Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassmo8

Odzywki Eveline dobre czy zle ??

Polecane posty

Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
mylitllepony^^ - fakjna paletka ale droga i malo jest cieni:/ Z Inglota fajtycznie sa intensywne kolory ale za to jak bardzo trwale:D Ja uzywam AMC i perlowe:D Nie cierpie matowych:/ Mam tez sypkie ale uzywam je od wielkiego wyjscia:)Na codzien nie nadaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
czikiczikitkat - hehehe a ja myslalam,ze sie posikam ze smichu jak zobaczylam ,ze wyprodukowano taki kosmetyk:PTak czy owak musze kupic blyzszcyk wiec jak ten znajde to kupie:)Cena przestepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Wibo ma fajne tusze .... tak mi sie przypomnialo:D Nie raz kupow'alam lakiery do paznokci z bardzo znanych marek i co?I dupa:/Kasa poszla "w bloto" bo szybko odpryskiwal:/ Ciekawe jak dzialaja takie paski co sie nakleja na paznokcie zamiast lakieru:D Firmy Avon i Oriflame jakos nie trawie:/Jedynie to czasami kupie tam jakis zestaw kosmetykow typu.perfuma,dezodorant,mgielka do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Ja lece na jakis czas......ciao i byc moze do zaklikania:D Wymienia pogladow na temat kosmetykow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMC nie miałam, ogólnie to mnie cienie mniej interesują niż pudry, podkłady, bo zwykle maluję się czarnym linerem, białą kredką i tuszem na oku, z cieniami się cięższy makijaż mi robi :D I żal mi na cienie przez to wydawać, bo od święta zwykle używam, no chyba że te brązy i nude jak muszę trwalsze na oku coś mieć :) Z wibo nie miałam żadnego tuszu jeszcze, jaki polecasz? Pogrubiający, podkręcający i rozdzielający rzęsy najlepiej, bo idealnego nie znalazłam jeszcze :D Lakiery essence ma fajne (miętowy mam w świetnym odcieniu z jakiejś limitki), barbra też ma dobre :) Przymierzam się do zakupu jakiegoś z BarryM :D A oriflame jeden tusz lubię, z avonu serum do włosów na końcówki i.... na tym koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Mietowy cien w swietnym odcieniu tzn.w jakim odcieniu?lIMITKA to firma czy odcien a moze chodzilo o limit?:P Mam kolezanke,ktora naklada na oko kolor zolty,zielony i czerwony badz pomarancz (oko wyglada jak tecza) ale jej to bardzo pasuje:DGenialnie dziewczyna wyglada majac tak pomalowane oko:D Ja bym sie nie odwazyla:P Mam maskare pogrubiajaca ,ktora podobno stymuluje wzrost rzes:PZielone opakowanie i bardzo ciekawa szczoteczka:D Nie drogi ten tusz:) a tak to z Eveline uzywam "Gigantic Volume,turbo mAScara - Extra pogrubienie" a raczej uzywalam bo nigdzie nie moge znalec tego tuszu:/Moze zmienili opakowanie?:/ Dzis siedze w domu bo jest paskudna pogoda:( i ide poogladac jakis film na kompie....z rana ogladalam KOT W BUTACH 3D :D Super film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Dodam,ze nakladam na rzesy olejek rycynowy! Super nadaje sie do rzes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleje tylko na włosy daję, na oko bym się bała bo mi się za często coś z oczami dzieje ;) A miętowy to lakier do paznokci :P Nie cień, niestety cienia nie mogłam znaleźć w takim ładnym kolorze :( Limitka to edycja limitowana, essence co jakiś czas wypuszcza limotowane lakiery, cienie, dodatki różne, i np. mam świetny do rzęs topper z nowej limitki, biały, jak nałożę na końcówki rzęs pomalowanych na czarno to jakby płatki śniegu na rzęsach ❤️ Zazdroszczę Twojej koleżance, ja wyglądam śmiesznie jak się pomaluje bardzo kolorowo, do tego nie widać tak bardzo bo mam opadające powieki, cholera :/ Jedyna ekstrawagancja to smokey eyes z fioletem na imprezy :/ Ja też w domu, więc dzień piękności, od rana na włosy maski oleje i różne takie, teraz wysuszyłam i się loczki zrobiły, bo ostatnio ciągle prostowałam jak mi się spieszyło :/ Ale Bogu dzięki nie zniszczyły się bardzo :D Zaraz jedziemy odebrać książki z allegro a potem pewnie obiadokolacja i film jakiś, może na wino namówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
