Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Nie masz pod kogo sie podszywac :classic_cool: ? Jesli powiesz dlaczego nie pisalas to zapominamy o calej sprawie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem tu pare czarnych, okazyjnych podszywow, juz nawet nie pamietam ich nickow :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat modka czesto mnie przesladuje gdy pisze na pomaranczowo, wstawiajac teksty "garen bo kjocek bedzie zazdrosna" :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfknfinf
no i doigrłaś sie kuciapko :) gdybys nie wsciubiała nochala w nie swoje sprawy nikt by nie wciupiaŁ w twOjE loOlL :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz- to zbyt mało. Chyba zostanę stałym bywalcem tego tematu. Prześpię się z tym i zadecyduję niebawem... . . . . .pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petard nie bądź zbyt ostry w swym osądzie. :) Mam jeszcze kilka rzeczy do przedyskutowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem jak ja mogłam do tego dopuścić :O muszę uważać z resztą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę ci się mieszał w ten temat. Nie mam pretensji i nie żywię urazy, chociaż starałaś mi się zrobić koło dupy nieco szumu. Tak czy siak... ....ten temat nie jest dla mnie. p.s. i nie martw się o podszywy. ja nie xeruję czarnych p.s2. to była moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. więcej tu nie zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×