Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Witaski z ranka!:) Oczywiscie,jak prawie co rano pyszna kawusia czeka i juz pachnie!!!! kochaniutkie moje jak sie ciesze z ranka,podskakuje, smieje sie i cichutko podspiewuje-tralala.tralala-hahahaha,na wadzie 68.900,wiec zaraz zmieniam stopke:):):) Drugi powod do radosci to dzisiejszy przyjazd moich dzieci i wnusi,wnusi w szczegolnosci!!!!!! Jestem taka babcia na odleglosc,bardziej taka na inernetowo-skeypowa,wiec jal chwyce moja mala Marysie to zaraz przytyje z 15 kilo,bo ja wrabie na miejscu i powiem,mniam,mniam!:Dhahaha Dziesiaj nie mam zaplanowanego menu,poniewaz juz nie mysle logicznie i bedzie co sie nawinie,ale wszystko zgodnie z dietka sb:) Zycze piknego i milego dnia,a wczesniej bezstresowego wstawania z coeplego lozeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja życzę Wam Kochane Dziewczynki Zdrowych i Spokojnych Świat :)Smacznego Jajeczka i bardzo mokrego Dyngusa:) I uciekam będe po świetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Wymarzonych Świąt ale przede wszystkim ZDROWYCH!!!! Smacznej święconki i pięknej pogody Trzymajcie się ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje najkochansze dzieewczynki na swiecie!!!!!!!!!.:) Ja tez juz wyrobiona jestem,wszystko zrobione!!! Jutro przychodza tez dzieci od mojego meza,wiec bedzie nas kupa chalupa wdomu_hahahahah sper!!!! pozdrawiam was serdeczmie!!! Trzymam sie dzielnie .nie jeszcze nie podzarlam,ale jutro zjem z premedytacja,bo w koncu swieta sahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Laseczki: Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki!!!! Jak Wam mijają święta? grzeszycie bardzo, czy tak tylko troszeczkę:P Ja dziś nawet nie nagrzeszyłam bardzo, chociaż zjadłam ciasto i wypiłam 2 drinki:P ale i tak myślałam, że będzie gorzej:)a i jeszcze jedno... dziś rano staję na wadze a tu 69.30:D:D:D:D:D:D:D:D tak że zmieniam stopkę i mam nadzieję, że po świętach waga nie podskoczy bardzo do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się nie chce stopka zmienić:(:(:(:( czyżby to jakiś znak?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki bardzo,bardzo swiatecznie!!!! Odpoczywam,ale jeszcze 2 godz.temu mialam cala chalupe gosci. Rano sie wazylam,a troszke pogrzeszylam z pelna swiadomoscia:) i z waga wszystko w porzadku,wiecej pol kilo,wiec spoko. Jutro juz nie grzesze,tylko grzscznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie paseczki, że z wagą u Ciebie w porządku:) zo0baczę jutro rano jak u mnie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To były dwa dni słabości, dlatego się nie ważę bo nie mam zamiaru się stresować. W poniedziałek jadę na kontrolę do centrum więc to będzie tydzień wysiłku i pełnej mobilizacji :) Dziś pogoda cudna choć nie za ciepło ale wczoraj cały dzień sypał śnieg i dziś rano było -8*C :/ Ja już dziś na noc do pracy więc dla mnie już jest po świętach :) Pozdrowionka i miłego dalszego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kochaniutkie i o zrowko pytam????:) MImo,ze sie wcale nie objadalam ,ale kilo przybylo! Nie przejmuje sie tym ,dlatego,ze to od samych czestych napoji,kaw itp.Wiadomo jak sie siedzi to ciagle cos sie wypije ,o.....i nawet bylo troche winkowo:) Jutro juz wszystko wraca do norny,jestem w zwiazku z tym 2tydzien na 1sb i wszystko bedzie ok:) Pozdrawiam was kochane serdecznie i do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kawusia czeka:) Efcik-juz od dzisiaj wszystko wraca na miejsce i nasze wagi tez,wie spoko dajemy rade znowu,razem!!!! U mnie tez kilo do przodu.wiec walczymy dalej:) Ja u innych pan,mam nadzieje,ze nie jest tak zle!!! Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki :) Święta Świeta i po ....świętach :/ Obżarłam sie strasznie i jadłam jajka z majonezem i białe pieczywo no i serniki pierniki itd.... Było pysznie ,a u Was???? I co najgorsze pełna blacha sernika została :( a wiecie co to znaczy :(:(:(....ktoś to musi zjeść :)mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo.puk,puk,mozna???? byly kakies swieta??? Ja juz zapomnialam ,waga wraca do norny,dzisiaj byko 69.100 Znowu ciezka praca,kto przylaczy sie do mnie????hahahahahamam nadzieje,ze nie zoszane sama! Kawusia naturalnie juz czeka!!!! Zapraszam!!:) moje menu na dzis: sniadanie- 3.pa krazki (mojej rolady szpinakowo-lososiowej),pap.czerw.pomidorek przekaska-2 plasry szynki drobiowej obiad-pirs nadziewana pieczarkami,kapusta kiszona przekaska-garsc slonecznika kolacja-galaretka,chrzan,plaster szynki Zycze milego wstawnia,tym co wstaly milego dnia i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja się objadłam okropnie, przede wszystkim słodkości! Wróciłam już na dobre tory, dziś godzina pływania i teraz wrócilam z 10km przejażdżki na rowerze. Ogólnie po świętach ok, choć szczerze powiedziawszy nie odpoczęłam za dużo i cieszę się że już po. Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem! Chce wrocic do was, poszalalam przez swieta, ale koniec tego obzarstwa! Dzis wieczorkiem moze bede miala chwile to nadrobie co u was:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wracam z lekkim opóźnieniem :) Na wagę nie wchodzę bo pewnie spotka mnie masakra,brzuch mam taki wielki że szok .No ale efekty serniczków są :( Pozdrawiam Was Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ja także na wagę nie wchodzę, bo nie chcę się przerazić:O w pierwszy dzień świąt było tak nawet w miarę, za to drugi już ponad miarę:( i u mnie również są to efekty słodkości:( Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczkikkropeczki
Witajcie jak zwykle z ranka!!!!! :D NIe ma zadnego biadolenia !!!,koniec!!!! Zaparzylam pyszna kawe(bez cukru) ,ale z odrobinka mleczka i..........zadnych slodkosci!!!!!!! od dzisiaj zadnych slodkosci i dzielnie dietkujemy dalej!!!:) Propozycja pasi???--hahahahahaha OK,jedziemy dalej z tym koksem,dziewczyny bylo minelo,nie ma co !!!liczy sie to ,co przd nami,a przed nami piekne wagi i sylwetki;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×