Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Irytuje mnie falszywa skromnosc :classic_cool:. A co do kreacji, bardziej podoba mi sie ta druga :classic_cool:. Ta czerwona przypomina mi suknie mojej partnerki od poloneza 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wybieram zdjecie :classic_cool:. Zanim Cie spotkam na zywo to pewnie kupisz 71241237427342 kolejnych kreacji ktore zobacze na zywo :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego czy mi sie nie znudzi. Nie, nie znudzi mi sie, bo pierwszy raz mam do czynienia z osoba tak podobna do mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie mam się w co ubrać odwołuję spotkania :classic_cool: zamiast mnie przyjdzie kurier z moją podobizną 1:1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak perwersyjne szczególnie będzie to dla Ciebie, lubisz być uwodzony przez mężczyznę na pozór? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, podswiadomie wyczuje, ze to Ty i bedziemy mogli pojsc na zakupy 😴:classic_cool:. Pomoge Ci wybierac :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświęcisz się dla mnie i wybierzesz do sklepów? 😭 w rzeczywistości wyglądam inaczej niż na zdjęciach, przerabiam je w paincie 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, juz pare razy to zrobilem, wiec pojscie z Toba na zakupy byloby przyjemnoscia :classic_cool:. Myslalem, ze naprawde masz czerwone oko i kocie wasy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobiłeś - poświeciłeś czy poszedłeś? :P to było oko demona 😴 i wąsy królika :O i Ty chcesz mnie poznać :classic_cool: właśnie co się dzieje z sosem? 😭 żyje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że są dobre. dziś zrekonstruowałam facjatę dyra :classic_cool: ale jeszcze nikt tego nie docenił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedlem :classic_cool: Wiem, ze oko demona, bo wtedy rozmawialismy o demonach i horrorach zwiazanych z opetaniami. Zreszta, zauwazylem to jak komentowalem zdjecie :classic_cool:. A co do wasow, bylem pewien, ze sa kocie :D🖐️. Mozesz wyslac dodatkowe fotki zebym nie mial problemow z identyfikacja :classic_cool: Odszedl razem z Bambino :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też odchodzę, do łóżka 😭 jutro jednak zaczynam zajęcia z samego rana :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×