Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Gość odchudzanie i diety
witam, zapraszam na www.odchudzanieidiety.blogspot.com gdzie znajdziecie wiele ciekawych artykulów na temat odchudzania oraz ciekawe diety, zapraszam www.odchudzanieidiety.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po obiadku, była pierś z kurczaka i szklanka wody:) a co u Was? bo nic się nie odzywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wrocilam z pracy,,,,,,uf.....! zajadlam-galeretke z indyka,ktora dzis robilam. Teraz szykuje sobie stek-minuten tez z indyka i salate pokropiona sokiem z cytryny i odrobine oliwy koprkowej. Dzisiaj zrobie spacjalny bigosik dla diety SB Cma -zapraszam ,poczytaj mowieci naprawde super!!!! Was tez dziewczynki a noz wam sie spodoba. Ja i tej diecie slyszalam,ale nigdy nie czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja dziś baardzo pomieszanie- 07.00- 2 naleśniki, 15.00- obiad (ziemniaki z jajkiem) i tosty chyba ze 5 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Jestem jestem, ale nie mialam sily pisac...po powrocie z urlopiku niedosc, ze problemy z plecami to jeszcze mnie przeziebienie dopadlo....masakra jakas! Cmo- nie zaszylam sie z czekolada...od wtorku zero slodyczy, choc leza w szafce i kusza. Zdeterminowana- to musialas niezle sie meczyc z ta bezsennoscia. Ja za to teraz przeziebiona, bol glowy, katar, nie mam sily...juz 3 tyg nie cwiczylam, a na wadze oczywiscie przybylo....czuje sie taka napompowana. Chce juz dobrze sie czuc i zrobic cos z soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie mam zamiar startować:) ale też nie długo bo 30-45min, ale mam takiego lenia że szok:( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 2 dzien minal mojej dietki i jest super.Na kolacje zjadlam bigosik z jdlospisu dla dietki SB.Byl -pychotka!!!!:) Milej nocki laseczki,meldueje sie ranka,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik tak przestudiowałam Twoje mega dietetyczne śniadanko i zostanawiam się co Ty kobietko jadasz w ciagu reszty zabieganego dnia???? Tez tak rygorystycznie i dietetycznie???? I skąd ta smutna minka przy stopce ????Przeciez wzięłaś się za siebie ostro to musi jakos zlecieć!!! Łooooo doczytałam ! Na takim jedzonku jak jesz Kochana to nie może być zle tylko coraz mniej i mniej ! Na pewno Ci się uda a ja trzymam kciuki!!! Paseczkikropeczki Trudny jakis ten bigos??? Bo ja kocham wszystko co ma cos wspolnego z kapusta ale bigos to niestety znam jedynie w tym niedietetycznym wydaniu Napisz cos wiecej o nim !!!PLizzzzzzzzzzzzzz Zmotywowana i znow bys się złościla więc przemilczę twoje menu :p I mimo to pozdrawiam cieplutko Marhefko Czyżbyś szla w moje slady z tymi chorobami? Ja ledwo z jednej wyszlam tyo mnie pocieli i widzisz . Aaaaa i jeszcze okresu doslalam więc w dosłownym slowa znaczeniu z deszczu pod rynne:p No ja tez jestem napompowana i jeszcze nawet siedzieć na tyłku nie umiem ;/ Ehhh coraz gorzej tylko i gorzej ;/ Co do ćwiczeń to nawet Ne apietam kiedy ja ostatni raz na silowni bylam zero wszystkiego ale może za tydzień pojde bo we wtorek maja mi ściągać opatrunek i szwy zobaczymy :p A poki co plaszcze Tylek i w sumie niestety nie robie nic a mbitnego tylko się opieprzam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! Kawusia jak zwykle zaparzona ,wiec kto ma ochote niech wpada! U mnie dziwczyna 3 dzien dietki-rezultaty juz widoczme,wiec uwazam ,ze jest wspanial i nie chodzi sie wogole glodnym:) Moje sniadanko 2 jaja na poltwardo z odrobinka majonezu 2 grobe ruloniki-salata ldowa,szynka z indyka,ser zolty odttluszczony kwaka naturalnie!!!!!!!!!!!!!:) Ten bogosik bardzo pyszny,ale to taki tylko przeznaczony do dietki sb,wiec nie ma grama kapusty-niestety,ale polecam!!! 