Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

😭 To w takim razie ide spac, bo rano musze sie spakowac :classic_cool:. Dobranoc und slodkich snow 👄:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany pawlićek
W koncu wrocilem i teraz czeka mnie zasluzony odpoczynek :classic_cool:. W czasie sesji schudlem tylko 2 kg, wiec nie jest tak zle :classic_cool:. PS: jak to mozliwe, ze dzieli nas prawie 300 km, a Twoj rodzinny dom znajduje sie w tym samym wojewodztwie :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu się opieprzam cały dzień 😭 no nie mieszkam w lubelskim przecież 😴 ale Ty mnie słuchasz... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nic nowego :classic_cool: Bylem pewien, ze pisalas, ze wlasnie mieszkasz w Lubelskim 😴. A tak poza tym slucham Cie bardzo uwaznie, przeciez wiesz :classic_cool:. W takim razie Twoj rodzinny dom znajduje sie w Rz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze to Tobie brakuje dyscypliny :classic_cool:. Chyba potrzebujesz malego szkolenia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda :classic_cool: za chwile mam zamiar nadrobić zaległości 😴 możliwe :classic_cool: 🖐️ chcesz mnie przeszkolić? :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze moge Cie przeszkolic :classic_cool:. Ale uprzedzam, ze rowniez bede potrzebowal szkolenia z tego zakresu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam Cie najpierw przeszkolić, żebyś później przeszkolił mnie? 😭 bez sensu :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo kazdy ma inne metody nauczania :classic_cool:. Potem tylko zaprezentujemy czego sie nauczylismy od swoich nauczycieli :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz improwizowac :classic_cool:🖐️. Najwazniejsza jest wspolpraca :classic_cool: Skoro otwierasz worda to pewnie nie chcesz, abym Ci przeszkadzal 😭 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy, cztery :classic_cool: nie wierzę, że topik odwiedził ktoś inny niż pewnych dwóch zboczeńców i mnie :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce, to bylby strzal w stope :classic_cool:. Po prostu nie chce Ci przeszkadzac jesli ten projekt jest taki wazny 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×