Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Za duży Miś.

Powrót do Protal-u.

Polecane posty

Gość Za duży Miś.

Witajcie. Jestem facetem. Duuuuużym. Rok temu po zastosowaniu Protal-u zjechałem prawie 30 kg. Niestety, z różnych przyczyn (w tym i z moich - przyznaję otwarcie) przybyłem te kilogramy z powrotem. :-( Od wczoraj rozpocząłem sprawę ponownie. Tym razem mam postanowienie doprowadzić sprawę do końca. Bogatszy o doświadczenia i pozytywnie nastawiony... :-) Wsiadłem do pociągu - jedzie ktoś ze mną? 01.01.2012 - 157kg Cel: 85kg Czas fazy I i II: do 31.12.2012 Czas fazy III: do 31.12.2014 Czas fazy IV: do końca świata i 1 dzień dłużej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za duży Miś.
Zapomniałem dodać. Mam 181 cm wzrostu i za miesiące 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za duży Miś.
Ha! Nawet znalazłem swoją wypowiedź ze starych dobrych czasów (07.12.2010) z topiku Płci wiśni. - 24,2 kg. Oj było się czym chwalić! :-) 01.01.2012 - 157kg Cel: 85kg Czas fazy I i II: do 31.12.2012 Czas fazy III: do 31.12.2014 Czas fazy IV: do końca świata i 1 dzień dłużej! Wzrost 181 cm Wiek: za 3 miesiące - 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za duży Miś.
To co? Nikt się nie zabiera? OK. To jadę sam! 01.01.2012 - 157kg Cel: 85kg Czas fazy I: od 01.01.2012 do 10.01.2012 Czas fazy II: od 11.01.2012 do 31.12.2012 Czas fazy III: od 31.12.2012 do 31.12.2014 Czas fazy IV: do końca świata i 1 dzień dłużej! Wzrost 181 cm Wiek: za 3 miesiące - 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
też bym się dołączyla ale chyba nie dam rady.Równo rok temu zaczęłam portal i na dzień dzisiejszy 5 kg do przodu.Ciężko,ale może dostanę kopa i od jutra zacznę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Coś się ruszyło :-) "też bym..." wiem o co kaman. Ja też kilka razy zaczynałem i nic nie wyszło. Ale teraz mam moc. Czuję to w kościach. Na Ciebie też coś takie wpadnie. Wierz mi. "Serene63" dla chcącego nic trudnego :-) A podziwiać to będzie można na końcu drogi. Teraz, jak widzisz, to tylko założenia. Ale do zrobienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byalm na dukanie w 2010 w zcerwcu , ale mialam tylko kolo 8 do zrzucenia - poszlo szybko a teraz troche wrocilo :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Duży MIś :) Ja też dziś ruszam z Dukanem. Dwa lata temu zjechałam 11 kg, musiłam przerwać - zawirowania życiowe. Niestety wróciła znów waga i w ramach postanowień noworocznych znów zaczęłam walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
Zacznę jutro i niech się dzieje co chce! Przecież tyle zgubilam w zeszłym roku ,więc czemu teraz ma mi się nie udać?To jest tylko 5 kg i kiedyś smialabym się ,że ktoś martwi się 5 kg a teraz tak trudno to zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak samopoczucia! :-) U mnie super. :-) Dieta działa! :-) Jeszcze, co prawda, nie mogę tego stwierdzić, bo moja waga nie obejmuje moich rozmiarów, ale idzie! 01.01.2012 - 157kg Cel: 85kg Czas fazy I: od 01.01.2012 do 10.01.2012 Czas fazy II: od 11.01.2012 do 31.12.2012 Czas fazy III: od 31.12.2012 do 31.12.2014 Czas fazy IV: do końca świata i 1 dzień dłużej! Wzrost 181 cm Wiek: za 3 miesiące - 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
ja też od dzisiaj zaczęłam drogę przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tego nie podchodzę jak do drogi przez mękę. To pierwszy powód nie powodzeń. :-) Pozytywne nastawienie - to jest to! :-) 01.01.2012 - 157kg Cel: 85kg Czas fazy I i II: do 31.12.2012 Czas fazy III: do 31.12.2014 Czas fazy IV: do końca świata i 1 dzień dłużej! Wzrost 181 cm Wiek: za 3 miesiące - 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
to jest droga przez mękę,jak gotuje się dla rodziny ulubione potrawy. Gdyby to było takie piekne,to nikt by już nie wracał do zarcia,tylko dalej jadł to co na diecie.Nie oszukujmy się.Skąd tylu powracających znowu do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
Misiu, kto Tobie gotuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnoooka :)
Kurcze ja tez bym chciala wrocic ale boje sie ze nie dam rady ja odchudzalam sie z protalem w styczniu 2011 do kwietnia schudlam niesamowicie bo 20 kg jak dla mnie to duzo :) a przybylo 8 wiec trzeba by bylo cos z tym zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
ciemnooka,ja też od stycznia.Schudlam 16 a 5 wrócilo i od wczoraj walczę dalej.Zobaczymy jak będzie,dołącz do nas i jakoś damy radę.Duży Miś jest dla mnie motywacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na innym topiku. Zajrzałam tu na chwileczkę, by życzyć Wam powodzenia i dać otuchy, że może każdemu udać się ... Ja w sumie od 17 m-cy jestem na Dukanie. Właśnie upiekłam sernik dukanowski, bo jutro proczwartek. W moim przypadku, im dłużej jestem na tej diecie, tym łatwiej ją stosować. Powodzenia! Będę tu od czasu do czasu zaglądać. Mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
witaj tymega,znam Cię z innego topiku i jesteś wielka,że tyle ciągniesz.Wielki szacun,ja polecialam już w czerwcu przez wyjazdy ale już jest 1,5 kg mniej i zaczynam się motywować.Wpadaj i dodawaj nam sił. Misiu,co u Ciebie,daj jakiś znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja gotuję sobie sam :-) Poza tym lubię potrawy mięsne więc dla mnie jest ok - tymega - wpadaj oczywiście. Każdy życzliwy mile widziany :-) Poza wszystkim - czekam na moment kiedy moja waga obejmie moje rozmiary :-) a jest do 150 ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Misiu, Ja też walcze na innym portalu, ale będę i do Ciebie zaglądać W grupie zawsze razem, może sie nam uda, napewno się uda........ Ja mam zamiar, tak 30-40 kg, Boże dlaczego się człek tak zapuścił I mnie nie całkiem protal, a raczej taka mieszanka, ważne, żeby w każdym tygodniu 1 kg ubył. Pozdrawiam Cię i życze wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
Witam Misia i wszystkich,co tutaj zaglądają! Dzisiaj na wadze 79kg,czyli 2kg mniej .Cieszę się z tego ale pamiętam,że jak zaczynałam rok temu,to w pierwszym dniu zeszło 3,5 kg.Tyle wody mój organizm zatrzymywał.Zaczęłam wtedy z wagą 92kg przy 175cm wzrostu.Czułam się strasznie z tą wagą a teraz zaczęłam z 81kg i czuję się jeszcze gorzej.Moja psycha musi być strasznie zryta przez te wszystkie diety,że ciągle widzę siebie taką grubą. Misiu,po niedzieli pewnie juz będziesz mógł się zważyć czego Ci bardzo życzę.Twój topik mnie zmotywował do odchudzania i bynajmniej do wyjazdu pociągnę a potem....pewnie po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
popłynęłam......ale się podniosę jutro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×