1 papryka zielona 1 papryka czerwona 3 dzue cebule 3 pomidory kawalek chudego mieska-indyk,kurczak 3 plastry chudej wedliny-z indyka .kurczaka 1/2 kostki rosolowej drobiowej listek,ziele Wszystko pokroic i dusic do miekkosc,przyprawic. Wiec sama widzisz jaki ti bigos,ale naprawde pychotka! Do pozniej kobietki,buziak dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gwiazdeczki:) Zdeterminowana-ja też kochaniutka trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję że Twój tyłeczek szybciutko się zagoi;) i znowu zaczniesz ćwiczonka razem z nami:) Paseczkikropeczki- cieszę się że widzisz już efekty:) nic tak nie motywuje jak spadek wagi:) fajna ta Twoja dietka, trochę o niej poczytałam, możesz jeść urozmaicone posiłki w warzywa, czego mi niestety na razie nie wolno:( ale już niedługo bo w niedziele się rzucę na warzywka;) ale coś mi tu nie gra, bo z tego co czytałam to w tej Twojej diecie zabrania się kawy... a Ty widzę kawkę serwujesz..... Ćmo- pobudka kawusia czeka:) U mnie dzisiaj z rana znowu dietetycznie:) zjadłam makrelę wędzoną całą....ale mała była, oczywiście kawusia,woda,a teraz piję herbatkę czerwoną i za niedługo połowa jogurtu naturalnego z otrębami:P a jutro zmieniam stopkę:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam moja reszte bigosiku-"sb" teraz jeste w takcie kawusi:) Ciesze sie elfiku,ze dietka ci sie podoba,na dukanie tez byla,schudlam wtedy 9 kilo. mamy podobne cele,ale ja marze o 69 kilo ,potem (nawet nie pisalam o 66 kilo, a 62 to juz szczyt mioch marzen!!! Ale...............jak to mowia marzenia sie spelniaja i ja w to wirze!:D Na tej diecie podaba ni kombinowanie z roznymi daniami.Dzisiaj nakupowalam voll produktow i zaraz bire do reki wydrukawane przepisy i bede co modzic:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja juz troche lepiej zdrowotnie:) Wysprzatalam dzis mieszkanko. W niedziele przyjezdzaja do nas tescie na 2 tygodnie. Musze pomyslec co tu bede na obiadek gotowac...no i pewnie cos wypadaloby upiec;) Znowu beda same pokusy....Pewnie przywiaza tez pelno zarcia, slodyczy...a zawsze mowimy, ze nic nie potrzebujemy, no ale nigdy nie dociera! Potem sami zazwyczaj to wcinaja jak tu sa...tak jakby u nas do jedzenia nic nie bylo! Pewnie zrobie jakies ciasto, albo muffinki, zeby cos bylo do kawusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Skarby Moje Kochane -Paseczki,kaweczka troszeczke spóźniona bo dopiero teraz... Ale wiecie co zauważyłam że zoładek mi się skurczył ,zawsze jadłam ok 9 później 11,14,16 ,18sta ,a teraz jak zjem rano to później jem dopiero obiad ok 16stej albo po i to juz jest ostatni posiłek... Jak za dawnych dobrych czasów gdzie jedzenie mogło dla mnie nie istnieć :D:D Efciku ćwiczymy dziś? Zdeterminowana- mam nadzieje że pupcia już nie boli? Ja uciekam będe wieczorkiem kolo 20stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo- oczywiście, że ćwiczymy, pewnie tak po 20 :) Paseczkikropeczki- ja też wierzę, że marzenia się spełniają:) i na pewno damy radę:) a możesz powiedzieć dlaczego zrezygnowałaś z dukana? źle się czułaś czy po prostu męczyła Cię ta dieta? zastanawiam się też czy efektu jojo nie bedzie.....bo tego bym nie chciała... Na obiadek były 2 średnie mintaje delikatnie przyprawione i gotowane w rękawie do pieczenia no i oczywiście szklaneczka wody:) a i jeszcze międzyczasie przed obiadkiem trochę wątróbki drobiowej podjadałam, oczywiście gotowanej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,nie kochana przeszlam 1 i 2 faze od pocztku do konca i bardzo balam z nie zadowolona i juz pisalam schudlam 9 kilo,ale nietety potem sobie pofogowalam i wszystko niestety przytylam:(:(:(,teraz miusi bys jakas przerwa i zmiana,wiec dlatego "sb":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki,byłam zalatana,ale was podczytywałam w między czasie,u mnie waga spadła znowu,aż w sumie jestem w szoku,bo nie ćwiczyłam ostatnio,tylko jadłam mniej.A wczoraj byłam na zakupach z siostrą i na lunch poszłyśmy,więc frytek nie brakowało,ale