69 w pościeli
tandetom pasuje tylko tandeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIKU NO TO MOŻE ...CZAPECZKA NA GŁÓWKĘ........ BIEGUSIEM DO SKLEPIKU I KOLOREK HMMMM MOŻE "PŁOMIENNA ISKRA "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favorinaxxsss
Autorko, bo na blond to bezpieczeniej u fryzjera, niz w domu. Chyba ze robota spartaczyla jakas nieudolna fryzjerka/fryzjer? Bywa i tak, niestety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belissima1098
ja mam płomienną iskrę - super kolor, ale się spłukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favorinaxxsss
idz do fryzjera, niech ci jakas plukanke koloryzujaca zrobi, troche przyciemni. A jak zacznie sie troche splukiwac, to sama kup farbe jakis ciemny blond i zrob sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mokre, dziś juz sobie daruję zmianę koloru. Nie ma przeciwwskazań żeby tak dzien po dniu inny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .takijeden
kolejny-68-jakze wzniosly watek w wykonaniu fiku kolejny bedzie nosil tytul:zrobilam kupe, ale spadala bardziej na lewa niz na prawa strone muszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favorinaxxsss
No jak masz mocne wlosy to moze nic sie nie stanie. ALe ogolnie to bardzo oslabia. jak nie masz jeszcze odzywki wax z apetki, to kup koneicznie w tej sytuacji. A musialas rozjasniac te wlosy przed farbowaniem dzis? Moze jak wyschna nie beda wygaldac tak zle? Moze musisz przywyknac? Jaki mialas wyjsciowy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus 69 w pościeli
czego to nie zrobią kobiety w desperacji :P nawet stają się farbowana blondi , by ktokolwiek zwrócił na nie uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed: naturalny ciemny blond, farbowany szamponetką (juz nikły efekt) na rudy rozjaśniłam właśnie rozjasniaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+5 do atrakcyjności, -50 do inteligencji? PPE czy PVC? Fuku dawaj sdjęcia przed i po, ocenimy, oczywiście obiektywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favorinaxxsss
No jak rozjasnilas to koniecznie odzywka wax! bedziesz miala wlosy jak siano. I skoro faktycznie ten kolor taki okropny ci sie wydaje, to lepiej uzyj jutro szamponu kolor., a nie farby. Zniszczysz sobie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek31
Mówimy otwarcie, jesteśmy tutaj aby znaleźć pana do trójkąta. Tutaj są zdjęcia mojej żonki jak i moje na zachęte :) http://hopka.pl/z81ca :) Zainteresowanych żona zaprasza do odopowiedzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta fiku to jakiś klon creama, niedługo zacznie nas informować nowym topikiem, że wlasnie zjadła kanapkę z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka wyłącz caps lock
,,,,:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchasz sie durnych rad durnych koleżanek zamiast prawdziwych mężczyzn , to i wyglądasz jak plama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×