Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Za duży Miś.

Powrót do Protal-u.

Polecane posty

Gość nie poniedzialek Ona
mówilam ze kolejny raz nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poniedziałek ONA - ależ Cię wyczułem, że to Ty coś nabazgrzesz... :-D No centralnie taka myśl mnie doleciała jak tylko zobaczyłem, że się ktoś odezwał na topiku... :-D Jedno muszę przyznać, że sytuacja mnie zmusiła do chwilowego zawieszenia diety, ale to już się kończy. Myśle, że pod koniec tygodnia już się wszystko unormuje. To tymczasem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem jestem. Gotów podjąć wyzwanie. Na nowo. Stopka pewnie musi zostać uaktualniona. W poniedziałek to zrobię - nie mam dziś pełnych danych. Gdyby stałe niegdysiejsze bywalczynie się odnalazły - będę szczęśliwy. Zapraszam też nowych (nowe). No. To do dzieła! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek_ ONA
widzę że z dietą pożegnałeś się na Amen!!!!!!!!! tak tak dietkuj dlaej z Dukanem będziesz ważył 200 o ile już nie ważysz Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ,tak tyle razy podchodzic i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie pożegnałem się. Czasem po prostu w życiu wypadają takie sprawy, że one są ważniejsze. I dotyczą też zdrowia. Ja praktycznie doszedłem już do siebie i od wtorku wracam na swoje tory. Nie poniedziałek ONA - nie dam Ci satysfakcji "wyprorokowania" mojego upadku. No to do wtorku. Oczywiście z nową, podobną do początkowej, stopką. Pech - ale muszę zaczynać od początku. Mam nadzieję, że albo się jacyś nowi/e przyłączą albo stare zguby się znajdą... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zdrowiu i urodzie wypowiedz się i sprawdź co myślą inni na www.podane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Za duży Misiu :) Zapraszam Cię na nowo powstały ( wczoraj ) topik, który jak na razie żyje a się odchudzamy :) Tylko ja tam jestem na Dukanie ale w grupie zawsze raźniej :) Mam nadzieję, że do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×