Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Styczen byl juz bardzo dawno temu :classic_cool:. A ta fotka, ktora wyslalas mi tuz po Nowym Roku zostala wykonana 24 listopada 2011r. :classic_cool:. Wtedy dopiero niesmiale Cie poznawalem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest z 31 grudnia 11 😴 i to nie jest bielizna 😠 właśnie potwierdziłeś słuszność mojej decyzji : zero fot dla Garena 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej już sierpniu/wrześniu 😴 wyśle swoja brzydszą koleżankę, żeby Cię poniańczyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, ze coraz częściej źle interpretujesz moje słowa ;) zmiana zdania w tym przypadku, chodzi o daty biletu :P już kilka razy się zdarzało, ze pomimo kupionego biletu w dwie strony nie przyleciałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze chodzi o date 🖐️. Tak to przekladasz, ze jeszcze bede zyl w celibacie, ktorego w grudniu obiecalem dotrzymac :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady postepowania w zyciu i zachowywania sie wobec innych, tak aby nie szkodzic sobie i im i nie czuc sie jak ludzka szmata. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wciąż ogólne pojęcie ;) no ale brawo, brawo, musisz być w takim razie bardzo empatyczna osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tez zalezy od sytuacji i osoby. Niestety jestem juz zahartowany psychicznie od dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, chociaż to wyjątek, większość moich znajomych jedynaków to naprawię popieprzeni egoiści. nie bardziej niż ja, ale wciąż :P to się ceni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze wiekszosc jedynakow jest popieprzonymi egoistami, bo sam mialem z takimi do czynienia ;). Na szczescie ja nie naleze do wiekszosci :classic_cool:. Mialem dobre towarzystwo, ktore sam sobie dobieralem, chyba mialem na nich spory wplyw, ale swietnie sie dogadywalismy. W ogole, bardzo latwo zawieram nowe znajomosci i zauwazylem, ze przyciagam do siebie ludzi :classic_cool::D. Koledzy mowili mi zebym zostal zolnierzem, bo jestem charyzmatyczny :classic_cool:. No to sie pochwalilem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×