Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość płytka podłogowa

Praktyczny wzór płytek przedpokoju i kuchni- jaki?

Polecane posty

Gość płytka podłogowa

Może wśród Was jest osoba, która kładła płytki niedawno? Mam do położenia płytki w kuchi i przedpokoju, które będą w jednym kolorze/wzorze. Tylko jakie wybrać, by nie trzeba było latac co 5 minut z miotłą? Nacięłam się na płytki w kolorze pomarańczowym na podłodze w łazience...porażka:( Trochę kurzu i wygląda wszystko paskudnie, każdy paproch widac... Macie jakieś pomysły na płytki? Może jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płytka podłogowa
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
nie polecam gresu z połyskiem- podłogę tzreba myć na kolanach bo zostają smugi po mopie. moja mama ma gres ale matowy- jasny z ciemną fugą( jasna fuga to też masakra) myje podłogę zwykłym mopem w 2 minuty i lśni jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płytka podłogowa
nop wiem już, że jasna fuga to zmora. Do moich pomarańczowych płytek w łazience chciałam dobrac ciemną fugę ale fachman dał jasną- masakra. Musze to zmienić, ale na razie wzbieram opinie na temat płytek do kuchni i przedpokoju, by uniknąc takich wtop jak w łazience:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana...dwukrotnie
jasne fugi to już wcale nie problem, można je spokojnie zaimpregnować, ja mam jasne w łazience, polecam środek NS 200 C2 w sklepie www.nanoiprodukty.com, nie nasiąkają wodą, a to ona wprowadza zabrudzenia wgłąb fugi. Ja jestem bardzo zadowolona. A co do koloru płytek, to polecam zdecydowanie coś matowego i w kolorach ziemi - khaki, oliwka, lekki brąz, odradzam także jednobarwne, najlepiej jeśli będą cieniowane a deseniem jak najbardziej zbliżone do niepolerowanego kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planowałam położyć do kuchni płytki. Chciałam wybrać jakiś wzór, na którym nie byłoby widać brudu. W sklepie www.alekafelki.pl doradzili mi płytki marokańskie. Musze przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. W dodatku cena płytek też była atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jednobarwne takie klasyczne. tego jest ogromny wybór, ja swoje znalazłam w Cemragu i nie żałuję. na prawdę super i myślę ze można tam śmiało kupować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Nasza napisał:

no to chyba jednobarwne takie klasyczne. tego jest ogromny wybór, ja swoje znalazłam w Cemragu

Na pewno nie jednobarwne jeśli mają być praktyczne i na pewno nie w jakimś Cermagu, w którym nikt nie kupuje i musi płacić za kryptoreklamę na forum. Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×