Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassmo8

Odzywki Eveline dobre czy zle ??

Polecane posty

Gość hadaczka94
tez lubie eveline i obecnie mam ich odzywke wypelniajaca polaczona z bazą pod lakier NAIL CEMENT. bardzo dobrze wzmacnia i regeneruje paznokcie. chyba nigdy nie mialam ich tak twardych :D od razu lakiery wygladaja zupelnie inaczej na takich odzywionych pazurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaolecka6
Według mnie to dobre odżywki do paznokci, na pewno bardzo skuteczne, wiele osób je chwali, są wprawdzie też krytyczne głowy, ale najczęściej dotyczy to osób, które nie stosują się do instrukcji obsług. Odżywkę można stosować kilka tygodni, następnie kurację należy zakończyć. Ja lubię utwardzającą z diamentami, ona jest dla wrażliwych paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenakos

Dobrze się sprawdzają u mnie, zazwyczaj stosuję odżywkę revitalum, ona doprowadziła moje paznokcie do porządku, bo wcześniej trudno było mi je w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika87

Jak najbardziej dobre i skuteczne odżywki, kiedyś lata temu poleciła mi je kosmetyczka. Jak się ich używa według zaleceń producenta, to przynoszą niesamowite efekty, warto wypróbować, jak jeszcze nie mieliście okazji, a macie problem z paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×