mała porcja i sałatka i pierś,ale potem wieczorem już zjadłam płatki z takim jogurtem Activia do polewania właśnie płatków lub owoców,jest super.Tak w ogóle to zauważyłam,ze jak zjem syte sniadanie(300kal) a potem tak 1-2 obiad syty to wieczorem mnie nie ciągnie na żadne słodycze i nie mam wilczego apetytu,owoc,albo jogurt wystarczy. Paseczki co do SB,to ja raczej nie lubie być na żadnej określonej diecie,a szczególnie jak nie można jeść owoców,które bardzo lubie.Na pewno skorzystam z tych fajnych przepisów na obiady,ale będę się trzymać starych sprawdzonych zasad mniej jeść,ćwiczyć,ograniczyć węglowodany i cukier itd. Każdy kto chcę się odchudzić powinien przeczytać coś na ten temat,żeby wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamus-owocow nie ma tylko w 1 fazie pote juz mozna,ale oczywiscie kazdy odchudza sie po swojemu:) Teraz wyczytala super ciasto-sb ciasto fasolowe-piewszy raz slysze,bede robic na Wochenende,sama jestem ciekawa jak smakuje? juz powoli mowie wam papa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkikropeczki-proszę napisz mi jeszcze skarbie jaki system stosowałaś w 2 fazie, bo mam przejść na 2 fazę i nie wiem jaki system zastosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku-jesli dobrze pamietam,bo to juz jakis czas bylo,ja chyba robolam to na przemiennie 1na1dzien bialkowa.dzien warzywny. kama-ja nie mam cz,fasoli wiec bede robic jutro po pracy;( Powiesz-jak smakuje,az mi slinka cieknie-hahahaha dzieki za linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki widze że Jestem pierwsza to stawiam Kawusie :) Efciku-ćwiczyłam wczoraj ale to była jakaś masakra! Po ok 30min muisałam przestać bo cała się trzęsłam ,słabo mi sie zrobiło,normalnie jakbym miała zemdleć.Coć jakby cukier mi spadł... Rzuciałm się na jabłko i błagałam męża by zadzwonił do pizzerii po największą pizze jaka jest.Byłam tak głodna że chciałam jechać do M'donalda po big maci,frytki i cole... Niewiem co się ze mną dzialo ale czułam tak ogromna chęc jedzenia że szok... W nocy po spiącemu zjadłam 2 cukierki ,niewiemczy aby za mało nie zjadłam w dzień i dlatego taki efekt na wieczór... Widzę że rozpisałyście się o Diecie SB może też dziś zrobie te mufinnki fasolowe :P:PBrzmi pysznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Ćmo- powiem Ci że ja też wczoraj czułam się okropnie:( z tym że ja ćwiczyłam tylko 15 minut i tak mnie spanie zmogło że myślałam, że na rowerku usnę, a do tego jak zeszłam to też się cała trzęsłam i nie wiem czy z zimna czy też niedobór cukru.... z tego wniosek że trzeba więcej jeść bo później są napady głodu wieczorem... ale mi narobiłaś smaku tą pizzą mmmmmmmmmmmm, ale będę twarda przynajmniej na razie:P Kamuś- jak zrobisz te babeczki czekoladowe, to poproszę o jedną:P Paseczki- kawusia stygnie........ Ja już oczywiście po śniadanku, pobudka była o 6 i oczywiście kawa rozpuszczalna z mleczkiem, a na śniadańko jajecznica z dwóch jaj, robiona oczywiście na samej patelni-tzn. bez tłuszczu i 3 plasterki kiełbaski drobiowe:) a i zaraz zmieniam stopkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy, chcę zmienić stopkę, ale nie wiem jak...:( wpisałam wszystkie nowe dane, wciskam potwierdzam i nic... proszę napiszcie jak to zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy, chcę zmienić stopkę, ale nie wiem jak...:( wpisałam wszystkie nowe dane, wciskam potwierdzam i nic... proszę napiszcie jak to zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje błagania zostały wysłuchane i chyba jakaś siła wyższa mi pomogła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciku to dobrze że Ty też się tak do niczego czułaś :) Tzn nie dobrze ,ale wiesz że razem łatwiej się znosi porażki :) Mam nadzieje że dzis juz bedzie tylko lepiej :) I oczywiście gratuluję spadku wagi :P:P:P Fiu Fiu Laseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×