Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Za kilka godzin 5 dni wolnego :)

Polecane posty

Biorę sobie urlop na poniedziałek i wtorek i cieszę się jak dziecko z cukierka :) Może za te 5 dni już trochę widniej będzie? Korci mnie, żeby pojechać na działkę i zobaczyć, czy coś nie wylazlo :) Jak tam drzewka owocowe? Forsycji naciąć... Jakie macie plany na dłuższy weekend? (oprócz wyspania się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar się byczyć i spedząć większość dnia z laptopem na kolanach i romansowac z moim ukochanym. też się cieszę jak dziecko, no nie ma szkoły, a ja nie mam pracy, w końcu!!! i przestanę wstawac specjalnie dla niego o 3 nad ranem, yuppppiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di ołszyn
Jedyny plan jest taki, że w sobotę może w końcu uda mi się upolować jakieś fajne jeansy na wyprzedaży :P Poza tym spanie, nadrobienie zaległości w czytaniu i duuuuużo biegania w związku z noworocznymi postanowieniami :) Udanego weekendu Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki, dzięki i nawzajem ja to najwyżej za kotem będę biegac, z domu to mnie raczej nikt w taką pogodę nie wygoni :) trochę pracy sobie do domu zabiorę, bo terminowe rzeczy mam, a dzisiaj jeszcze raporty dwa, zamówienie jedno, przelew jeden, drożdżówka, kanapka, kawa, jabłko i to by było na tyle :) dużo tego jedzenia, to zabiorę się za ta drożdżówę teraz, bo sie nie wyrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akne84
A ja zaraz po pracy ruszam do SPA :) Dowiedzialam sie wczoraj wieczorem, moj narzeczony zrobił mi swietna niespodzienke tym wyjazdem,bo juz roztaczalam wizje zalegania przed TV co jakos specjalnie atrakcyjne dla mnie nie jest. Jedziemy do osrodka Geovita w Dabkach, licze na mase przyjemnych zabiegow,relaks i mnostwo romantycznych chwil z ukochanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
ja tez sie ciesze najbardziej na swiecie, i mam zamiar wybrac sie na wyprzedaze:) moze cos fajnego znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
uwaga virus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam sie byczyc i wyspac! :) poza tym chce zrobic ciasto i upiec chleb dukanowski, jako ze jestem dietkujaca poza tym piatek spedze na dogadzaniu sobie, jakies maseczki, peeling, pozniej troche posprzatam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
Gdzie pracujesz Ewo skoro w robocie p[ozwalasz sobie pisanie na forum?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, czy w pracy moge pisac czy nie, nie zalezy od miejsca pracy, tylko od stanowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, czy w pracy moge pisac czy nie, nie zalezy od miejsca pracy, tylko od stanowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzięłam tylko pn wolny, bo mam dermatologów dwóch wyznaczonych na ten dzień na moje żałosne azs..... ale też się cieszę, że się wyśpię :D w końcu i nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noami..
Jutro mam uroczystosc rodzinna, w sobote jedziemy ogladac dom, ktory moze kupimy, a w niedziele planujemy zobaczyc wystep Arki Noego :-P A generalnie to odpoczac i nacieszyc sie sobą :-) jeden dzien chetnie spedzilabym caly pod koldra, ale mamy male dzieci i nie pozwola pospac dluzej niz do 9 :-O 🖐️ Ach, i moze tez odwiedzimy dzialke, bo musimy za nia zaplacic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie, poczytam sobie wreszcie dłużej niż 10 minut przed spaniem fajną teraz ksiązkę mam - Pawlikowskiej autobiograficzno-filozoficzną, powiedzilabym niezła z niej byla chuliganka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×