Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Gość Młody, Młody...
Garen, Potęga Demacii Bambino wez juz mnie nie wk**wiaj, bo zaczynam osiagac poziom krytyczny Garen, ja cię nie wkurwiam, tylko zwracam uwagę na błędy, żebyś je sobie zanotował w głowie i więcej nie popełniał. - Szpiegowałeś królisia, czyli mocno ingerujesz w jej życie. To jeszcze nie taki błąd. Błędem było to, ze jej o tym powiedziałeś. - Mówisz, że ją kochasz. Błąd. Ledwo się znacie z netu, nigdy nie spotkaliście i nic o sobie nie wiecie. Facet nie wyskakuje z takimi wyznaniami, bo spowoduje, ze kobieta prawdopodobnie ucieknie. A jak nie ucieknie, to znaczy, ze sierota nie ma instynktu samozachowawczego. Możesz dziewczynie powiedzieć, że ją kochasz po 2 latach chodzenia ze sobą. Naprawdę się pogrążasz jeszcze gęsto się tłumacząc :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'czyli mocno ingerujesz w jej życie' odniosę się tylko do tego, Bambino :O naprawdę uważasz, ze głupoty które tu pisałam rok temu to moje życie? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Google, Google znajdzie cię :)
pijany kjójićek 'czyli mocno ingerujesz w jej życie' odniosę się tylko do tego, Bambino naprawdę uważasz, ze głupoty które tu pisałam rok temu to moje życie? Któliku, chodzi o fakt szpiegowania, a nie o to co tu pisałaś rok temu. A poza tym pewnie by się można wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć. Chyba też cię wgoogluję i pośmieję się z tych głupot :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [cool][czesc]
Dziękuję pani dziewicą, którą z początku na Kafe brano za geja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfasdf
pijany kjóijćek king sie czyta kajng tak jak mine sie czyta majn albo mind majnd :D Powiedz kajng w UK, to cię wezmą za wieśniczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnno nno?!
pijany kjójićek nie wiem czy jest inny skuteczny sposób żeby przemóc nieśmiałość przez pokonanie kompleksów, zaakceptowanie i uwierzenie w siebie. osobiście traktuje męską nieśmiałość jako zaletę http://www.voila.pl/118/a0lk7/?1 http://www.voila.pl/205/obn43/?1 nie biorę odpowiedzialności za słowa mojego podszywa pijany.kjojicek@gmail.com< /font> To już wiem, skąd Grene wziął pomysł na takie podchody :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggsgs///////////////////////
pijany kjójićek zwróć uwagę, że to nie mój nick Fakt. Dobry ten podszyw. Zginął, a ja się jescze na niego nabieram :D Szkoda podszywa. Jakaś gnida na niego doniosła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsdsdasd3333333333333333333
Lubię cytować śmieszne głupotki :D🖐️s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od swoich 😴 bo też widziałam kilka perełek :classic_cool: 🖐️ a nawiązując do moich wypowiedzi, trochę dystansu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta, naprawde nie rozumiem dlaczego az tak sie wkurzylas. Chyba nadinterpretowalas fakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie juz mnie nie zobaczysz, bo nie mam po co tu wchodzic. Naprawde mi zalezalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×