czikiczikitkat ja na wlsoy daje odzywke w piance z Nivea i pryskam je mgielka z Farmony na wzmocnienie:D Wiem,ze chodzilo Ci o mietowy lakier do paznokci a nie cien tylko nie wiedzialam,ze lakier ma nazwe "mietowego lakieru" :P Mam nadz.ze dobrze sie wyrazilam Ja juz ogladam film ale mam chwilke przerwy bo moj facet poszedl na papierosa i na chwilke tutaj zagladnelam......tez mam smaka na wino....biale Cin&Cin ale nie mam:/Moze jutro naije sie winka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobujcie tej odzyzywki 8w1 dzisiaj mam po niej paznokcie bardzo twarde :) na poczatku bollay ale za to jaki efekt ! Troche tak dziwnie sie ja stosuje, bo w pierwszy dzien malujesz,na drugi nakladasz nastepna warstwe, na trzeci nastepna a w czwartym dniu zmywasz i tak od poczatku.Mialam tez odzywke z firmy pewnie malo znanej PEASE czy jakos tak i mnie nie pomogla iz jest przeznaczona dla osob ktore chca odbudowac plytke paznokcia po tipsach.Dla tych po tipsach polecam,sasiadce polecilam i jest bardzo zadowolona, wyrownuje plytke paznokcia.A co do z lakierow z Inglota to mam kilka i normalnie jak dla mnie to te lakiery to cudo :D mam je juz ze cztery lata jak nie dluzej i nadal maja taka sama konsystencje jak wtedy gdy je kupilam, bardzo szybko schna a przede wszystkim sa tak trwale jak zadne lakiery.Jak dla mnie to rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym uwazacie?
wiecie co a ja uwazam, ze nie tedy droga, najwazniejsze jest dobre odzywianie. a jesli chodzi o takie odzywki stricte, do pazurow, to zdecydowanie balsam dopaznokci tisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja na włosy to kilogramy odżywek daję i półproduktów różnych z biochemii :D Muszę bo mam kręcone suche, z tendencją do puszenia i rozdwajających się końcówek, więc dbam jak mogę, min. 1xw tygodniu oleje i maski, a jak się da to nawet 3-4 razy w tygodniu. Niestety jak mi zaczęły wypadać to musiałam bardzo wzmocnić pielęgnację, wcześniej tylko szampon + odżywka + raz na jakiś czas maska ;) Teraz to mania, piję herbatę z pokrzywy, skrzypu, piję drożdże, łykam suplementy itd ;) A miętowy lakier w sensie koloru a nie nazwy :D kassmo - ja tipsy miałam ostatnio z 4 czy z 5 lat temu, jak miałam wielkie wyjście i musiałam mieć paznokcie jakieś, a nie obgryzione, więc po tipsach mi się nic nie nada ;) Co do inglota to mam 3 lakiery ale nie przepadam za nimi, u mnie strasznie długo schną :( Nieraz i po 3h od pomalowania potrafią się rozmazać czy coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam do wlosow maseczke z olejku rycynowego+oliwa+sok z cytryny+zoltko :) jak dla mnie to wieeelka pomoc dla moich herow :p rycyne stosuje takze do wcierania w skorki paznokci, rewelacja :) a co do lakierow z inglota to ja naprawde nie mam zastrzezen, dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam, polecam, paznokcie wyglądają ładnie, i są twarde!, nie łamią się i nie rozdwajają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Czesc kobietki:D Ja bedac na sezonowej pracy poza Naszym krajem to robilam PRZY sadzenoiu truskawek w torfie i tak mi torf wzmicnil paznokcie ,ze nawet nie mialam jak je obciac bo byly tak twarde....no rewelacja:D Tez inaczej sie odzywaialm,inna woda itp....po pworocie do PL mam lamliwe paznokcie,rozdwajajace sie:/Musze kupic odzywke Eveline 