Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Za duży Miś.

Powrót do Protal-u.

Polecane posty

Cześć puchatka. :-) Mam nadzieję, że z nami na dłużej zostaniesz.. ;-) Większość jakoś tych nowych to tylko jednowpisowcy :-) A ja decyzję już podjąłem. Tym bardziej, że dziś 157,6 :-( Brrrrr.... Jeszcze ino datę muszę sobie wyznaczyć. Ale to jak się wyśpię. :-) Średnio mi idzie dziś planowanie... Dziewczyny, piszcie co słychać. Nawet te gorsze wiadomości. To będę za Was trzymał kciuki żeby się odwróciło. Pozdrawiam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, za mną 2 dni fazy uderzeniowej i na wadze -1,8kg :) więc tym bardziej mnie dziwi, że u ciebie waga tak powoli spada .... hm może inne czynniki wchodzą w grę i musisz wybrać się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatko. Wizyt u konowałów mam za sobą plik. Oni również nie wiedzieli dlaczego. Ale na wszelki wypadek coś zapisywali. A ja się karnie trułem. I mówię dość. To i tak trwa co najmniej 19 lat. Teraz, metodą prób i błędów i szczęścia doszedłem do Dukana. Przyznaję, że zabrakło mi argumentów, żeby przekonać jedną konowałkę rok temu do kontynuacji diety w jednym miescu. "Dzięki" temu waga powróciła. Od tego czasu zaczynałem kilka razy i niewiele się zmieniło. Więc uważam, że pierwszym razem szansa była najwyższa, ale i tera nie rezygnuję. A i Tobie uczciwie radzę - jeśli to pierwszy raz, to trzymaj się rękami i nogami. Jeśli kolejny, możesz mieć takie kłopoty jak ja i potrzeba Ci wielkiej cierpliwości. Mi już jej zaczyna brakować, stąd decyzja o zaostrzeniu diety. Najprawdopodobniej zacznę to od przyszłego poniedziałku. Taki termin jest chyba najlepszy. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie mam ogromny zapał, ale masz rację nawet w książce dukana pisze, że w każdym kolejnym razem jest trudniej, najwazniejsze żeby sie nie poddawać, a ty za 2 razem ile w sumie już schudłes bo z tego co widzę to od marca jestes na diecie czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka208 moja wymazona waga to też 55kg i nawet mam ten sam wzrost co ty, tylko że ja zaczynam z dużo wyższej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam 5 kg na innej diecie, a teraz musze jeszcze 5 i dukan chyba najlepszy bedzie , juz raz bylam ( 3 lata temu) a od poczatku roku robie podchody i zaczac nie moge ,ale od jutra musze juz! :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem czy nie waze wiecej bo zwaze sie jutro- ale mysle ze wiecej ;( stopka jest pewnie nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatka ile dni masz zamiar byc na 1 fazie? a jak potem? ja na 1 zrobie dwa dni a potem jade 1/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjj
ile mozna posilkow jesc na dukanie , w ksiazce mam w rozpisce 4 a wy ile jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejj - ja jem jak mnie zassie :-) Mogę i 7 razy coś wciągnąć. W książce jest napisane, że nieważne ile jesz. Ważne nie być głodnym. Bo kusi do rzeczy zabronionych. Puchatko, ja na diecie jestem od pierwszego stycznia. I dziś się okazało, że jeszcze przytyłem... :-( 158,4 Teraz wiem, że na pewno zaostrzę tę dietę. I to dobrze, że masz pozytywną energię - ona się bardzo przydaje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka208 ja chcę być z 10 dni bo do zrzucenia mam prawie 14 kg!, ale nie wiem czy tak długo dam radę ciągnąć same proteiny bo choć mi waga ubywa przez 3 pierwsze dnia -2,5 kg to bardzo słabo się czuję i na nic siły nie mam. Wczaraj ledwo po pracy poszłam z psem na spacer a potem całe popołudnie spałam. Ale potem w II fazie to będę ciągnęła 1/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspierajaca...
misiu-podaj swoj przykladowy dzienny jadlospis-moze cos zle robisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! witam WAS serdecznie. puchatka, na 2 fazie tez sie chudnie :) puchatka a robilas test ile masz byc na 1 fazie wg dukana? wg ksiazki powinnas zrobic 5 dni 1 fazy a nie 10. potem tez bedziesz chudnac =Misiu napisz z co jesz mniej wiecej zeby ocenic twoje menu a teraz jestes na ktorej fazie ? bo czytalam cos ze od poniedzialku zaczynasz ( 1 faze?) tak? ja na razie owsianke, im kawe reszta w planach ., pod koniec dnia napisze co zjadlam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopke-waze wiecej :( ale jednak cel moj to 58 kg , na 55 bede chyba za chuda do wzrostu :) i przy 58 czuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na zapytania uprzejmie donoszę, że wczoraj było mięcho i warzywa tj pomidor i sałata, a dziś jest wędlina drobiowa przewidziana w jadłospisie. Nie wcinam nic niedozwolonego, piję tylko dużo wody, bo gorąc jak szlag ostatnio. Słonych rzeczy jak na lekarstwo. Jem też jajka i dużo nabiału. Oczywiście 0%. No, może jogurty smakowe coś nie tego, ale tłuszczu nie mają. Sam chwilowo nie wiem skąd organizm bierze te kilogramy, lecz myślę, że jak zaostrzę, to pójdzie w 2gą stronę. Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilko - jestem w fazie 2. Nie przejdę na pierwszą, ale wydłużę proteiny a skrócę mieszankę. I zobaczymy co będzie. Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaduża
Cześć! Jestem :-). Wróciłam wczoraj i witam wszystkich. Miśku, tego sie po Tobie nie spodziewałam! Chwilkę nas nie ma, wracam, a tu tłum nowych dziewczyn :-). Żartuje oczywiście!!!Dziewczyny miło was poznać! U mnie niec ciekawego. Wymoczyłam tyłek w różnistych wodach i chyba mi spóchł od tego moczenia. Na wszelki wypadek nie ważyłam się dzisiaj, ale wiem, że jest więcej. Pewnie Miśku zacznę z Tobą od poniedziałku. Ale moja rada dla Ciebie, to gówno prawda, że jak się je tylko białko w nieograniczonych ilościach to sie schudnie!!! 7 posiłków to zdecydowanie za dużo. Wystarczy 5. Mnie gubi piwo, bo gorąco jak zaraza. Puchatka, przy takiej wadze zacznij od 5 dni protein, zwłaszcza w te upały. Wystarczy Ci, a potem waga będzie wojniej spadać, ale cały czas będzie. I pamiętaj, że jak osiągniesz cel to najważniejsza jest faza 3, bo nadrobisz szybciej niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaduża
sorry, już się nie będę wymądrzać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaduża - nie przepraszaj. Ja się nie obrażam. :-D Uznaję w pełni prawo każdego do wypowiedzi, jeżeli ona nie jest obraźliwa. Twoja nie jest. A to co napisałaś to ja naprawdę przemyślę, bo przecież nie mam monopolu na prawdę, a jak posługuję się metodą prób i błędów, to każda sugestia może być trafna. Czyż nie? :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaduża
Radziłam tylko na podstawie własnych doświadczeń. I zdaję sobie sprawę z tego, że mój brak sukcesu wynika zdecydowanie ze zbyt dużej ilości jedzenia. Zwlaszcza ostatnio. Miłego popołudnia :-) Coś dziewczyny ucichły!!! Nie chciałam Was wystraszyć :-), fajnie, że coś się dzieje :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, w sumie chyba macie rację z tymi 5-cioma dniami 1 fazy, dzis 4 jeszcze jutro piąty i przechodzę na II fazę, póki co u mnie na wadze od początki -2,5kg. Jak dla mnie to wielki sukces, w sumie to jak się zawezmę to niedługo na wadze będzie 55kg!! (mam nadzieję że jeszcze tego lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem , jak zjadlam sniadanie to usnęlam i wstalam 2 godz temu , wyszłam z psem na spacer, i teraz gotuje obiad dla rodziny ja zjadąłm wolowe sznycle z czosnkiem cebula i korniszonem plus jogurt natutalny maly witam was i fajnie ze sie odzywacie misiek no okey, ale edz mnoze jednak 5 posilkow jak radza dziewczyny ewent 6 mniejszych , ja teraz patrzylam do ksaizki to rozpiska jest na 4 , ale autor pisze ze jak sie jest glodnym to zeby zjesc jeszcze dodatkowo ja poprzednio na dukanie chudlam na 3 fazie dalej ,wiec to zalezy tez od organizmu i pewnie co sie je , choc uczty robilam duze 'a jedank chudalm i schudlam za duzo o 3 kg moje uczty to byly glownie lody i slodycze ( cala czekolada) ale to tylko 2 razy w tygodniu , reszta zgodnie z planem zobaczymy jak teraz to bedzie za duzo tych diet maialm i jednak coraz gorzej potem idzie pozdrawiam napisze potem menu co dzis zjadlam ,zebyscie mogli mnie ochrzanic jakby co :P) :) 170/63 / cel 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam 1 jeszcze duzy post i mi uciekł, napisze w skrocie teraz, ze ta czekoalada na uczcie to tylko byl 1 element uczty do tego byly lody i batony :) zawsze dostawalam ochrzan od dziewczyn zebym uczty robila ze zrowszych produktow, a ja i tak chudlam na 3 ale teraz nie bede az tyle na ucztach jesc czekolad itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywacie duzo slodzika ? bo mam dziwny smak w ustach po nim zastanawiam sie nad stevia a u was jak ze slodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×