Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

dzień? raczej tydzień. masz chociaż jeden dzień zawalony zajęciami? czy po prostu nie chodzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak juz wspominalem pare razy, czwartki mam zawalone cwiczeniami :classic_cool:. Piatki wolne, w srode jeden wyklad na ktory nie chce mi sie chodzic (socjologia prawa :classic_cool:), we wtorek 2 wyklady z historii prawa polskiego i powszechnej historii prawa, a w poniedzialek silownia i cwiczenia :classic_cool:. Na szczescie dzisiaj nie mialem zajec bo byly godziny rektorskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty :D🖐️. Teraz mam glownie przedmioty wstepne i historyczne. Na 2 roku zacznie sie prawo cywilne, prawo karne, postepowanie administracyjne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijajac przedmioty obowiazkowe, najbardziej interesuja mnie przedmioty kierunkowe do ktorych mamy zablokowany dostep na 1 roku. Jak tylko uruchomia zapisy to w 0,1823812838 sec zapisuje sie na kryminologie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben Alg Heer
garen jestes zalosny :O nie wiem co pijany kicjojec w tobie widzi :O chyba musisz byc przystojny bo brzydki dureń to słabe połaczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben Alg Heer
ja czytam bo mam niezły ubaw :D laska napisze jeden dwa wyrazy a ty sie podniecasz jak kompletny stulejarz i tlumaczysz na pol stronki. No tak :( jedyny twoj kontakt z kobietą :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cała reszta mojej rodziny. jeśli ktoś tu wejdzie to tylko żeby kogoś z nas wyzwać :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, jedyny kontakt z kobieta mam na forum :(. W rzeczywistosci boje sie kobiet jak offerma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oddam jej tak łatwo bowiem cenię sobie to osiągniecie :classic_cool: bezsenność wróciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys pisalas, ze nie lubisz tego, ze tak wczesnie klade sie spac :classic_cool:. Czyzby role sie odwrocily :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne podobienstwo :classic_cool:. Co wiecej, ja mam tak, ze im dluzej spie tym bardziej jestem zmeczony :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mogę spać tylko wtedy kiedy nie mogę :D idę jeszcze poczytać, dobanoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ey, skoro cala Twoja rodzina czyta ten temat i nic nie pisze to oznacza, ze mam ich aprobate :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a te posty które im się spodobają lądują obok zdjęć rodzinnych na kominku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×