Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Jesli tak to wejdz potem, bo chcialbym pogadac z naprawde pijanym Królisiem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale ostatecznie sumienie mnie ruszyło :O i kurva postanowiłam napisać prodżekte 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając życie będę żałowała, bo ominie mnie dobra impreza a pracy nie zrobię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okłady z mleka? :classic_cool: dziękuje panie specjalisto, ale nie widać niczego niepokojącego :classic_cool: przez to nie mogę się skupić nawet na otworzeniu excela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz, że odmarznięte sutki to dobra wymówka na przełożenie terminu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego żadna :( a z medycznego punktu widzenia, to może nawet niebezpieczne? :classic_cool: no właśnie, na dworze :O byłam może 30 min, bez płaszcza i stanika :O , nawet nie było bardzo zimno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzisz bez stanika :classic_cool: ? No,no :classic_cool: Musisz byc bardzo delikatna :classic_cool:. Ostatnio tez spedzilem jakies 30 min na dworze gdy bylo -20 , bedac jedynie w garniturze i nic mi sie nie stalo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czasami i zawsze się wtedy dzieje coś złego :O :D nawet za bardzo. gorzej niż porcelana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×