Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

naprawdę Twoje nazwisko zaczyna się na K? :D haha, bo kiedyś strzelałam i właśnie K mi przyszło jako pierwsza litera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wiesz, ze wspieram Cie calym swoim sercem :classic_cool:. Taka bystra osoba jak Ty na pewno sobie poradzi :classic_cool:🖐️ PS: stresujesz sie :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie :classic_cool: boję się tylko pytań które dostanę po :O czymże tak zajęty Paweł jest? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze prezentacji i innych tego typu rzeczy :classic_cool:. Zazwyczaj zapominam co mialem powiedziec i zaczynam improwizowac :D🖐️. Paweł bral prysznic i zmywal naczynia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie też, chociaż jak jestem w trakcie to czuję się dosyć pewnie :classic_cool: cauy dzień! 😠 :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze zazwyczaj przebywasz na kafe wieczorem, wiec czekalem na odpowiedni moment :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam najbardziej meczacy dzien w tygodniu takze czas na mnie 😭. Bede trzymal za Ciebie kciuki :classic_cool:. Dobranoc 👄🖐️. PS: dzisiaj cos przeszkadzalo mi w pisaniu tutaj, ale jutro bede odpowiadal z predkoscia swiatla, obiecuje :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×