Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zosiaa18

POBA SAMOBOJCZA i strach

Polecane posty

Gość Zosiaa18

jestem z chlopakiem od 9 miesiecy, Bardzo go kocham naprawde . czasem odezwie sie do niego jego byla . byl z nia rok . zawsze mi mowil ze jej nie kochal , ze jestem pierwsza dziewczyna ktora pokochal itd. jego przyjaciolka mowi ze on rozpaczal po rozstaniu z nia bo zostawila go. on mi za to powiedzial ze go zostawila bo ja olewal i wydawalo mu sie ze ja kochal dopiero jak go zostawila , ale ze to byla tylko urazona duma, ze dopiero pezy mnie zobaczyl co to milosc . Chcialabym w to wierzyc ale nie potrafie ! to jest straszne. ostatnio po tym jak ta przyjaciolka jego to powiedziala poszlismy do niego on poszedl spac a ja chcialam sie zabic , pocielam sie ale naszczescie zyl nie przecielam chociaz strasznie mi krew leciala , w pore wszystko posprzatalam i uspokoilam sie. nie wiem co robic , wpadam w paranoje , estem strasznie zazdrosna o ta dziewczyne , niszczy mnie to wszystko, niby mu wierze ale ehh.. Zawsze bylam o nia zazdrosna , nie wiem czemu ale boli mnie jej temat . nie wiem czy potrafie mu zaufac w tej sprawie a on mowi ze jestem z nim juz sporo czasu i powinnam mu ufac bo inaczej to nie ma sensu , nie chce go stracic ale mecze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×