Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

mieliście rację - Kaliban to zły człowiek, dzisiaj się z nim rozstałam...

Polecane posty

Gość a to czasem nie jest tak
Jasne, ze jestem wyksztalcona, mieszkam w duzym miescie, w przeciwienstwie do ciebie buraku. Szacunek mam ale do normalnych osob, a nie do takich kretynow jak ty. Ktos cierpi, ma powazny problem, a ty jeszcze bardziej ja dolujesz. Ciekawe jak ty bys sie z kims rozstal czy tez bys sie tak rzucał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jasne, ze jestem wyksztalcona, mieszkam w duzym miescie, w przeciwienstwie do ciebie buraku." 120 km autem i będę taki sam :D "Szacunek mam ale do normalnych osob, a nie do takich kretynow jak ty." Wszystkich co piszą nie po twojemu wyzywasz od półdebili? Obraziłem cię przedtem? Tak, widziałem Żabę. Tak, nie ma rewelacji. Nie znasz sytuacji to się nie udzielaj. "Ktos cierpi, ma powazny problem, a ty jeszcze bardziej ja dolujesz" Czym konkretnie ją zdołowałem? Co takiego napisałem, że mogła pójść się pociąć? "Ciekawe jak ty bys sie z kims rozstal czy tez bys sie tak rzucał" A rzucałbym się. Nawet jak mnie nie rzucano to tez się rzucałem bo druga osoba potraktowała mnie jak śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek ma talent do wciskania
kitu :D a bezmozgi sie na to lapia. najpierw nikt sie nia nie interesowal, nawet taki oferma traktowal ja jak sciere, to sobie stworzyla chlopaka :D teraz ma jakis przygotowany wczesniej porjekt, ktory bedzie nastepnym kalibanem :D wszystkie nowe niki z ostatniego polrocza meldowac sie i deklarowac ktory nie nalezy do zelka :D zelku na gruponie mozna nabyc kupon znizkowy na wizyte u terapeuty. kafeteria zrobi sciepe jesli tylko zadeklarujesz ze skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czasem nie jest tak
Ano tego, ze nie ma za grosz szacunku do kobiet. Co to w ogole za tekst "spierdalaj szmato"? W domu tak sie u niego odzywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"orendż czego chcesz od Darkera? " Na forum to kozakuje i od pół debili wyzywa pierwsza. W prawdziwym życiu to by się bała odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ano tego, ze nie ma za grosz szacunku do kobiet." To samo ty do mężczyzn. "Co to w ogole za tekst "spie**alaj szmato"? W domu tak sie u niego odzywaja? " Masz za pół debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czasem nie jest tak
Darker zreszta nie ma to juz znaczenia, widze ze zaba nie czuje sie urazona, broni cie, wiec ja juz sie nie bede wtracala. Nastepnym razem przystopuj troche z tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outorka
Darker, a Ty widziałeś żabolindę na żywca kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widze ze zaba nie czuje sie urazona, broni cie" Broni bo się znamy i w przeciwieństwie do ciebie czyta ze zrozumieniem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czasem nie jest tak
Podobno ja widzial. Napisal, ze nie ma nic specjalnego. Ciekawe jak on wyglada :D Pewnie zaba moglaby o nim napisac ze szalu nie ma i byloby ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker, a Ty widziałeś żabolindę na żywca kiedyś?" Na żywca nie ale wiem b.dobrze jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek ma talent do wciskania
jak można na żywo zobaczyć kogoś kto istnieje tylko wirtualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe jak on wyglada Pewnie zaba moglaby o nim napisac ze szalu nie ma i byloby ok " Akurat z jedną kafeterianką się spotkałem i wciąż utrzymujemy kontakt. Szukaj to może znajdziesz i ci opowie jaki jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czasem nie jest tak
Nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem. Jestes niereformowalny :o Zle z toba chlopie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek ma talent do wciskania
na innym forum wysyla zdjecia darker i udaje faceta. zelek jest sprytniejszy niz polowa osob z tego forum razem wzieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czasem nie jest tak
Poza tym wyglad to nie wszystko :P Z takim charakterem jak ty masz to zadna normalne dziewczyna cie nie bedzie chciala. Pewnie nawet studiow nie masz skonczonych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker spotkal sie z Zaba
stad cala afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad jest zaba bo
tez mi sie z kims kojarzy kto tu pisal dawno temu ? ma podobna skladnie zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z takim charakterem jak ty masz to zadna normalne dziewczyna cie nie bedzie chciala. Pewnie nawet studiow nie masz skonczonych " Studia mam. Mało tego pracę i auto tez mam. A o charakter się nie martwię. Większość ludzi to z charakteru jakl wóz z węglem więc pod tym względem jestem kolorowym ptakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez mi sie z kims kojarzy kto tu pisal dawno temu ? ma podobna skladnie zdania. " Z Poznania. Tzn. tam studiowała a mieszkała z rodziną gdzieś dalej. Teraz Wawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to sobie stworzyla chlopaka" zobacz sobie jełopie od ilu lat i pod iloma nickami Kaliban pisał na kafe. jak on zaczynał pisać, to ja nawet neta u siebie na wsi nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad jest zaba bo
pewnie nikt jej nie widzial na zywo za wyjatkiem tego projektu kalibana. nikt normalny nie pisalby na forum o swoim prywatnym zyciu i robil przedstawienie z rozstania. na pewno ma niezly ubaw ze sie na to ludzie lapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czasem nie jest tak
Ciekawe ;) Ale nie bede sie sprzeczala bo cie nie znam, wiec moze rzeczywiscie jakies studia skonczyles. Mysle, ze mozemy sobie darowac dalsza czesc dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie kojarze od 4 lat
a jego znacznie krocej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie kojarze od 4 lat
Z Poznania. Tzn. tam studiowała a mieszkała z rodziną gdzieś dalej.- jako zelek napisala raz do ofermy ze jest z nieco innej czesci Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie kojarze od 4 lat
Z Poznania. Tzn. tam studiowała a mieszkała z rodziną gdzieś dalej. - jako zelek napisala raz ofermie[ chyba ] ze jest z nieco innej czesci Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy jest EGOISTE31
jak pedofil :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruchał i rzucił
17 latni gówniarz z kafe? aż dziwne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad jest zaba bo
17 lat i wynajmowal mieszkanie ? :D to faktycznie chyba jakas zabawa i potwierdza to moje przypuszczenia ze juz kiedys ta osoba tu byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×