Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Ale z drugiej strony mniejsza z tym :classic_cool:. Nie chce Cie poznawac mechanicznie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam zly dzien :classic_cool:. Przy goleniu pozacinalem sie jak nigdy przedtem und rozcialem nozem palec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam złe dni? wszystko :D dosłownie :O od mandatów, przez jakieś konflikty po złe wiadomości, w ciągu kilku h :P nie wspominając o nastroju :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zrozum, ze dziś mam taki. od ponad tygodnia wyjątkowo wszystko się układa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co dostajesz te mandaty :D🖐️ ? Mi wlepili 100 zl za brak pasow, gdy wracalem w garniturze z ostatniej matury z historii :classic_cool:. Kilka nastepnych udalo mi sie uniknac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie nie interesuje sie pilka nozna :classic_cool:. Moge pograc na boisku z kolegami, ale ogladanie meczy i bycie fanem jakiegos klubu nie jest dla mnie :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale mieszkajac w domu jednorodzinnym i bedac jedynym dziedzicem musze umiec takie rzeczy jak wbicie gwozdzia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna przesadza :p miałam jeszcze inne propozycje,a le o nie Cię nie podejrzewam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×