Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

teraz Ci dam :P a więc nie pamiętam dokładnie ale chyba dwóch żołnierzy radzieckich i dwóch niemieckich spędzają ze sobą święta bożego narodzenia w jakiejś chacie na terenie polskim/rosyjskim (?) po jakichś tam kłótniach, nawet może strzelaninach dochodzi do pojednania. są chyba jakieś ofiary. kojarzysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
Szeregowiec ryan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam to bardzo dawno temu. ok 10 . a drugi film, tzn nie wiem czy w ogóle istnieje, ale podejrzewam, ze tak, ale go nie widziałam, tylko czytałam książkę i za dużo nie pamiętam 😭 chciałabym ją przeczytać raz jeszcze ale... :O do wszystkiego innego mam pamięć, oprócz dat, tytułów książek i filmów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie komedia... dramat. dobry i wzruszający. jeden z lepszych których widziałam :O przez 10 lat go nie mogę zajść :O szeregowca oglądałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle! jeden radziecki, jeden niemiecki 🖐️ chociaż i tak to chyba nie ma znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta scenariusz tez jest naciagany :classic_cool:. Zolnierze radzieccy jesli w ogole obchodziliby Boze Narodzenie to na pewno nie w tym samym czasie co zolnierze niemieccy :P. Prawoslawni maja Boze Narodzenie pozniej niz protestanci i katolicy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat było na faktach. może to był katolik, choć dziwne? a może ta różnica była zaznaczona w filmie? nie pamiętam :( jutro go poszukam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak serio, ogladam film "Wrogowie publiczni" :classic_cool:. Nawet nie wiedzialem o istnieniu takiego filmu jak "Kroliki" :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam... i to jeszcze Lynch 😭 wstyd :O kiedyś sobie postanowiłam, że obejrzę jego wszystkie filmy 😴 :O od wakacji na prawdę zaczynam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba poslucham sobie soundtracka ze Skyrima i ide zaraz spac :classic_cool:. Uwielbiam sluchac piesni w tym tonie oraz piesni wojskowych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×