Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

"dwoch zboczencow i mnie" - oczywiscie Ty nie jestes skalana mysla nieczysta 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najblizszym czasie mozemy zagrac :classic_cool:. Nawet dam Ci fory :classic_cool:. Zamiast walczyc, zajme sie poszukiwaniem Graala :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭🖐️ Bede czekal :classic_cool:. Opowiem Ci o pewnej brunetce ktora jechala ze mna busem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi się nie chcę 😭 nie żeby jakoś szczególnie interesowało mnie wszystko co ma ciemne włosy, rusza się i przypomina kobietę, ale słucham, słucham :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie znowu stracilem polaczenie z netem :o Koorwa, tak tepej szczały nie widzialem juz dawno :classic_cool:. Przez polowe drogi, razem z kolezaneczka, zastanawialy sie jak dzialaja automatycznie otwierane drzwi w busie i szukaly klamki :o. Potem wpieprzala czipsy, poprawiala makijaz i bawila sie wlosami ( robila to w tym samym czasie :classic_cool:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dementuje :classic_cool:. Siedziala 0,5m ode mnie wiec czasami rzucilem okiem tym bardziej, ze jej zachowanie mnie irytowalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta, przy Tobie wypadala dosyc slabo, wiec nie poswiecalbym jej az tyle czasu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie życzę sobie takich porównań 😴 'tyle czasu' :D ? to znaczy, że mogłabym liczyć na Twoją uwagę przez całą podróż? 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myslisz :classic_cool: ? Koorwa, juz dostaje oczoplasu od ogladania filmu na stacjonarnym i pisania z Toba na laptopie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli, ze nie chcesz :classic_cool: dobra to oglądaj sobie, ja dokończę plane na jutro i ułożę strategię zdobycia kafeterii na nowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę odświeżała co 20 minut :classic_cool: bo zostały mi najłatwiejsze rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak :classic_cool: ? W takim razie Cie uprzedze :classic_cool:🖐️. Kto nie z nami ten przeciw nam ! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×