Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

wyglądam jak plastik

Polecane posty

Gość hahaha kazda tak o sobie mysli
a potem suma sumarum zostaje z czarnym kotem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak...zapomniałem o tej wersji....ze strachu przed kompromitacją , nie podchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha kazda tak o sobie mysli
fiku podrosnij dziewczynko, moze jak zmienisz otoczenia pojdziesz do pracy wtedy otworza ci sie oczy bo jak na razie to nie mamy o czym dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boją sie kompromitacji tylko, że będą musieli dać coś od siebie i że łatwo nie będzie (takie mam wrazenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praam
będą musieli dać coś od siebie i łatwo nie będzie dzizas, jak można mieć tak wyjątkowo nadęte ego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praam
mi się wydaje , że ta cała fiku zmiku kompletnie nie umie nawiązywać głębszych relacji zresztą powiedzmy sobie szczerze , kto na kafeterii jest normalny... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boją sie kompromitacji tylko, że będą musieli dać coś od siebie i że łatwo nie będzie (takie mam wrazenie) czasem nie dać niczego , to dać najwięcej ....:classic_cool: a dla każdej kobiety trzeba się starać (prócz dziwek) i przy całej aparaturze komplikacji przez kobiety wszystkiego - może minąć , ludzka cierpliwość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praam
revolwer sylwestra jest jutro , dzisiaj się jeszcze pracuje , w tym kontekście dziwi mnie fakt , że jesteś już pod niezłym gazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praam
skąd to przekonanie , że jesteś taka wyjątkowa moim zdaniem przynudzasz mocno co do wyglądu to nie wiem ale najlepszy wygląd może się znudzić , więc na tym bym nie opierał swojej strategii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku skoro nie ułatwiasz , to chociaż nie utrudniaj na siłę ...oddać się i tak musisz...to naturalna kolej rzeczy....;) jaki następny kolorek na kłaki? może czerń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praam
a co twoim zdaniem miałoby wywołać moje zdziwienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku skoro nie ułatwiasz , to chociaż nie utrudniaj na siłę ...oddać się i tak musisz...to naturalna kolej rzeczy....;) jaki następny kolorek na kłaki? może czerń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praam
czemu się dziwisz ,że wszyscy cię olewają skoro w ten sposób prowadzisz dialog , nawet na tej dziwnej kafeterii odpowiedzi typu bleble ble na początku drażnią a potem po prostu nużą, nie dziwota więc , że faceci cię raczej unikają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co twoim zdaniem miałoby wywołać moje zdziwienie ? nie dziwi cię twój wyraz twarzy ? jest taki sam jak teorie dotyczące mego gazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praam
czasem nie dać niczego , to dać najwięcej .... a dla każdej kobiety trzeba się starać (prócz dziwek) i przy całej aparaturze komplikacji przez kobiety wszystkiego - może minąć , ludzka cierpliwość..... rozumiem , że takie wybitne zdania piszesz na trzeźwo ? w takim razie nie mam już więcej pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy by mi pasował, nie wiem jak czarny cichy zmieniałam sukcesywnie wraz z wzrostem kapitału na koncie i chudnięciem, ostatnio nie było rewolucji, zakupiłam tylko wełniane rajstopy w większej ilości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pram piszesz sam wybitnie , jak 60-letni stary dziad , któremu się nie ułożyło - cóż, nie każdemu może i im szybciej się z tym pogodzisz, tym mniej będziesz miał innym za złe , że nie piszą jak inni i nie są tacy jak ty....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu chudniesz? marniejesz z braku podlewania.. za dużo treści, za mało praktykowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×