Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3738732364883247

GWAŁT jest zawsze gwałtem niezależnie od tego jak kobieta była ubrana

Polecane posty

Podam taki przykład Przychodzi pijany mąż do domu z Kolega , zona chce iśc spać i miec swiety spokój , wyprasza kolege męża z domu zeby wyszedł , a mąż jest na tyle wściekły ze ją bije. Kobieta idzie do sypilani w kładzie sie a po pewnym czasie ,obydwaj panowie gwałcą ja . To moze jeszcze powiecie panowie że to nie jest gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prewencja i samo sądy. Zawsze nikt nic nie widzi a wychylone główki bacinych główek są monitorowane. :) Naśmiewają się z beretów a jak sami mają zeznawać, to widy w usta nabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudi
hmmm takich przykładów można mnożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha znaczy że sa tacy dla których gwałt jest normalny i naturalny?? Bo bynajmniej autorka nie pisze tu o ustawce chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie jest naturalne .Pomyśl ,czy taka kobieta po gwałcie takim prawdziwym ,jest już tą sama osoba co przed gwałtem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest ślepa głucha, czy niema. Była tylko ruchana bez własnej zgody. Dalej może zapierrdalć w fabryce kredek. :O Co nie znaczy, że każdy chuuj będzie się czuł swobodnie. Rozdmuchali sprawę i teraz pójdą siedzieć bo nie potrafili śmiecia zakopać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy ale najczęściej gwałcicielowi uchodzi na sucho , vbo takie osoby boja się iść i zgłosic to na policje , albo policja nic nie robi bo np. nie ma dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co z tego wynika? Skoro ofiary nie chcą tego zgłaszać, to chyba nikt ich do tego zmusić nie może. Braku ewentualnych dowodów policja też nie przeskoczy. W sumie to ten wątek zamienia się powoli w takie jałowe uzalanie się. Byłoby fajnie gdyby jeszcze coś wniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co? Za parę wpisów wątek i tak umrze śmiercią naturalna. Osobie zgwalconej na nic się on nie przyda, ani tu porad, ani wsparcia. Reszta i tak ma swoje zdanie, którego jeden taki, czy inny wpis nie zmieni. Wszyscy znają drastyczne przypadki z mediów. Mnie tylko żal, że wciąż mnóstwo ludzi piętnuje ofiary. Że od razu się doszukują jej winy, że sprowokowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty tak uważasz . To sie pytam po co odzywałas się ? Ciekawska tylko byłaś ? To trzeba było tylko czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejscowy blokers2
a mnie gwalci zona i co mam powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mówić
tylko dupsko mocniej wypinać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
jak się która wyzywjąco ubiera na zakrapianą imprezę to nich się potem nie dziwi. Nieważne jak to potem nazywać, dupa zerżnięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejscowy blokers2
widze ze u ciebie problem zaszed glebiej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwałt to zawsze gwałt. A ofiarom gwałtów powiem na pocieszenie, że gwałcicieli w kiciu BARDZO nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kobieta jeszcze
UwazajNaMnieOn urwałabym ci jaja, rany posypała solą i zayebała na koniec jak psa, zaś zwłoki rzuciła temu plebanowi, co cię ruchał w odbyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny facet choćby nie wiem jak napalony zawsze jest w stanie się powstrzymać, tylko zwierze nie panuje nad sobą i takie zwierze nie nadaje się do społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UważajnamnieOn to według Ciebie tak kusimy lub robimy . Pomysl najpierw co piszesz. Jestem Ciekawa co bys zrobił i jak byś się czuł jakby Ciebie paru facetów zgwałciło ????>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×