Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Nie, ta zostala przelozona o tydzien. A poszlo chooyowo :classic_cool:. Trafilem na tego samego poyeeba z ktorym mialem egzamin w terminie i na dzien dobry dostalem pytanie z historii zrodel, czego podobno mialo nie byc na egzaminie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni sobie robili z tego jaja, gdy odpowiadalem to przyszedl inny egzaminator, popatrzyl na zdawalnosc tego u ktorego zdawalem i powiedzial "Niezle, ale na razie ja wygrywam, 9:0 dla mnie" :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, źle zrozumiałam :D no to sporo czasu, za 3 tyg będe miała jeszcze tylko 7,5 tygodni do końca roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :D to kwestia przyzwyczajenia, wiesz koniec maja i czas dla siebie :P tylko z tym wyjątkiem, ze zawsze zaczynałam na początku września 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie do przodu i do tyłu pod względem progresu grupy :D wczoraj miałam rozmowę z profesorem i pomijając fakt, ze nie cała moja 'zaangażowana' grupa się zjawiła, wiem dokładnie czego oczekuje. czyli teraz praca nad prezentacją 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
Ile jeszcze razy będziesz życzyć tego szczęśliwego roku? Weź skończ ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dowiesz {cool] a tak na prawdę to wyobraź sobie coś dla Ciebie ważnego i weź to spierrdol 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
Nie utrudnia tylko ten yebany temat cały czas na górze. Modka doopo skasuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menstruacja jest, ze tak powiem nie warty odpowiedzi :classic_cool: w takim wiesz, zrozumienia mnie :D nie chcesz się poczuć jak no 1 przegraniec pochodzenia polskiego we wszechświecie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
A kto by chciał ci odpowiadać cyganie kocmołuchu z rumunii. Chyba tylko garen potęga magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
Tzo ze zdjęciem kocmołuchu? Dlaczego usunęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
Grasz na akordeonie icek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*evrybady niiiids a czens tu low dads al łi niiid* lubisz to? :classic_cool: bo to moja ostatnia najczęstsza przyśpiewka wykonywana pod prysznicem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×