Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

wyglądam jak plastik

Polecane posty

malutka pamiętaj , ze udawanie nawet najlepszej jakości , to wciąż tylko udawanie i gra pozorów, która i tak wyjdzie z czasem , a wtedy masz kopa...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku teraz bedzie
tleniona idiotka, revolver napisal albo sie to ma albo nie, przyklad doda ona nawet bedac lysa jest suka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie to niesamowicie
bawi jakim prawem dziewica moze okreslac sie jako kobieta przeciez to sprzecznosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev jak wybranek odkryje że bywam nieśmiałą i ciut wstydliwą kobietą to raczej nie da kopa, tylko uzna, że jestem urocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cie utzna jakis prawiczek
prawidzi faceci chca otwartych kobiet a nie wstydliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutro sylwek doskonala
okazja by kogos poznac a ty bedziesz siedziec w domu powod chyba oczywisty-nikt cie nie zaprosil bo nie masz znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś nieśmiałą i wstydliwa , to Twoja gra udawanej suki musi być "urocza"...:P jeśli facet jak odkryje te skrajne zachwiania emocjonalne -jedynie dobrze sie rozbawi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestes facetem
to mozna wywnioslowac z postow lazisz za ta fiku , osiol za marchewka :classic_cool: a ona i tak cie olewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pewna siebie etc, tylko w stosunku do interesującego mężczyzny czuję się onieśmielona :) inteligentny facet nie p[oczyta to za rozchwianie, ale podskoczy mu ego, że tak działa na tę paskudna babę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan czytac jakies
cosmopolitany czy inne joy bo to pierze ci mozg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sobie układasz głowie tą historyjkę , tylko aktor, zareaguje całkowicie inaczej niż w scenariuszu, bo to nie film ani bajka....tylko żywy , męski drań , a nie ułożony przez kobietę facet...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac golym okiem
ze fiku w zyciu nie miala chlopaka z prawdziwego zdarzenia i sobie marzy jak bedzie wygladac ich zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac golym okiem
spokojnie kolo 30tki role sie odwroca i ty zaczniesz biegac za tymi "chlopcami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna , to nie wirtualny lub książkowy bohater , ubrany w cechy z list marzeń i pożądań - tylko żywa naładowana energia m.in. negatywna i z wadami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ucieknie to nei będę go żałować, już miałam takie sytuacje i to nie byli faceci, tylko chłopcy mężczyzna czy chłopiec - każdy ma wolę i może sobie pójść w swoja stronę ..... nie należy szukać przyczyn tylko u innych ...pomimo tego , ze ludzie nie świecą dla nas przykładami ... to , że ktoś Cie nie chce , to nie znaczy , ze nie jest mężczyzną, bo może Ty dla niego nie jesteś kobietą...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta to też energia, ale jakoś nie chodzę i nie krzyczę na ludzi "bo mam okres" (raz mi sie zdarzyło, to był przełomowy moment w moim życiu, teraz jestem stanowcza równocześnie słodko sie uśmiechając).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz....a facet jak się wkurwi , to to pokazuje....i nie uśmiecha się wtedy słodko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×