Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kukła

Jak rozpocząć sprzedaż ubrań przez internet? allegro? sklep? Skąd brać towar

Polecane posty

Gość Kukła

Interesuję się modą, ponieważ mieszkam w małym mieście w którym jest sporo sklepów z fajnymi ubraniami, większość z nich upada (ludzie maja kilka sklepów w których kupują i nie zmieniają ich pomimo cen i atrakcyjności towaru) chciałabym rozpocząć działalność przez internet... i tu zaczyna się lawina pytań na które nie znam odpowiedzi. Skąd brać towar ? (moze być uzywany,interesują mnie zwykłe i markowe produkty w niskich cenach) Jak importować towar z zagranicy? (Bez konieczności wyjazdu - nie mam takiej opcji) Jakie są ceny takich ubrań znacie jakieś polecone hurtowniez używanymi/nowymi ciuchami w PL i w innych krajach? Bardzo proszę o minimalne zainteresowanie, i z góry dziekuję osobom które udzielą jakiejkolwiek odpowiedzi, jest to dlamnie dość ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień księgową
google: marketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukła
Myślę ze osoba źle przeczytała mój post - google - czytanie ze zrozumieniem. Liczyłam na wypowiedzi osób zajmujących się tym samym, na jakąś podpowiedź skąd biorą tani towar, moze maja poleconych sprzedawców, wszystko pisze w pierwszym poscie, wystarczyło go przeczytac zanim udzieliło się nic nie wnoszącej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko czy ty myslisz
ze ludzie którzy sie tym zajmuja podasza ci jakie ciuchy, jakie hurtownie? chyba na główke upadłas....nikt ci tu nie poda gotowych rozwiązań - TO TZW KONKURENCJA. nie ujawnia sie gdzie, skad i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobo powyzej CZY TY myslisz
Po pierwsze nie czekam na gotowe rozwiązania. Po drugie na główkę też nie upadłam. Po trzecie pohamuj się trochę, jeżeli ty na tą głowę upadłeś to Twoj problem. Są osoby które chętne są pomóć. Mój mąż prowadzi zupełnie inną działalnośc i bardzo chętnie pomaga ludziom na róznych forach :) Nie każdy jest taki jak TY i nie ma ochoty pomagać. Jest wiele stron na których ludzie piszą o działalności przez internet i z chęcią udzielają odpowiedzi tam też założyłam temat i ludzie przynajmniej nie są tacy oziebli jak autor wyższego postu - mają choć trochę taktu ! Liczyłam na jakieś sensowne odpowiedzi a nie nic nie wnoszące do tematu odzywki i doryzienia. Jak pisałam zostanę jednak na innym forum wśród życzliwych osób. Żegnam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×