8w1:D kassmo8 - tez uzywalam kiedys takiej odzywki ale nie chce mi sie robic i wole jakas kupic:DMi sie rozdwajaja wlosy i lamia:/Podcinam i nic to nie daje:( Jakie olejki dajecie na wloisy?Jak to dziala?Jak je sie naklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję olej Amla, taki indyjski, są wersje dla jasnych i dla ciemnych włosów :) Wzmacnia, odżywia, zamyka łuski włosa, i leczy wypadanie włosów. I olej kokosowy (z neta, stacjonarnie ciężko dostać :( ) który znowu wygładza i zmiękcza. Rycynowego próbowałam na włosy, ale mi nie służył za bardzo, twarde się robiły :/ Ogólnie odkąd od roku używam takich bardziej naturalnych sposobów dbania o włosy to jest niebo a ziemia, zamiast suchej i matowej szopy mam lśniące loki ładnie zdefiniowane :) Nakładam na suche włosy, dzielę włosy na 6 do 8 części i w każdą wsmarowuję olej (w skórę głowy też), zostawiam na 2-3h albo nawet na noc czasami, potem zmywam szamponem (kiedyś myłam odżywką i były lepsze efekty, ale odżywki nie zmywają pianek, jedwabiu itd.) Barwa ze skrzypem chyba, takim tanim bardzo, bo szampon i tak nie odżywia włosów, co najwyżej zatyka silikonami żeby ładnie wyglądały, ale nie odżywia nic a nic :P Wolę je 'dokarmić' właśnie olejami czy keratyną czy jedwabiem naturalnym, lepiej na tym wychodzą :) Wiadomo jest trochę babrania z tym ale waaaarto! Z kupnych to mogę polecić WAXa z henną, Garnier z Avokado, i z rosmanna Isana z olejkiem babassu :) A te drożdże co piję to tak samo wspomagają włosy, paznokcie i cerę, co prawda smak średni i mieszam z bananami i kakao tak żeby nie czuć smaku drożdży, ale w miesiąc mi 3 cm urosły włosy a pazury się wzmocniły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiek jest bariera nie do p
"tak mi torf wzmicnil paznokcie ,ze nawet nie mialam jak je obciac bo byly tak twarde" musze cie rozczarowac, to nie torf, to hormony i chemia ktorymi wszystko jest pryskane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szka
Używam tej odżywki od niedawna. Na początku paznokcie łamały się mi jeszcze bardziej niż wcześniej, ale po ok 2 tygodniach stały się widocznie mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli warto zainwestowac w odzywke 8w1 :) haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka napisz jak kupisz i jakie efekty zauwazylas :) A co do wlosow to takze nakladam na konce wlosow jedwab z firmy Delia.Wczesniej uzywalam z Joanny ale powiem szczerze ze nie zauwazylam zadnej roznicy miedzy jedna a druga. czikiczikitkat - slyszalam wlasnie bardzo duzo pozytywnych opinii co do olekju kokosowego, gdzie go mozna dostac ? w jakiej cenie ? i ilosci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jaki używałam jest z Biochemii Urody z internetu, 10 zł za 50 ml , naprawdę najlepszy, warto od razu 2-3 opakowania kupić żeby na wysyłce potem nie tracić. Z Vatiki jest fajny też kokosowy :) Nie polecam z firmy parachute czy jakoś tak, śmierdzi nie do wytrzymania. Jedwab jest najlepszy z Chi (farouk) - nie ma alkoholu w składzie więc nie wysusza włosów, reszta niestety ma alkohol więc mimo pozornego wygładzenia pod spodem wysusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie dostac ten jedwab ? i w jakiej jest cenie ? :> A co do olejku kokosowego to tylko allegro mnie ratuje czy moze znajde je w rossmanie badz naturze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Witam:D U mnie jest bialo za oknem:D czy wiek jest bariera nie do p - wiem,ze chemia tam jest i ona tez sie do tego przyczynila:P w odzywkach tez jest chemia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rowniez bylo bialo do poludnia a teraz deszcz i taka ciapa :/ ehhh Jakich szamponow uzywacie do wlosow ? w ogole napiszcie jak je pielegnujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie deszcz i mgła 😭 Jedwab kupowałam na stoisku z kosmetykami do włosów w Bonarce, ale jest też w sklepach fryzjerskich, maks 10 zł :) Silk Infusion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsgbhgfnhfnfd
