Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

nie wiem. jeśli same nie nadejdą trzeba będzie trochę pomóc szczęściu :classic_cool: kto wie, kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dlatego napisałam o nowych możliwościach DLA Ciebie :classic_cool: ja się pokręcę po gimnazjach, ewentualnie liceach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy dobra reklama ładne opakowanie i kilka kłamstw :classic_cool: pomiędzy wartością prawdziwą a postrzeganą jest trochę miejsca na marketing :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem osob, ktore klamia na swoj temat 🖐️. Nie moga po prostu byc soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
Cze cyganka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nie 🖐️. Nawet nie przyszloby mi do glowy podejrzewanie Ciebie o cos takiego :classic_cool:. Chyba zaraz ide spac, bo moje zyeebane samopoczucie jest spowodowane prawdopodobnie tym, ze ostatnio kladlem sie po 3, a o tej porze moje sny sa jak prawdziwe i nienaleza do niezbyt przyjemnych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwila weszłam na kafe... :O śledzisz mnie? 😠 :classic_cool: pewnie w Twoich zdjęciach był ukryty jakiś sniffer 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, po prostu uznalem, ze to odpowiednia pora na napisanie posta :classic_cool:. Podswiadomie wyczuwam Twoja obecnosc :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awansowałam? :classic_cool: nie olewam Cię, właściwie przed sekundą weszłam, nie mogę spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×