Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Moge, bo niektore zdania do bardziej rozbudowanych praw logicznych sa tak pojeebane, ze nie wiem o co w nich chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokonaj analizy poprawności logicznej poniższego rozumowania, odwołując się do odpowiedniego prawa logicznego. Jeśli student nie zda jakiegoś egzaminu w danym roku akademickim i nie uzyska wpisu warunkowego na kolejny rok akademicki, to choćby zaliczył wszystkie pozostałe przedmioty będzie musiał powtarzać cały rok studiów. Jarek nie zdał egzaminu z logiki i uzyskał wpis warunkowy, zatem nie będzie powtarzał roku studiów. Przykladowe zadanie ktore bylo na terminie :classic_cool:. Nasza prowadzaca cwiczenia nie miala pojecia jak to zrobic :classic_cool:. Dlaczego mialas koszmarny dzien 😭 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :classic_cool: w takim razie wymówka usprawiedliwiona :P ja nawet nie pamiętam czy miałam matematyczną w liceum :O a taki pechowy, zaspałam, pusty bak, jednak odwołane wykłady, 6 godzin w bibliotece czekając na dalsze wykłady, które tez były odwołane, kręci mi się w głowie, chyba przyjdzie mi mandat, włosy mi się nie układają, złamałam paznokieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo, tak bardzo chcialbym Ci jakos pomoc, jakis masaz albo cos w tym stylu :classic_cool:. PS: mialas na 14 i zaspalas :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki, nie odmówiłabym :classic_cool: nie, jechałam na rano :( chciałam sobie zrekompensować straty jakimś ciuchem i nawet nie miałam drobnych na parking 😭 mam nadzieje, że to jednodniowy pech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz byc w centrum uwagi, wiec nie chce zebys czekala :classic_cool: PS: fajna przerobka fotki dyrektorke :classic_cool:. Sama nauczylas sie tak mistrzowsko wladac Paintem :classic_cool::D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pare razy, ale dobrze ze mi przypomnialas :classic_cool:. Widze, ze skromnosc to tez u Ciebie mocna strona, zupelnie jak u mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×