"Jedwab jest najlepszy z Chi (farouk) - nie ma alkoholu w składzie więc nie wysusza włosów, reszta niestety ma alkohol więc mimo pozornego wygładzenia pod spodem wysusza " no i co z tego ze nie ma alkoholu skoro jest kopalnia silikonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat moje włosy potrzebują silikonów, na początku jak zaczęłam stosować pielęgnację bez silikonów to się trochę poprawiły a potem zrobiły się dużo gorsze niż wcześniej, i tak po pół roku wróciłam do kosmetyków z silikonami, tylko dbam o to żeby je (silikony) zmywać a nie przykrywać kolejnymi :) No i włosy są w dużo lepszej kondycji :) No a po prostu z tych które są na rynku to jest najmniej inwazyjny i najmniej niszczący dla włosów :) No chyba że ktoś właśnie silikonów nie chce używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam u mnie w miescie owego specyfiku :P a co do szamponu to co myslcie o szamopnach z Garniera ? Ja wlasnie takiego uzywm- owoc granatu i drozdze piwne, chcialam dokupic taka sama odzywke ale nie wiem czy jest dobrz i czy warto ja kupic.W sumie to nie jest droga bo kosztuje niewiele ponad 6zl A tak w ogole to musze sie pochwalic bo przed kilkunastoma minutami zostalam ciocia hehe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
kasmo gratulacje:D Kobietki...macie serduszka?Ja NIE:/ Strulam sie czyms i dopiero nie dawno doszlam do siebie i ogladam komedie:D "DRUHNY" hehe fajna komedia:D "Szefowie,wrogowie" tez:D Zaraz bede ogladac "Moje wielkie kanadyjskie wesele" :] Moze jutro natrafie na jakies serducho:D PS.U mnie nie ma sladu po sniegu tlyko pada deszcz i jest cholernie zimno:/ Ja uzywam Hand&Shower bo mam lup[iez z pracy:/Bardzo dobry przeciwlupiezowy i planuje zmienic kolor na BURGUND :D Mam obwy bo nie wiem czy bedzie mi pasowal taki kolor ale zaryzykuje:P Mam brazowy kolor wlosow:D Milego wieczoru:D Do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziekuje, dziekuje :) Ja tez nie mam serduszka :( i nawet nie wiedzialam ze u mnie na rynku takie rzeczy sie dzieja typu puszczanie lampionow do nieba, fajerwerki i jakies koncerty...ehhh musze sprobowac jedwabiu do wlosow ktory polecial kolezanka wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ciociu! :D Ja nie mam serduszka, po pracy wczoraj pojechałam prosto do domu z postojem na stacji po zapas papierochów :P A u mnie mimo że wielkie miasto to nie było nic na tyle ciekawego na rynku żeby mi się chciało tyłek ruszyć na koncert... no i ogólnie miałam straszny dzień :( Ten garnier średni - drożdże i granat są na samym końcu składu, więc jest ich malutko :( Ja ogólnie wychodzę z założenia że szampon służy do mycia, tylko i wyłącznie, a włosy dokarmiamy i odżywiamy odżywkami i maskami, więc szampony kupuję najprostsze składowo, a na odżywki, maski i dodatki tracę miliony ;) hałka, miałaś kiedyś burgund? :> ja w sumie każdy kolor przeszłam, i tyle wiem że rudości i czerwienie najszybciej się wypłukują z włosów i się robią wypłowiałe, więc chociaż się dobrze czułam w rudym to zmieniłam na brąz bo nie chciało mi się co 3 tygodnie farbować :P No i powiem Ci że z wiekiem zaczęłam coraz bardziej cenić 'naturalne' kolory czy takie które na naturalne wyglądają u mnie :D Wcześniej to normalnie makabra, co pół roku inny kolor, rozjaśnianie, przyciemnianie, na zmianę wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×